فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه واقعی حافظ امروز 5 اردیبهشت | فال روزانه امروز چیست؟

فال روزانه واقعی چهارشنبه ۵ اردیبهشت « فال حافظ امروز »

فال روزانه واقعی حافظ امروز 5 اردیبهشت | فال روزانه امروز چیست؟
کدخبر : 25263
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

تو عادت داری سرت رو با چیزای الکی گرم کنی و از روبه‌رو شدن با مشکلات فرار کنی. اما دیگه وقتشه که دست از این کارها برداری و با شجاعت بری سراغ حل مشکلاتت. شاید یه تجدید نظری تو شغلت لازم باشه. یه ذره به خودت فکر کن و ببین از کارت راضی هستی یا نه. اگه نه، الان بهترین موقعیه که دنبال یه کار جدید و بهتر بگردی. همه میدونن که تو یه آدم خلاق و با ایده‌پردازی هستی، ولی انگار یه چیزی جلوی پاتو گرفته و نمی‌تونی ایده‌هات رو عملی کنی. یه ذره به خودت اعتماد کن و مطمئن باش که ایده‌های تو عالین. فقط کافیه یه ذره تلاش کنی و دنبالشون بری. روابطت با بقیه خیلی خوب پیش نمیره. یه ذره از خودت و غرورت کم کن و سعی کن با بقیه بهتر کنار بیای. یه ذره تغییر رویه بده و یه راه جدید برای بهتر شدن روابطت پیدا کن.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

زندگی ات داره یهو یه پیچ تند می خوره و تو باید خودت رو برای یه عالمه تحول آماده کنی. شاید یهو نظرت عوض بشه، شاید یه مسیر جدید تو زندگیت پیدا کنی، شاید یهو ازادتر بشی و هر چی دلت میخواد دنبال کنی. شاید یهو پولدارتر بشی و دیگه مجبور نباشی هیچی رو تحمل کنی و می تونی هر چی دلت میخواد رو بگیری. ولی یادت باشه، هر راهی که انتخاب می کنی برگشتی نداره. پس با چشای باز تصمیم بگیر. تو یه آدم خیلی با مسئولیتی هستی، اینو همه میدونن. ولی یه وقتایی هم لازمه که یه کم از بار رو دوشت برداری و بذاری بقیه هم کمک کنن. حالا یه نصیحت خاص برای یه آرزوی خاص: کوتاه نیا! تا تهش برو و بذار همه ببینن که می تونی. و یه چیز دیگه: به حرفای الکی و چرند اطرافیات گوش نده. فقط به خودت و به دلت ایمان داشته باش.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

تو یکی از اون آدمایی هستی که دلشون دریاست و مدام در حال کمک به دیگران هستی. از صبح تا شب داری جون می کنی و یه ذره برای خودت وقت نمیذاری. معلومه که خسته می شی! ولی یه وقتایی هم لازمه که به خودت بگی “بس بابا!” و یه کم به خودت برسی. این خستگی ها الکی نیستن، یه چیزی داره تو دلت سنگینی میکنه. مشکل اینه که زحمات تو دیده نمیشه و قدرتو نمی دونن. اینجوری که نمیشه! حالا وقتشه که یه کم به خودت فکر کنی. یه خرید کوچولو حالشو ببر. برو با دوستات گپ بزن و یه دل سیر بخند. یه سفر کوتاه برو و یه عالمه خوش بگذرون. غصه پول و پله رو هم نخور. یهو می بینی یه گره از کارهات باز میشه و یه پولی از یه جایی میاد دستت. فقط یادت باشه که دوستاتو هم از یاد نبری. بهشون سر بزن و حالشون رو بپرس.

♋ فال روزانه متولدین تیر

تو مثل یه قاضی زبده همه چیز رو مو به مو بررسی می کنی. هیچ چیز از چشمت دور نمیمونه و می تونی همه ی جوانب یه قضیه رو ببینی. این یه نعمته، ولی یه وقتایی هم دردسرساز میشه. امروز یه چالش حسابی داری . باید یه تصمیم مهم بگیری و برای این کار باید یه ذره به عقب برگردی و در مورد انتخابای قبلیت فکر کنی. شاید یه کم سخت و خسته کننده باشه، ولی لازمه که این کارو انجام بدی تا پیشرفت کنی. اگه کسی باهات مخالفت کرد، سعی نکن که زورش کنی تا نظرشو عوض کنه. بذار خودش هر وقت که دلش خواست بیاد سمتت. اصلا نگران نباش، همه چی خیلی زودتر از چیزی که فکر می کنی حل میشه. فقط یه ذره صبر داشته باش. راستی، یه نفر تو خونتون هست که نیاز به راهنمایی و نصیحت تو داره. یه کم بیشتر بهش توجه کن و وقت بذار براش.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

یکی از آدمایی که تو زندگیت بودن یهو غیب شد و یه جوری رفت که اصلا توقعشو نداشتی. شاید باورت نشه، ولی این اصلا چیز بدی نیست. آدم ها تغییر می کنن و توی زندگی همه یه روزی یه اتفاقاتی میافته که باعث میشه مسیر زندگیشون عوض بشه. شاید بودن این آدم تو زندگیت دیگه به صلاح تو نبوده و حتی یه جورایی اذیتت می کرده. این اتفاق یه درس بزرگ بهت میده: اینکه باید یاد بگیری چطور با تغییرات کنار بیای و انعطاف پذیر باشی. خبر خوب اینه که توی شغلت یه عالمه اتفاقات خوب در انتظارته، ولی باید خودت رو برای این تغییرات آماده کنی. یه کم هم حواست باشه که غصه هاتو به همه دنیا نگی. با یه آدم عاقل و کاربلد مشورت کن و بقیه رو بذار یه نفس راحت بکشن.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

یه عالمه عادت و عقیده قدیمی داری که مثل چسب بهت چسبیدن و ول کن نیستن. میدونی که روش های جدید و تفکرات نو بهترن، ولی دل کندن از گذشته سخته. ولی دیگه وقتشه که یه تکون به خودت بدی و با این چیزای قدیمی خداحافظی کنی. یه ذره به خودت جرات بده و دست از گذشته بردار. شاید صحبت با یه دوست صمیمی حالتو بهتر کنه و نگرانی هاتو از بین ببره. امروز یه عالمه کار ریز و درشت داری سرت. حواست باشه که بیشتر از توانت مسئولیت قبول نکنی. یه دوراهی حسابی جلوت داری و هیچ کدوم از راه ها به نظرت خوب نمیاد. یه نفس عمیق بکش و با یه دید باز به قضیه نگاه کن. مطمئنم که راه درست رو پیدا میکنی.  اگه یه مشکلی پیش بیاد، یه نفر که اصلا توقعشو نداری به کمکت میاد. فقط کافیه ازش کمک بخوای.

♎ فال روزانه متولدین مهر

تو یه مدت زیادی داری زیر فشار کار جون میکنی و فکر میکنی که آخرش دیوونه میشی. ولی یه چیزی که شاید بهش فکر نکرده باشی اینه که این همه کار و استرس ممکنه مریضتم کنه! یه ذره به خودت بیا و ببین که واقعا ارزش داره این همه سختی بکشی یا نه؟ پولی که درمیاری به این همه جون کندن می ارزه؟ شاید وقتشه که یه کار دیگه پیدا کنی که انقدر اذیتت نکنه و یه ذره هم به علایقت نزدیک باشه. به هر حال یه سری تغییرات تو زندگیت داره اتفاق میافته که نمیتونی جلوشونو بگیری. پس یه ذره باهوش باش و خودت اول این تغییرات رو شروع کن. یه آرزوی بزرگ داری؟ حواست باشه که برای رسیدن بهش خودتو خیلی دست کم نگیری، وگرنه بعدا پشیمون میشی. یکی از اطرافیانت خیلی حالش بده و افسرده شده. یه کم بهش توجه کن و کمکش کن.

♏ فال روزانه متولدین آبان

یادته کی بود که آخرین بار بدون هیچ عذاب وجدانی از ته دل کیف کردی و کاری که دوست داشتی رو انجام دادی؟ امروز وقتشه که یه ذره به خودت حال بدهی و بذاری بچگی تو بیاد جلو و هر کاری که دلش میخواد بکنه. هر چقدر که دلت خواست شکلات بخور، با صدای بلند به خنده دارترین جوک هایی که تا حالا شنیدی بخند، یا وسط خیابون راه برو و اصلا به این فکر نکن که بقیه چی فکر میکنن. تو یه مدت زیادی داری زندگی رو خیلی جدی میگیری و ازش لذت نمیبری. یادت باشه که حتی بزرگترا هم حق دارن گاهی اوقات بیخیال همه چی بشن و هر کاری که دلشون میخواد بکنن. هر روز یه ذره وقت بذار و با خودت خلوت کن. ایمان و باورت به یه کاری که داری انجامش میدی باعث میشه که توش موفق بشی. تو یه مشکلی عاطفی داری، به جای اینکه هی بهش فکر کنی و عصبانی تر بشی، یه ذره آروم باش و سعی کن حلش کنی.

♐ فال روزانه متولدین آذر

تو یه عالمه مشکل تو زندگیت داری، هم تو کار و هم تو خونه. فکر میکنی که دیگه نمیتونی از پسشون بربیای و میخوای ولشون کنی. ببین، هیچ چیز غیرممکن نیست و تو میتونی از پس هر مشکلی بربیای. ولی گاهی اوقات لازمه که یه ذره دست از لجبازی برداری و بذاری بعضی چیزا خود به خود حل بشن. اگه خیلی تلاش کنی و یه ذره صبر داشته باشی، همه چی درست میشه. طرف مقابلت خیلی مردده و نمیتونه تصمیم بگیره. حق داره، آینده یه چیز ترسناکه. یه کم بهش زمان بده و سعی کن درکش کنی. اگه میخوای به آرزوهات برسی، باید زود بخوابی و صبح زود بیدار شی. وگرنه همش خسته ای و هیچ کاری نمیتونی انجام بدی. از کسی توقع نداشته باش که حالتو خوب کنه. اگه کسی کاری میکنه که اذیتت میکنه، اول یه نگاه به خودت بنداز و ببین که خودت چه کار کردی که اینجوری شده. شاید تو هم یه کاری کردی که باعث شده اون اینجوری رفتار کنه.

♑ فال روزانه متولدین دی

دنیا یه جای عجیبیه، پر از آدمای عجیب و غریب و اتفاقات عجیب تر. شاید فکر کنی که یه آدمو یا یه چیزی رو خوب میشناسی، ولی یهو میبینی که یهو یه جور دیگه میشه و اصلا نمیتونی درکش کنی. شاید دنیا عوض شده، شاید هم تو تغییر کردی. یه ذره به خودت فکر کن ببین که خودت چی عوض شده. اگه یه آرزوی بزرگ تو دلت داری، فقط وایساده بهش نگاه نکن. خودت یه کاری بکن که بهش برسی. به بقیه هم تکیه نکن، فقط رو خودت حساب کن. کاری کن که بعدا به خودت افتخار کنی. یه ذره بیشتر به بچه ها و نوجوونای اطرافت توجه کن. تو یه مشکلی داری که به کمک یکی دیگه نیاز داری. یه تصمیم مهم تو زندگیت داری که باید بگیریش. یادت باشه که با عقل و منطق تصمیم بگیر، نه با احساسات.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

یه عالمه کار مونده رو سرت که باید انجامشون بدی و میدونی که سخته. ولی یادت باشه که اگه این کارارو تموم کنی، میتونی بری سراغ اون کاری که خیلی دوست داری انجامش بدی. امروز یه سری آدم از گذشته ات پیداشون میشه که شاید میخوان یه چیزی رو ازت طلب کنن یا یه دینی رو بهت ادا کنن. اعتماد به نفست خیلی زیاد شده و روز به روز داری قوی تر میشی. ولی یه ذره صبر کن و هول نکن. بذار چند هفته دیگه بگذره و بعد برو سراغ اون کاری که میخوای انجامش بدی. یکی یه قولی بهت داده و مطمئن باش که بهش عمل میکنه. تو یه وضعیتی قرار میگیری که قبلا بارها تجربه اش کردی، ولی این بار یه کار دیگه میکنی و این باعث میشه که خیلی چیزها تو زندگیت تغییر کنه. این روزها اوضاع مالی تو خیلی خوب نیست.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یه عالمه خاطره از گذشته میاد تو ذهنت و کلی فکر میکنی بهشون. شاید یه چیزایی رو تو این خاطره ها پیدا کنی که قبلا ندیده بودی و یه جور دیگه به گذشته نگاه کنی و ازش درس بگیری. از این چیزایی که یاد گرفتی استفاده کن تا زندگیت رو بهتر کنی. امروز شاید یه دعوای حسابی با یکی از همکارهات یا شریکت داشته باشی. اگه میخوای آروم باشی و بحث رو تموم کنی، فقط سکوت کنی و هیچی نگی، اوضاع بدتر میشه. بهتره که حرفتو بزنی، حتی اگه ناراحت کننده باشه. یه کاری رو که میدونی درسته، ول نکن و تا آخرش برو. این روزها خیلی خسته ای و حوصله ی کسی رو نداری. از جمع و جور فراری هستی و کارها اصلا خوب پیش نمیره.  اگه ازت کاری رو خواستن که از توانت خارجه، اصلا خودتو به دردسر نینداز. بگو نه و تمومش کن.

منبع: تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه