اخبار روز| اخبار اقتصادی| قیمت مرغ در بازار

سینه مرغ بی پوست مهیا پروتئین با مقدار ۹۰۰ گرم به قیمت ۵۰ هزار و ۹۲۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

کدخبر : 2504
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

قیمت مرغ در بازار روز‌به‌روز در حال افزایش است و مشکلاتی را برای مردم جهت تهیه گوشت مرغ ایجاد کرده است. قیمت مرغ در بازار نوسانات زیادی در چند ماه اخیر داشته است. قیمت مرغ در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت مرغ در بازار با عرضه مرغ و افزایش تقاضا در بازار مرتبط است. قیمت مرغ در بازار پس از افزایش نظارت‌ها نیز متعادل نشده است.

جدیدترین اخبار درباره قیمت مرغ در بازار را در سایت پیشنهاد ویژه بخوانید.

قیمت مرغ در بازار

قیمت مرغ در بازار امروز چقدر شد؟

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، درباره آخرین وضعیت بازار مرغ اظهار کرد: در حال حاضر مرغ در بازار ۲ نرخی است به طوری‌که در میادین با نرخ مصوب ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان و در واحدهای صنفی با قیمت ۳۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی افزود: اخیرا قیمت ۳۱ هزار تومانی برای فروش هر کیلو مرغ در واحدهای صنفی مطرح شده است، هر چند ستاد تنظیم بازار رسما اعلام‌نکرده، اما مدیر عامل پشتیبانی امور دام این موضوع را شفاهی اعلام کرده است.

یوسف خانی قیمت هر کیلو سینه با کتف را ۶۲ هزار تومان، سینه بدون کتف را  ۶۴ هزار تومان و فیله مرغ را ۶۷ هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی ادامه داد: ستاد تنظیم بازار طی روزهای آتی قیمت مصوب را بصورت رسمی اعلام خواهد کرد، اما معلوم نیست که قیمت مصوب چه رقمی باشد، فعلا اعلام کردند که واحدهای صنفی با نرخ ۳۱ هزار تومان عرضه کنند.

او با اشاره به اینکه مشکلی در تولید مرغ نداریم، تصریح کرد: با توجه به وضعیت مطلوب تولید و ازدیاد عرضه پیش بینی می شود که روند قیمت بهتر شود.

قیمت انواع مرغ در 11 آبان ۱۴۰۰ به شرح زیر است:

نام کالا      قیمت (تومان)

سینه مرغ بی پوست مهیا پروتئین - 900 گرم     ۵۰,۹۲۰

مغز ران مرغ بدون پوست رویال طعم - 900 گرم     ۴۳,۹۰۰

ساق ران مرغ بدون پوست رویال طعم - 1.5 کیلوگرم     ۸۱,۴۸۰

سینه مرغ بی استخوان مهیا پروتئین مقدار 0.9 کیلوگرم     ۵۸,۱۲۰

ساق ران مرغ بدون پوست رویال طعم - 900 گرم     ۴۸,۸۸۰

ساق بی پوست ساده مرغ مهیا پروتئین مقدار 0.9 کیلوگرم     ۵۰,۴۰۰

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه