فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه واقعی خود را بخوانید | فال روزانه امروز 16 فروردین

فال روزانه واقعی پنجشنبه ۱۶ فروردین « فال حافظ امروز »

فال روزانه واقعی خود را بخوانید | فال روزانه امروز 16 فروردین
کدخبر : 24529
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

پس از گذر از دورانی پر از تلاش و خستگی، بالاخره زمان آن رسیده است که بر روی صندلی آرامش بنشینید و نفسی عمیق بکشید. موضوعی که مدت ها ذهن شما را به خود مشغول کرده بود، حال با فراغت ذهنی که به دست آورده اید، فرصتی مناسب برای حلّ آن فراهم شده است. افزایش سطح انرژی و اعتماد به نفس شما، در یافتن راه حل های مناسب برای این مشکل کمک کننده خواهد بود. به زودی دریچه های قلب شما به روی عشق گشوده خواهد شد و طعم خوش عشق و محبت را خواهید چشید. با وجود روحیه اجتماعی شما، این اواخر تمایل به دوری از شلوغی و حواشی در شما افزایش یافته است. ایده ها و افکاری در ذهن شما پرورش می یابند که شاید از نظر دیگران دور از دسترس و غیرقابل تحقق باشند. واقعیت این است که شما قادر به انجام هر کاری هستید که اراده آن را داشته باشید. هیچ مانعی نمی تواند جلودار شما باشد و رویاهایتان هیچ مرزی نمی شناسند.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

به زودی به یک فعالیت گروهی دعوت خواهید شد. با وجود مشغله هایتان، شرکت در این فعالیت را از دست ندهید، زیرا اطلاعات و تجربیات ارزشمندی را به دست خواهید آورد که در زندگی تان تغییرات مثبتی ایجاد خواهد کرد. امروز فرصتی برای دیدار با دوستان تان و همچنین آشنایی با افراد جدید خواهید داشت. این افراد می توانند در آینده ی نزدیک به دوستان صمیمی شما تبدیل شوند. ظاهر جدی شما ممکن است دیگران را به اشتباه بیندازد. سعی کنید با لبخند و خوشرویی بیشتر، چهره ای صمیمی تر از خود به نمایش بگذارید. در محیط کار مراقب حرف زدنتان باشید و از بیان سخنان نسنجیده و جنجال برانگیز خودداری کنید. حضور فردی لجباز و یکدنده در اطرافتان، شما را آزرده خاطر خواهد کرد. با حفظ احترام، سعی کنید از درگیری با این شخص خودداری کنید و او را از خود دور نگه دارید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز توجه شما به اطرافیانتان بیشتر خواهد شد و متوجه تغییراتی در آنها خواهید شد. این تغییرات می تواند در ظاهر، رفتار یا حتی طرز فکر آنها باشد. در ابتدا، این تغییرات ممکن است شما را کمی نگران کند. اما جای هیچ نگرانی نیست، لازم است در تنهایی خود به این تغییرات فکر کنید و آنها را به دقت بررسی کنید. این تأمل به شما کمک می کند تا از این تغییرات به نفع خود استفاده کنید. اگر اخیراً در یک رابطه عاطفی شکست خورده اید، این فرصت را مغتنم بشمارید و گذشته را فراموش کنید. شانس یاری شماست و می توانید در یک رابطه جدید و سالم قدم بگذارید. شرایط ویژه ای در پیش رو دارید که از شما تعهد و تلاش مداوم را طلب می کند. هم اکنون زمان آن رسیده است که تمام توان و انرژی خود را صرف انجام کاری کنید که به آن علاقه دارید و نسبت به آن احساس مسئولیت می کنید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز در هاله‌ای از تردید و ابهام غوطه‌ور هستید. گویی دو نیروی متضاد در وجودتان در حال کشمکش هستند. از یک سو، میل به بیان احساسات و افکارتان در شما موج می‌زند، اما از سوی دیگر، عقل و منطق شما را از این کار باز می‌دارد. به ندای درونتان گوش فرا دهید، در سکوت و آرامش، بهترین تصمیم را خواهید گرفت. از به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده‌هایتان با دیگران نترسید. تبادل نظر و اندیشه، دریچه‌های جدیدی را به روی شما خواهد گشود. این روزها تحت تاثیر پیشنهاد جدیدی قرار گرفته‌اید که شما را دچار تردید و نگرانی کرده است. این پیشنهاد می‌تواند در زمینه کاری یا احساسی باشد. با دقت و وسواس به این پیشنهاد فکر کنید و تمام جوانب آن را بسنجید. این پیشنهاد می‌تواند فرصتی برای پیشرفت و خلاقیت شما باشد. یک اتفاق غیرمنتظره شما را شاد خواهد کرد. این اتفاق می‌تواند هدیه‌ای از طرف یک دوست یا عزیزانتان باشد، یا خبر خوشی که به شما می‌رسد.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

تغییری در زندگی شما در حال رخ دادن است. این تغییر می‌تواند در زمینه شغلی یا عاطفی باشد. در هر دو صورت، این تغییر برای شما خوشبختی و پیشرفت به ارمغان خواهد آورد. اکنون زمان آن است که فهرستی از تمام اهداف و آرزوهایتان را تهیه کنید و برای رسیدن به آنها گام‌های عملی بردارید. ممکن است در ابتدای راه به کمک اطرافیانتان نیاز داشته باشید. خجالت و غرور را کنار بگذارید و از آنها کمک بخواهید. همه چیزهایی که می‌شنوید را باور نکنید. گاهی اوقات افراد برای رسیدن به خواسته‌های خود، دروغ‌هایی را به زبان می‌آورند. هوشیار باشید و با دقت به صحبت‌های دیگران گوش دهید. به جزئیات توجه کنید. گاه کلید حل یک معما یا پاسخ یک سوال در جزئیات نهفته است. با دقت به اطراف خود نگاه کنید و هیچ چیز را از قلم نیندازید. اگر می‌خواهید عزیز و محبوب باشید، با کوچکترها مهربان‌تر باشید و به بزرگترها احترام بیشتری بگذارید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، فرصتی برای دیدار با دوستان خود پیدا خواهید کرد. این دیدار، دریچه‌ای نو به سوی روابط عمیق‌تر و پایدارتر خواهد گشود. اگر مجرد هستید، احتمال ملاقات با نیمه گمشده خود در این جمع دوستانه وجود دارد. موضوعی ذهن شما را به خود مشغول کرده است. اگر این موضوع با رابطه عاطفی شما مرتبط است، به تنهایی برای حل آن تصمیم نگیرید. نظرات و پیشنهادات شریک زندگی خود را جویا شوید و به طور مشترک راه حلی برای آن پیدا کنید. به یاد داشته باشید که این رابطه دوطرفه است و تلاش‌های یک‌جانبه شما به نتیجه مطلوبی نخواهد رسید. اگر در فکر انجام معامله‌ای هستید، بهتر است آن را به تعویق بیندازید. شرایط فعلی برای انجام معامله مناسب نیست و احتمال ضرر و زیان برای شما وجود دارد. به انتظار کسی که منتظر پاسخ شماست، پایان دهید. هر چه بیشتر ببخشید، بیشتر دریافت خواهید کرد.

♎ فال روزانه متولدین مهر

در محیط کار با مشکلاتی روبرو شده‌اید که ذهن شما را به خود مشغول کرده است. نگران نباشید، این مشکلات به زودی با کمک یکی از دوستانتان حل خواهد شد. اگر نگران شرایط مالی خود هستید، باید به شما بگویم که به زودی تمام مشکلاتتان برطرف خواهد شد و پولی هنگفت به حسابتان واریز می‌شود. به یاد داشته باشید که شما به هیچ وجه تنها نیستید. افراد زیادی هستند که در هر شرایطی از شما حمایت خواهند کرد. در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده‌اید. هر چه سریع‌تر این نگرانی را با شریک زندگی خود در میان بگذارید و با او صحبت کنید. برای دریافت جوابی، خودتان را بیش از حد کلافه نکنید. این همه عجله فقط باعث پشیمانی شما خواهد شد. تکلیف خود را با شخصی هر چه زودتر روشن کنید. بلاتکلیفی به نفع هیچ یک از شما نیست. برای تغییر شغل به هیچ وجه زمان مناسبی نیست.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز بهترین فرصت برای گذراندن وقت در کنار خانواده و عزیزان تان است. در خانه بمانید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید. این لحظات خاطرات خوشی را برای شما رقم خواهد زد. اخیراً رابطه شما با یکی از دوستانتان کمرنگ شده است. این موضوع باعث دلخوری او شده است. اگر فکر می‌کنید که این رابطه ارزش ادامه دادن دارد، شک و تردید را کنار بگذارید و با او قرار ملاقاتی بگذارید. گفتگوی رو در رو بهترین راه برای حل کدورت‌ها و سوءتفاهم‌ها است. فردی به شما پیشنهادی داده است که جرات پاسخ مثبت به آن را ندارید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و حرف دلتان را بزنید. نترسید و از فرصت‌هایی که به شما دست می‌دهد، استفاده کنید. هیچ کس نمی‌تواند با احساسات شما بازی کند مگر اینکه خودتان اجازه این کار را به او بدهید. مراقب باشید و اجازه ندهید دیگران از احساسات شما سوءاستفاده کنند. در جمع‌ها حاضر شوید و خودتان را از دید دیگران پنهان نکنید. انزوا و گوشه‌گیری به شما کمکی نخواهد کرد.

♐ فال روزانه متولدین آذر

پس از انتظارها و دلتنگی‌ها، بالاخره فرصتی برای تجربه آرامش در کنار شریک زندگی‌تان فراهم می‌شود. در این روزهای خوش، غبار غم و اندوه را از ذهنتان بزدایید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. در زندگی عاطفی شما اتفاقی رخ خواهد داد که بی‌تفاوت از کنارش نگذرید. به ندای قلبتان گوش فرا دهید و با شجاعت و صداقت عمل کنید. این اتفاق می‌تواند نقطه عطفی در روابط عاطفی شما باشد. کسی به شما مراجعه می‌کند و از شما تقاضای کمک دارد. اگر در توانتان هست، دریغ نکنید و دست یاری به سوی او دراز کنید. اما اگر توانایی کمک به او را ندارید، با وعده‌های دروغین او را دلگرم نکنید. صداقت و راستی بهترین راه حل در این موقعیت است. در انجام کاری که به شما سپرده شده است، نهایت دقت و جدیت را به خرج دهید. سهل‌انگاری و بی‌دقتی شما می‌تواند عواقب ناخوشایندی به دنبال داشته باشد. به تعهدات خود عمل کنید تا مجبور به عذرخواهی و جبران خسارت نشوید.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز بهترین زمان برای بیرون رفتن از خانه و معاشرت با افراد مختلف است. با اعتماد به نفسی که در شما موج می‌زند، می‌توانید در هر جمعی بدرخشید و نظرها را به خود جلب کنید. موضوعی از صبح ذهن شما را درگیر کرده است. با شجاعت و قدرت، از آن عبور کنید و اجازه ندهید انرژی شما را تحلیل ببرد. به یاد داشته باشید که گذشته‌ها، پلی به سوی آینده نیستند. با انعطاف‌پذیری در برابر پیشنهادهای دیگران، دریچه‌ای نو به سوی تجارب جدید خواهید گشود. از یکنواختی زندگی دوری کنید و با آغوش باز به استقبال چالش‌ها و فرصت‌های جدید بروید. در محیط کار، مسئولیت‌پذیری شما زبانزد همگان است. این خصلت نیکو، اعتماد و احترام مدیران را به شما جلب خواهد کرد. از پذیرش مسئولیت‌های جدید نترسید، زیرا شما توانایی انجام آنها را دارید و این امر، پله‌ای برای ترقی شما خواهد بود.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز از نظر جسمی و روحی سرشار از انرژی هستید. گویی نیرویی بی‌نظیر در شما جریان دارد و میل به فعالیت و پویایی در شما موج می‌زند. از این انرژی به بهترین نحو استفاده کنید و آن را در مسیر درست تخلیه کنید. ذهن شما در آسمان‌ها سیر می‌کند، اما پاهایتان محکم روی زمین استوار است. حفظ تعادل میان این دو حس، چالشی است که امروز با آن روبرو هستید. به گذشته نگاه کنید و کارهایی که به شکست منتهی شده‌اند را بررسی کنید. با درس گرفتن از اشتباهات گذشته، از تکرار آنها در آینده جلوگیری کنید. با شجاعت و تیزبینی، علل شکست‌ها را بیابید و برای آینده خود برنامه‌ریزی کنید. به احساسات خود توجه کنید. کسی در حال تحریک عواطف شماست و این می‌تواند آغازگر رابطه‌ای عاطفی باشد. شاید تا به حال به چنین رابطه‌ای فکر نکرده باشید، اما این اتفاق برایتان خوشایند خواهد بود.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز خبری خوش به گوشتان خواهد رسید، این خبر چنان شادی و شعفی در شما ایجاد می‌کند که تا مدت‌ها خاطره آن در ذهنتان باقی خواهد ماند. روز عاشقانه‌ای در پیش دارید. به دیدار شریک زندگی خود بروید و با جادوی کلمات، عشق و صمیمیت را در رابطه‌تان افزایش دهید. گفتگوی صمیمانه و عاشقانه، کلید حل بسیاری از مشکلات و چالش‌ها در روابط شما خواهد بود. شما برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای آینده خود دارید. اگر با عزم و اراده و پشتکار به دنبال تحقق این برنامه‌ها باشید، آینده‌ای روشن و درخشان در انتظارتان خواهد بود. شخصی با محبت بیش از اندازه شما را کلافه کرده است. تصور می‌کنید که رفتار او نشانه ضعف او در مقابل شماست، اما اینطور نیست. سعی کنید با صبر و حوصله با او رفتار کنید و به جای قضاوت، او را درک کنید. در یک بحث کاری، انعطاف‌پذیری را چاشنی کار خود کنید.

منبع: تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه