فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه واقعی امروز سه شنبه 21 فروردین | فال روزانه حافظ امروز چه می گوید؟

فال روزانه واقعی سه شنبه ۲۱ فروردین « فال حافظ امروز »

فال روزانه واقعی امروز سه شنبه 21 فروردین | فال روزانه حافظ امروز چه می گوید؟
کدخبر : 24702
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز اصلا حوصله حرف زدن با کسی رو نداری. انگار از همه دنیا دلخوری و فقط می‌خوای توی تنهایی خودت باشی. خستگی چند روز اخیر حسابی کلافه ات کرده. الان فقط می‌خوای یه گوشه ولو بشی و استراحت کنی. یه پیاده‌روی عصرانه می‌تونه حالت رو عوض کنه.  اگه می‌خوای یه تکونی به زندگیت بدی و یه تغییر اساسی ایجاد کنی، امروز بهترین فرصته. برو سراغ اون دوستی که می‌تونه توی این راه کمکت کنه و باهاش مشورت کن. شاید یه ایده جدید به ذهنتون برسه و بتونی زندگیت رو از این رو به اون رو کنی. به زودی با یه آدم جدید آشنا می‌شی که خیلی بهت می‌خوره. این آدم از نظر روحی و سلایق زندگی خیلی به تو نزدیکه و می‌تونه یه دوست خوب و صمیمی برای شما باشه. با این آدم منطقی رفتار کن. سعی کن که حرف‌هات رو واضح و روشن بهش بگی و ازش هم بخواه که همین کار رو بکنه. اینطوری می‌تونید یه رابطه سالم و پایدار با هم بسازید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

احتمالاً دوستات امروز زنگ می‌زنن و می‌خوان باهات برن بیرون. ولی تو اصلاً حوصله این کار رو نداری. نه فقط حوصله نداری، یه ذره هم پول تو جیبت نیست و ترجیح میدی تا وقتی که اوضاع مالی‌ت رو به راه نشده، ولخرجی نکنی. اگه می‌خوای یه تکونی به رابطه‌ات بدی و یه تغییر اساسی ایجاد کنی، امروز بهترین فرصته. بشین با خودت فکر کن و ببین چی می‌خوای. بعدش با عشقت حرف بزن و نظرت رو بهش بگو. یه کاری به کار بدهی‌هات بکن. یه برنامه ریزی بکن و ببین چطوری می‌تونی کم کم اونا رو صاف کنی. هر چی بیشتر طول بکشه، بدتر می‌شه. چرا انقدر خودتو وقف خانواده‌ات می‌کنی؟ یه ذره هم به خودت فکر کن. یه ذره هم برای خودت وقت بذار. برو دنبال علایقت، تفریح کن، به خودت برس. حواست به سلامتی‌ت هست؟ مراقب خودت باش.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

عجب روزی! پر از انرژی هستی و می‌خوای دنیا رو ببلعی. اما یه عالمه کار هم داری که باید انجامشون بدی. یه ذره سخته که بین این همه کار، یه راهی برای تخلیه انرژی‌ات هم پیدا کنی.

هر طور شده یه راهی برای کم کردن هیجان‌ات پیدا کن. یه ذره ورزش کن، یه آهنگ شاد گوش کن، یا یه فیلم خنده‌دار ببین. اگه این کارو نکنی، آخر شب عصبی و بی‌حوصله می‌شی. اگه می‌خوای توی رابطه‌ات موفق باشی، یه ذره کوتاه بیا. خودتو درگیر مسائلی که به تو مربوط نمی‌شه، نکن. به حاشیه رفتن فقط باعث دلخوری میشه. گذشت داشته باش و سعی کن با عشقت تفاهم کنی. برای اتفاقاتی که افتاده، کاری جز صبوری از دستت برنمی‌آد. یه ذره صبر داشته باش و مطمئن باش که همه چیز درست می‌شه. حواست به اطرافیانت هست؟ مراقب اطرافیانت باش. یه ذره بهشون توجه کن و ببین که چه احساسی دارن. شاید بتونی یه کاری بکنی که خوشحالشون کنی.

♋ فال روزانه متولدین تیر

انگار امروز یه ذره کم انرژی هستی و حوصله هیچ کاری رو نداری. نه می‌خوای با کسی حرف بزنی، نه می‌خوای توی خونه بمونی و تلویزیون تماشا کنی، نه می‌خوای بری بیرون. چیکار کنی که حالت خوب بشه؟ بهترین راه برای از بین بردن این حس، انجام یه کار متفاوت هست. یه کاری که تا حالا انجامش ندادی. یه فیلم یا کتاب جدید ببین، برو یه جای جدید رو ببین، یه کاری که همیشه می‌خواستی انجام بدی ولی انجام ندادی رو امتحان کن. باید یه تصمیم مهم بگیری، امروز بیخیالش شو. بذار برای یه روز دیگه که بیشتر تمرکز داری. با یه مسئله مهم روبرو شدی؟ سعی کن با عقل و منطق باهاش برخورد کنی. احساسی شدن فقط باعث می‌شه که همه چیز بدتر بشه. نگران و دلتنگ یه عزیزی هستی که ازت دوره و فعلاً نمی‌تونی ببینیش. صبور باش و سعی کن بهش فکر نکنی. غم از دست دادن کسی یا چیزی رو توی دلت داری، صبور باش و به خودت زمان بده. یه روزی این غم هم از بین می‌ره.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

کار و پولت یه ذره لنگه، نگران نباش، این شرایط موقتیه. یه ذره سخته ولی به زودی همه چیز درست می‌شه. امروز بیش از همیشه با خودت مهربان باش. یه کاری بکن که حالت خوب بشه. برو یه غذای خوشمزه بخور، یه چیزی برای خودت بخر، یا با یه آدمی که دوستش داری وقت بگذرون. قدر زمان حال رو بدون! یادت باشه که زمان حال خیلی مهمه. قدرش رو بدون و ازش لذت ببر. رابطه عاطفی‌ات چطوره؟ اگه می‌خوای توی رابطه‌ات تغییراتی ایجاد کنی، یه ذره عمیق‌تر به مسائل نگاه کن. از تغییرات کوچیک شروع نکن.  این روزها خیلی خسته هستی. به خودت برس. غذای سالم بخور، خوب بخواب، و سعی کن شب‌ها زودتر بخوابی. زیاد به آینده فکر نکن و سعی کن از حال لذت ببری. امروز حواست باشه که با کسی بحث نکنی. یه ذره صبر و حوصله داشته باش و سعی کن از بحث و دعوا دوری کنی.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

یکی از دوستانت حالش خوب نیست؟ ناراحت نباش، کاری از دست تو برنمیاد. فقط می‌تونی بهش دلداری بدی و کنارش باشی. امروز یه فرصت عالی برای تو هست که یه کار مثبت توی رابطه‌ات انجام بدی. یه کاری که باعث می‌شه رابطه‌تون قوی‌تر بشه. بعد از سال‌ها، بالاخره یه فرصت پیدا می‌کنی که دوستای قدیمی‌ات رو ببینی. کلی خاطره دارید که می‌تونید با هم مرور کنید. یه دعوای الکی بین تو و یکی از دوستانت به وجود اومده. بهتره که تو پیش‌قدم بشی و آشتی کنی. ادامه این دعوا فقط باعث دلخوری می‌شه. یه آدمی هست که مدام سعی می‌کنه خودش رو به تو نزدیک کنه. این کارش داره اذیتت می‌کنه. بهتره که مودبانه بهش بگی که ازش فاصله بگیره. این روزها بهتره که یه ذره از سرعت همه کارها کم کنی و بیشتر به خودت بپردازی. یه ذره استراحت کن، تفریح کن، و به خودت برس.

♎ فال روزانه متولدین مهر

قرارت کنسل شد؟ غصه نخور، یه قرار دیگه می‌ذاری. حالا که وقت داری، می‌تونی به کارهای عقب‌افتاده‌ات برسی یا با دوستانت وقت بگذرونی. یه ذره به رابطه‌ات برس. لازم نیست کار بزرگی بکنی، یه حرف عاشقانه یا یه هدیه کوچولو می‌تونه رابطه‌تون رو گرم‌تر کنه. یه ذره منطقی‌تر به اتفاقات اخیر نگاه کن و یه تصمیم درست برای خودت بگیر. عشق جدیدی توی زندگیت اومده، سعی نکن که این عشق رو سرکوب کنی. راهی پیدا کن که بهش برسی. به یه مهمونی دعوت می‌شی، حتما دعوت رو قبول کن و برو. توی مهمونی بهت خوش می‌گذره. بداخلاق نباش! یه ذره اخلاقت رو درست کن. بداخلاقی فقط باعث می‌شه که ازت دور بشن. برای انجام یه کار اداری یا امضای یه سند دست نگه دار و عجله نکن. یه ذره فکر کن و ببین که همه چیز رو درست انجام دادی یا نه.

♏ فال روزانه متولدین آبان

شانست امروز زیاد نیست: امروز بهتره که از ریسک کردن بپرهیزی. شانس امروز باهات یار نیست و ممکنه ضرر کنی. از یه دوست قدیمی طرد شدی، طرد شدن از طرف یه دوست قدیمی سخته، ولی یادت باشه که آدم‌های جدیدی توی زندگیت میان. قلبت رو به روی آدم‌های جدید باز کن و به آینده فکر کن. برای کاری که نمی‌تونی انجامش بدی، خودتو اذیت نکن. یه کاری که از دستت برمی‌آد پیدا کن و انجامش بده. دلت برای یه عزیزت تنگ شده، دوری از عزیزان سخته، ولی بدون که این دوری موقتیه. صبور باش و به آینده فکر کن. ممکنه جابجا بشی، به زودی یه فرصت برای جابجایی یا نقل مکان پیدا می‌کنی. این جابجایی می‌تونه برای تو یه فرصت جدید باشه. برای رسیدن به آرزوهات، همین امروز مطالعه رو شروع کن. مطالعه بهت کمک می‌کنه که به اهدافت برسی.

♐ فال روزانه متولدین آذر

دعواتون با یکی از اعضای خانواده یا دوستانت امروز جدی‌تر می‌شه. سعی کن که عصبانیتت رو کنترل کنی. عصبانیت فقط باعث می‌شه که دعوا بدتر بشه. به زودی یه فرصت عالی برای تو پیش میاد. اما باید تلاش کنی تا از این فرصت استفاده کنی.امشب یکی از دوستانت رو می‌بینی که خیلی پرانرژی هست. این دوست بهت انرژی مثبت می‌ده. نذار کسی حق و حقوقت رو پایمال کنه. از خودت دفاع کن و اجازه نده که کسی ازت سوءاستفاده کنه. یه کم به خودت برس و برای خودت خرید کن. این کار باعث می‌شه که حالت خوب بشه. تو از یه نفر دلسرد شدی و اون هم از تو. فعلا هیچ کاری نکن و بذار زمان بگذره. احساساتت رو کنترل کن! بر اساس احساساتت تصمیم نگیر. سعی کن که منطقی باشی و با عقل تصمیم بگیری. غصه نخور، این حال بد موقتیه. به زودی حالت خوب می‌شه و ابرهای تیره از ذهنت کنار میره.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز روزِ شماست! امروز همه چیز با شما یاری می‌کنه تا کارهاتون رو به نحو احسن انجام بدید. حوصله حرف زدن ندارید؟ اشکال نداره، گاهی فقط باید نشست و گوش کرد. ایده‌هایتان را زود مطرح نکنید! بذارید ایده‌هاتون کمی پخته‌تر بشه، بعد بیانشون کنید. مجردها یه گوشه چشمی به اطراف داشته باشند! یه نفر شما رو زیر نظر داره و منتظره که بهتون پیشنهاد بده.

موفقیت در انتظار شماست! سکوت رو بشکنید و تلاش کنید، به زودی به موفقیت می‌رسید. گم‌شده‌تان پیدا می‌شود! چیزی که گم کردید رو به زودی پیدا می‌کنید. قدر دوستانتان را بدانید!یه دوست محبت کوچکی در حق شما می‌کنه، قدر رفاقتش رو بدونید. از یه معامله کوچک خوشحال می‌شوید!

♒ فال روزانه متولدین بهمن

میخوای یه کار جدید راه بندازی، بهتره فعلا شروع این کار رو به تعویق بندازی تا بعدا که از نظر مالی آماده‌تر شدی، بتونی به بهترین نحو انجامش بدی. به آرزوی دیرینه‌ات می‌رسی! اما صبر داشته باش! در مورد رابطه عاطفی‌ات حرف بزن! امروز بهترین فرصته که با شریک زندگیت در مورد انتظاراتت از رابطه‌تون صحبت کنی. فضا برای برآورده شدن نیازهای شما مهیاست. از تجربه‌های جدید نترس! همیشه یه راه‌های جدیدی برای امتحان کردن وجود داره. از کارهای تکراری فاصله بگیر و از لذت‌های جدید زندگی استقبال کن. صادق باش! همون اول نظرت رو رک و پوست کنده بگو تا کار به جاهای باریک نکشه. نذرت رو ادا کن! یه نذری داری که هنوز اداش نکردی. به وعده‌ات عمل کن و به شکرانه‌ی حاجت روایی‌ات، نذرت رو ادا کن.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یه روز کم‌انرژی داری! هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی خسته‌ای. به همین دلیل انگیزه‌ات برای انجام کارهایی که برنامه‌ریزی کرده بودی رو از دست دادی. کارهای مهم رو به صبح زود موکول نکن! بهتره که صبح زود دور کارهای مهم خط بکشی. هر چه از روز که می‌گذره، تو هم انرژی بیشتری پیدا می‌کنی. با یکی از دوستانت یه سوءتفاهم داری! اما نگران نباش، این سوءتفاهم به زودی حل می‌شه. به محض اینکه همدیگه رو ببینید، همه کدورت‌ها رو فراموش می‌کنید. تو یه سنگ صبور هستی! تو قلب مهربانی داری و همیشه سنگ صبور دیگران هستی. اما واقعیت اینه که خود تو هم نیاز داری تا با کسی درد و دل کنی. این شخص رو توی خانواده‌ات پیدا کن و باهاش حرف بزن تا دلت سبک بشه. خبری تو راهه! به زودی خبر به  این خبر یه ذره نگرانت می‌کنه. نگرانیت بی‌خوده، همه چیز به خوبی پیش میره.

منبع: فال روزانه

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه