فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه واقعی امروز 4 اردیبهشت 1403 | از طالع روزانه خود آگاه شوید

فال روزانه واقعی سه شنبه ۴ اردیبهشت « فال حافظ امروز »

فال روزانه واقعی امروز 4 اردیبهشت 1403 | از طالع روزانه خود آگاه شوید
کدخبر : 25217
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

مشخصه که حسابی توی این مدت سخت کار کردی و بدنت کم آورده. امروز یه روز عالیه که یه نفس عمیق بکشی و حسابی استراحت کنی. آسمون امروز یه جوری دلربا شده که انگار داره تورو به یه ماجراجویی دونفره با عشقت دعوت می‌کنه. پس دست یارت رو بگیر و برین یه جایی که حسابی حالتون رو خوب می‌کنه. شاید یه پارک قشنگ، یه کافه دنج یا هر جای دیگه‌ای که دلتون می‌خواد. اواخر روز هم یه خبر داغ و خوشحال‌کننده در انتظارت هست که حسابی حالت رو خوب می‌کنه. پس منتظر یه سورپرایز قشنگ باش! اما یه کوچولو حواست باشه یهو یه چیزی نگو که بعداً پشیمون بشی. اگه ازت سوالی نپرسیدن، فعلاً سکوت اختیار کن و بعداً در یه فرصت مناسب در موردش حرف بزن. یه موضوعی توی ذهنت داری که هنوز کامل بهش مطمئن نیستی؟ هنوز یه کم بیشتر در موردش تحقیق کن تا خیالت راحت بشه.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

عشق توی وجودت موج میزنه و انگار امروز میخواد یه عالمه اتفاقای قشنگ برات رقم بزنه. پس معطل چی هستی؟! پاشو یه کم از این هوای پاک و دل‌انگیز بیرون بگیر و برو دل طبیعت. اینجوری هم حالت حسابی خوب میشه و هم انرژی‌ت چند برابر می‌شه.  یادت هست یه زمانی یه آدمی رو از زندگیت بیرون کردی؟ حالا انگار دلت یه جور شده که می‌خوای دوباره باهاش ارتباط برقرار کنی. اگه هم عقلت و هم دلت میگن که این کار درسته، پس معطل چی هستی؟! شاید یه فرصت دوباره برای یه شروع قشنگ باشه. یه خبر دیگه هم دارم که حالت رو خوب می‌کنه بالاخره تکلیف اون قضیه مالی که از مدتها پیش ذهنت رو مشغول کرده بود روشن میشه و خیالت راحت میشه. اما یه کوچولو حواست باشه: یه دوست یا یکی از اعضای خانواده‌ت یه گرفتاری قانونی پیدا کرده و میخواد پای تورو هم توی این قضیه بکشونه. اصلاً به حرفاش گوش نده و تا می‌تونی از این قضیه دور باش. ‍ رودرواسی رو بذار کنار و یه کم قاطع‌تر باش. اگه یه چیزی درست نیست، به زبون بیار و نذار حقوقت ضایع بشه.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز یه روز عالیه که توی خونه بمونی و حسابی بهش نظم بدی. شاید فکر کنی که کار بیهوده‌ایه و وقت تلف کردنه، اما بعداً می‌فهمی که چه کار مفیدی انجام دادی. همه‌چیز مرتب و منظم میشه و یه آرامش عجیبی توی وجودت حس می‌کنی. ‍یه مدتیه که یه آدم توی زندگیت خیلی روت تاثیر گذاشته. حواست باشه که باهاش چطور رفتار می‌کنی. به یه سری خط قرمزها احترام بذار و ازشون رد نشو. هر چی عاقلانه‌تر رفتار کنی، به نفع خودته. یه نفر حسابی عصبانیت کرده و تو هم فقط داری حرص می‌خوری و توی خودت غرق شدی. به جای این کار، سعی کن ذهنت رو یه چیز دیگه مشغول کنی. الان وقت قهر و دعوا نیست. صبور باش و یه کم که آروم شدی، بعداً تو یه فرصت مناسب حرفتو بزن. یه معامله هم توی ذهنت داری که نگرانت کرده. اما نگران نباش، همه چی درست پیش میره. راستی، یه خبر خوب هم برای تو دارم: یه جابجایی توی زندگیت اتفاق می‌افته. از تغییر نترس و با آغوش باز استقبالش کن.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز یه روز عالیه که یه نفس عمیق بکشی و حسابی استراحت کنی. اصلاً به کار و فکر و خیال کاری نداشته باش. خودت رو برای یه اتفاق بزرگ آماده کن. امروز یهو یه آدم جدید سر راهت قرار می‌گیره و یه پیشنهادی بهت میده که اصلاً انتظارش رو نداری. اگه میخوای تو زندگیت مثل یه ستاره بدرخشی، حتماً به این پیشنهاد جواب مثبت بده. شاید این همون فرصتی باشه که همیشه منتظرش بودی. راستی، یه کم بیشتر به خودت و سلامتیت اهمیت بده. ورزش‌های سبک رو توی برنامه‌ت بذار و هر روز یه کم تحرک داشته باش. ‍ یه کار نیمه‌تمام هم داری که حسابی فکرت رو مشغول کرده. امروز یه فرصت عالیه که برای انجامش وقت بذاری و تمومش کنی. می‌دونم که یه جوابی رو خیلی زود می‌خوای و حاضر زمین و زمان رو به هم بدوزی تا بهش برسی. اما صبور باش و عجله نکن. آروم باش و یه کم منطقی فکر کن. اگه رفتارت تند باشه، فقط همه چیز رو خراب‌تر می‌کنی.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

می‌دونم که مشکلات مالی حسابی اذیتت می‌کنه و یه گوشه گیر انداختت. اما غصه نخور، این راهی که داری میری درست نیست. به شغلت اعتماد داشته باش و با قدرت و اراده به کارت ادامه بده. مطمئن باش که بزودی تغییرات بزرگی توی زندگیت اتفاق میافته و همه چی رو به راه میشه. یه نصیحت هم برای تو دارم: به ظاهر چیزها اکتفا نکن. دنبال عمق مسائل برو و یه کم بیشتر تحقیق کن تا یه تصمیم درست بگیری. راستی، الان وقت بستن قرارداد یا امضای هیچ برگه ای نیست. هر چی که هست رو بذار برای یه وقت دیگه. مطمئن باش که اینجوری نتیجه بهتری می‌گیری. یه مدتیه که فکرت مشغول یه آدمه، اما انگار هیچ راهی برای ارتباط باهاش وجود نداره. تو هم بهتره کاری نکنی که بعداً پشیمون بشی. یه حرف هم داری که می‌خوای توی جمع بزنی، اما حواست باشه که با گفتنش ممکنه نه تنها خودت بلکه بقیه رو هم ناراحت کنی. پس یه کم صبر کن و یه جوری حرف بزن که به کسی توهین نشه.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز بهترین فرصته که یه کم از همه چیز و همه کس فاصله بگیری و یه روز رو به تنهایی خودت بگذرونی. تو مدتیه که خیلی استرس و فشار رو تحمل کردی و دیگه طاقت هیچ چیز رو نداری. پس یه نفس عمیق بکش، همه چی رو رها کن و بذار زمان خودش گره از کارهات باز کنه. اگه توی خونه‌تون مشکلی پیش اومده، سعی کن خودت رو توی قِیل و قالش دخالت ندی. فقط یه گوشه بشین و تماشاچی باش. دخالت تو ممکنه فقط اوضاع رو بدتر کنه و یه عالمه سوتفاهم به وجود بیاره. به جای این کار، برو سراغ عشقت و یه کم باهاش وقت بگذرون. این روزها خیلی به تو احتیاج داره و دلتنگی‌تون رو می‌تونه حس کرد. یه کاری هم هست که مدتیه داری امروز و فردا می‌کنی و شروعش رو هی عقب می‌اندازی. امروز یه روز عالیه که یه تصمیم جدی بگیری و بالاخره شروعش کنی. دیگه بهونه نیار و زمان رو از دست نده.  یه معامله هم هست که طبق انتظارت پیش نمیره. اما غصه نخور. اوضاع از چیزی که فکر می‌کنی خیلی بهتر میشه.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز یه روز سخت در انتظارته. قراره حسابی با بقیه بحث و گفتگو کنی و اعصابت هم حسابی خورد بشه.  راستی، یه سری ایده‌های جدید برای رابطه‌ات با عشقت داری که می‌تونه خیلی چیزا رو تغییر بده و رابطه‌تون رو خیلی بهتر کنه. اگه شک داری که آیا این ایده‌ها کار درستیه یا نه، زیاد فکر نکن و زودتر دست به کار شو. مطمئن باش که پشیمون نمیشی. این روزها توی رابطه‌ات با عشقت یه حس‌های عجیبی داری و نمی‌دونی چی کار کنی. بهتره که زودتر تکلیفت رو با خودت روشن کنی و بفهمی که واقعاً چه حسی داری. معلومه که نگران وضعیت مالی‌ات هستی، اما غصه نخور. چند روز دیگه یه نفر از نزدیکانت بهت کمک میکنه و همه چی درست میشه.  یه مسئله‌ی کاری هم توی ذهنت داری که حسابی نگرانت کرده. اما یادت باشه که همه چی رو ول نکن و یه جا متمرکز نشو. راستی، یه نصیحت هم برای تو دارم: در مورد یه مسئله‌ای که اصلاً به تو ربطی نداره زیادی کنجکاوی نکن و پرس و جو نکن.

♏ فال روزانه متولدین آبان

انگار این روزها فقط به فکر پول درآوردن هستی و بس. تمام فکر و ذکرت شده پول و دیگه هیچ چیز برات مهم نیست. اینجوری که فقط داری خودت رو عصبی و خسته میکنی.  تو به یه حس امنیت و آرامش توی زندگیت نیاز داری و این حس رو فقط می‌تونی توی کنار خانواده و دوستانت پیدا کنی. پس یه کم از خودت و کار و دنیای پرمشغله‌ات فاصله بگیر و برو سراغشون. باهاشون وقت بگذرون و از بودن باهاشون لذت ببر. مطمئن باش که بعد از یه مدت می‌بینی که چقدر حالت بهتر شده و چقدر زندگیت قشنگ‌تر شده، حتی اگه یه کم پولت کمتر بشه. یه آدم توی اطرافت هست که خیلی مرموزه و هیچی از خودش و برنامه‌هاش به کسی نمیگه. بهتره که باهاش خیلی با احتیاط رفتار کنی و زیاد بهش اعتماد نکنی. راحت در مورد برنامه‌ها و کارهای آینده‌ات باهاش حرف نزن. هنوز معلوم نیست که واقعاً چه توی سرش داره و دنبال چیه.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز حس می‌کنی که هیچ چیز نمی‌تونه جلوی تو رو بگیره و یه قدرت و شجاعت عجیبی توی وجودت هست. از این حال خوب و پرانرژی نهایت استفاده رو ببر و برو سراغ کاری که تا حالا جرات انجامش رو نداشتی. امروز یه فرصت عالیه که با آدم‌هایی که دیدگاه‌های متفاوتی با تو دارن ملاقات کنی و حرف بزنی. این کار باعث میشه که از زاویه دید جدیدی به دنیا نگاه کنی و از محدودیت‌های خودت فراتر بری. مطمئن باش که این کار توی پیشرفت کارت هم خیلی موثره. راستی، یه مسئله‌ای توی ذهنت داری که امیدت رو ازش ناامید کردی. اما غصه نخور، یه کم صبر داشته باش و ناامید نشو. همه چی درست می‌شه. دیدن یه عکس قدیمی یه عالمه خاطرات خوب رو برای تو زنده میکنه و حسابی حالت رو خوب میکنه. یه پیشنهاد کاری هم بهت می‌شه که حسابی گیجت میکنه و نمی‌دونی چی کار کنی. فعلاً یه نفس عمیق بکش، دست پاچه نشو و هیچ تصمیمی نگیر. یه کم فکر کن و بعد با یه عقل و منطق درست تصمیم بگیر که پشیمون نشی.

♑ فال روزانه متولدین دی

یه روز مرخصی حسابی به خودت بده، بذار بدنت و ذهنت یه نفس راحت بکشه. می دونم کارای واجب یه گوشه وایسادن التماس که انجامشون بدی، ولی یه ذره صبر داشته باش، الان وقتش نیست. تلفنت هم ول کن، بذار زنگ بزنه، تو جواب نده! یه فرصت طلاییه که با اون آدمی که دلت براش تنگ شده حرف بزنی. یه حرفای ناگفته ای تو دلت مونده که باید بهش بگی، یه حرفایی که یه جورایی خجالتت میشه ازشون حرف بزنی. یه دل و قلوه ای بده، یه زنگ بزن، یه پیام بده، مطمئن باش پشیمون نمیشی. راستی، یه چیزی که خیلی ذهن تو رو مشغول کرده به زودی به نتیجه میرسه، فقط کافیه یه ذره صبر و حوصله داشته باشی. یهو میبینی یه اتفاقی میفته که اصلا انتظارش رو نداری و همه چی درست میشه. ممکنه یه خرید کوچولو هم داشته باشی، یه چیزی که خیلی وقته دلت می خوادش رو بخری، حالشو ببر! یه کار خیر هم بکن، مطمئن باش ثوابش رو تو همین دنیا می بینی.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز قید حرف زدن و درد دل کردن با هر کی که می خوای رو بزن! نه حال تو خوبه، نه حال اون طرف! بذار یه روز دیگه که هر دوتون سر حال بودین، بعد با هم حرف بزنین. یه حرفی شنیدی که دلت شکسته، حرف مردم رو ول کن، برو دنبال کار خودت. گوشاتو ببند و فقط به خودت و هدف هات فکر کن. با غصه خوردن و گوشه گیری هیچ چی درست نمیشه، فقط خودت رو اذیت می کنی. اگه دنبال عشق و عاشقی هستی، فعلا ولش کن! الان وقتش نیست، صبر داشته باش. اگه مجردی که اصلا بهش فکر نکن، بذار یه ذره به خودت برسی، بعد ببین چی میشه. اگه هم تو یه رابطه ای، یه ذره بیشتر صبر داشته باش، یه کم بیشتر تحمل کن، همه چی درست میشه. یه خبر خوب هم برات دارم: یه مسافر عزیز داری که به زودی میاد دیدنت! حسابی خوشحال میشی، کلی ذوق می کنی.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز به حرفای مردم توجه نکن! هر چی بیشتر بهشون فکر کنی، بیشتر اعصابت خورد میشه. یه نفس عمیق بکش، بذار یه ذره ریلکس کنی. پول و پله یه ذره ذهنت رو مشغول کرده؟ غصه نخور! دور و اطرافت پر از آدمای باحاله که می تونی بهشون اعتماد کنی و ازشون کمک بخوای. مطمئن باش که کمکت می کنن. تو رابطه عاطفیت یه چیزایی یه جوریه؟ یه ذره صبر داشته باش، دست از پیش داوری بردار. بذار همه چی طبق روال خودش پیش بره، یه ذره ازش لذت ببر. یه زخم کهنه داری که اذیتت می کنه؟ دنبال مسکن موقتی نباش، یه جوری حلش کن که دیگه ازش خبری نباشه. چند ساله داری زحمت می کشی؟ دیگه وقتش رسیده که یه ذره استراحت کنی، یه ذره از زندگیت لذت ببری. حالا که وقت داری، برو دنبال اون کاری که همیشه آرزوش رو داشتی، یه حرفه ی جدید رو شروع کن، یه کار جدید بکن. مطمئن باش که پشیمون نمیشی.

منبع: تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه