المیرا شریفی مقدم محتاج دعا شد ! | اتفاق تلخ در زندگی خانم مجری محبوب تلویزیون !

داوود عابدی، همسرالمیرا شریفی مقدم، مجری ورزشی شبکه خبر در بخش قلب بیمارستان بهمن بستری شد.

المیرا شریفی مقدم محتاج دعا شد ! | اتفاق تلخ در زندگی خانم مجری محبوب تلویزیون !
کدخبر : 24547
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

داوود عابدی ، مجری ورزشی شبکه خبر و همسر المیرا شریفی مقدم در بخش قلب بیمارستان بهمن بستری شد شوهر المیرا شریفی مقدم را دعا کنید !

المیرا شریفی مقدم

سایت خبرنامه نوشت: المیرا شریفی مقدم، گوینده و مجری ایرانی در شبکه صدا و سیما فعالیت دارد.المیرا شریفی مقدم در ۱۸ خرداد سال ۱۳۶۰ در تبریز به دنیا آمده است. او از رشته میکروبیولوژی مدرک لیسانس و از رشته علوم ارتباطات مدرک فوق لیسانس خود را به دست آورده است و بدون این کسی از او حمایت کند توانسته وارد صدا و سیما شود.خانم شریفی مقدم در یک خانواده تبریزی به دنیا آمده و اما در تهران بزرگ شده است. مادرش ناظم دبیرستان دخترانه بوده و در سن ۱۲ سالگی پدرش را که به قتل رسیده، از دست داده است. با این حال تاکنون قاتل او پیدا نشده است. همچنین او تنها یک برادر دارد.او در مورد قتل پدرش در مصاحبه ای گفته که پدرم در سال ۱۳۷۲ در جریان نزاع با دزد کیف زن به قتل رسید و هنوز قاتلش شناسایی نشده است. پرونده پدر او نیز مختومه شده است.

فعالیت در صدا و سیما

المیرا شریفی مقدم

آنچه از بیوگرافی المیرا شریفی مقدم بر می‌آید او در سال ۱۳۷۸، وقتی ۱۸ ساله بود و برای کنکور آماده می‌شد، از طریق یک تست گویندگی وارد شبکه تازه تاسیس “خبر” شد و بعد از گذراندن دوره های گویندگی استخدام شد.در جریان سال ها کار، المیرا شریفی مقدم در فروردین سال ۱۴۰۱ با توجه به اتفاقاتی که در حاشیه بازی ایران و لبنان در شهر مشهد برای بانوان رخ داد، او هم در صفحه رسمی توییترش نوشت: “یک بلیت فروشی ساده را بلد نیستند انجام بدهند، چه برسد به حل مشکلات کلان اقتصادی!” انتشار این توییت باعث شد او دو ماه ممنوع الکار شود.او در آذر سال ۱۴۰۱ اعلام کرد که بعد از ۲۲ سال گویندگی خبر به بخش معاونت سیما منتقل شده و حالا می تواند با شبکه های دیگر نیز همکاری کند.

ازدواج المیرا شریفی مقدم با داوود عابدی

المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم در سال ۱۳۷۹ در سن ۱۹ سالگی با داوود عابدی خبرنگار ۲۵ ساله وارد رابطه شد و در سال ۱۳۸۲ با عقد کرده و سال بعد عروسی کردند.آن‌ها اکنون صاحب ۲ پسر به اسم های امیر ابوالفضل و امیر ارسلان هستند که هر دو با تفاوت ۱۰ ماه و ۲۰ روز در یک سال به دنیا آمده اند. امیر ابوالفضل در ۲۴ فروردین سال ۱۳۸۹ و امیر ارسلان نیز در ۱۴ اسفند همین سال به دنیا آمده است.

بیوگرافی داوود عابدی

داوود عابدی متواد سال 1354 در تهران می باشد و تحصیلات خود را در رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز به پایان رسانده است.در خانواده نسبتا پرجمعیت با پنج خواهر و یک برادر بزرگ شده و پدرش بازنشسته داروسازی است.وی هم چنین علاقه شدیدی به ورزش های رزمی مانند تکواندو دارد و تا دان چهارم نیز پیش رفته است.آغاز فعالیت داوود عابدی به سال 1375 برمی گردد که کار خود را با رادیو جوان آغاز نمود و مشوق اصلی اش را نیز مهران دوستی که گوینده مجله بامدادی بود می داند.

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم، گوینده شبکه خبر متولد سال 1360 در شهر تبریز است. مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی دانشگاه آزاد را دارد. او در سال 1379 از طریق آزمون وارد شبکه خبر شد. او از زمان کودکی به گویندگی علاقه داشت و همیشه ادای آقای محمدرضا حیاتی را در می آورد.همسرش داوود عابدی است که مجری شبکه خبر و گزارشگر شبکه خبر می باشد.

آشنایی تا ازدواج شریفی مقدم و عابدی

داود عابدی می گوید:المیرابه خاطر من همه تلاشش را کرد که وارد شبکه خبر شود .شریفی مقدم هم ادامه می دهد:«بله من از بچگی آقای عابدی را در تلویزیون می دیدم واز هواداران ایشان بودم.» حالا عابدی قصه اصلی را با چاشنی طنز برایمان تعریف می کند:«من با عموی همسرم از قبل دوست بودم. یک بار ایشان به من گفت که من برادرزاده ام هم به شبکه خبر آمده و هوایش را داشته باش. من هم فکر کردم برادرزاده اش یک آقاست و الکی گفتم باشه هوایش را دارم. اما یکبار که وارد تحریریه شدم و خانم شریفی مقدم خودش را معرفی کرد تازه فهمیدم دوستم ایشان را می گفت و از همان جا بود که فکر ازدواج با خانم شریفی به ذهنم افتاد و مراقبت های ویژه آغاز شد. در نهایت هم سال 82 باهم ازدواج کردیم.

 المیرا شریفی مقدم می گوید :جالب است بدانید فرزند اول من «امیرابوالفضل» 24 فروردین 89 به دنیا آمد. فرزند دومم «امیرارسلان» نیز 14 اسفند همان سال به دنیا آمد. واقعا سخت بود. من یک سال و نیم از کار دور بودم. اما الان همیشه کنارهم هستند و ما خیالمان راحت است.المیرا شریفی مقدم هنگام خواندن خبر آمار نهایی کشته شدگان ایرانی حادثه منا، بغض گلویش را گرفت و نتوانست خواندن خبر را ادامه دهد.

المیرا شریفی مقدم

 بغضی که حسابی برکت داشت:«دقیقا دو سال پیش یک گزارش از دزفول ارسال شده بود که یک دختربچه 3 ساله بسیار زیبا در سرش تومور بدخیمی درآورده بود. این تومور صورت این بچه را کج کرده بود. به من گفتند که این گزارش قرار است پخش شود. من هم چون بی نهایت روی بچه ها حساسم گفتم من به تصویر نگاه نمی کنم چون اگر نگاه کنم نمی توانم خبر را بخوانم. من خبر را خواندم و برگشتم که تصویر بچه یک لحظه بزرگ فیکس شد. خواستم بگویم دعا می کنیم هیچ مادری غم و درد فرزندش را نبیند که یکهو بغض شد. از شانس من هم نصف ایران این خبر و بغض من را دیدند. همینطور پیام به شبکه می آمد. گریه من اصلا تبدیل به یک ولوله شد. از ستاد اجرای فرمان امام تماس گرفتند که این بچه هرجا هست و هزینه درمانش هرچقدر می شود ما به عهده می گیریم. شبکه خبر هم بغض من را در فواصل زمانی مختلف پخش کرد و شب بعد ما دوباره ارتباط گرفتیم.

شکر خدا این بچه از دزفول به اصفهان منتقل شد و تومورش تخلیه شده بود. چندجراح پلاستیک تماس گرفتند و گفتند ما این دختر را به صورت رایگان جراحی می کنیم. بعد چند عمل جمجمه هم انجام شد تا اینکه صورتش به حالت عادی برگشت. با اینکه مجبور شدند چشمش را تخلیه کنند اما بعد از یکسال حال این دختر کاملا دگرگون شد. در گزارش قبل اصلا حرف نمی زد، اما این بار هم حرف زد هم شعر خواند و دست تکان داد. شاید گویندگی هیچ سودی برای کسی نداشته باشد اما آنقدر مردم در حق من و این بچه دعا کردند که این موضوع بزرگترین منفعت من از گویندگی خبر شد. هنوز پیگیر این دختربچه هستم و دلم می خواهد یک روز ببینمش اما فعلا تهران نیامده است.»/رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه