قیمت مرغ | قیمت مرغ امروز در بازار

قیمت مرغ وارد کانال کمر شکنی شد | قیمت مرغ امروز 14 فروردین به چند رسید؟

قیمت گوشت مرغ در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد که بر اساس آن، هر بسته ۱.۸ کیلوگرمی گوشت سینه مرغ ۲۶۱ هزار تومان است.

قیمت مرغ وارد کانال کمر شکنی شد | قیمت مرغ امروز 14 فروردین به چند رسید؟
کدخبر : 24450
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

قیمت مرغ طی چند ماه گذشته افزایشی بود. قیمت مرغ در بازار با نوسان همراه است. قیمت مرغ پس از بین بردن جوجه های یک روزه روند صعودی به خود گرفت. قیمت مرغ به دلیل نبود نظارت موثر گران شد. قیمت مرغ امروز را در ادامه می خوانیم.

قیمت گوشت مرغ در بازار روز برای تاریخ  ۱۴ فروردین ۱۴۰۳  اعلام شد که بر اساس آن هر بسته گوشت جوجه کباب ران مرغ ۰.۹ کیلوگرم ۱۷۴ هزار تومان است.

قیمت مرغ بسته بندی امروز 

قیمت مرغ چرخ کرده بسته بندی شده در بسته ۰.۵ گیلوگرم ۹۱ هزار تومان است برای خرید فیله مرغ هم باید ۱۸۵ هزار تومان پرداخت کنید.

قیمت سینه مرغ  ۱۸۰۰ گرمی هم امروز ۲۷۰ هزار تومان اعلام شده است.

اخبار جدید قیمت  مرغ ۱۴۰3

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اینکه مشکلی در تامین گوشت نداریم، گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته واردات گوشت قرمز به طور منظم در حال انجام است.

علیرضا پیمان پاک افزود: روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن گوشت گرم گوسفندی و گوساله در حال توزیع است تا از این طریق کمبود داخل کشور تامین شود.

پیمان پاک از کاهش قیمت گوشت داخلی خبر داد و گفت: نرخ گوشت تولید داخل طی هفته های اخیر به سبب توزیع گوشت وارداتی کاهش معناداری داشته است.

قیمت انواع مرغ بسته بندی 

نام محصول وزن قیمت / تومان

گوشت چرخ کرده مرغ مهیا پروتئین   ۰.۵ کیلوگرم ۹۱,۰۰۰

سینه مرغ بی پوست مهیا پروتئین  ۹۰۰ گرم ۱۳۵,۰۰۰

فیله مرغ پویا پروتئین  ۹۰۰ گرم ۱۸۵,۴۰۰

بال و بازو مرغ پویا پروتئین   ۹۰۰ گرم ۹۷,۶۵۰

بال و بازو کبابی مرغ پویا پروتئین   ۹۰۰ گرم ۱۰۷,۴۱۰

جوجه کباب ران مرغ زعفرانی مهیا پروتئین  ۰.۹ کیلوگرم ۱۷۴,۲۴۰

سینه مرغ پویا پروتئین   ۱۸۰۰ گرم ۲۷۰,۰۰۰

منبع: اقتصاد آنلاین

قیمت مرغ

قیمت مرغ کشتار امروز

فرارو به نقل از اقتصادنیوز نوشت: براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار کاهش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۸۰,۰۲۷ تومان خرید و فروش شد که افت ۱۳۰ تومانی داشته است.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶,۷۱۴ تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افت ۲۵۰ تومانی داشته است.

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۱۰۱ هزار تومان معامله شد.

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت نسبت به روز گذشته؛ ۵۷۵ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی ۲۸۰ هزار تومان معامله شد.

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روز‌های اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است./ آرمان ملی

قیمت مرغ

ماجرای فروش مرغ با قیمت ۵۵ هزار تومان در استان مرکزی

علی صفری در اراک، با اشاره به برنامه‌های صورت گرفته برای تامین مرغ مورد نیاز استان مرکزی اظهار داشت: سال گذشته متوسط جوجه‌ریزی در هر ماه حدود 2 میلیون قطعه بود که این میزان کفاف استان را می‌داد اما به هر حال استان ما تحت تاثیر استان‌های دیگر به ویژه تهران که در نزدیکی استان مرکزی است و مصرف بالا دارد نیز قرار می‌گیرد و اگر مرغ به میزان نیاز استان تولید شود به مشکل برخورد می‌کنیم.

وی افزود: بنابراین هدفگذاری امسال براین بود که بیش از نیاز جوجه‌ریزی داشته باشیم و این نیاز محقق شد، متوسط جوجه ریزی در چهار ماه گذشته بیش از 3 میلیون و 200 هزار قطعه بوده است و با تدابیر اندیشیده شده هیچ صفی دراستان تشکیل نشد و از مردم خواهش کردیم خرید مازاد داشته باشند و انبار کنند.

صفری ادامه داد: در بحث مرغ بهترین اسفندماه را داشتیم و با توجه به اینکه دو رویداد بزرگ ماه رمضان و عید نوروز با یکدیگر تقارن پیدا کردند افزایش خرید هم وجود داشت، در حوزه مرغ مشکلی وجود نداشت حتی بخشی از نیاز استان تهران و برخی از استان‌های دیگر تامین شد و مرغ فروشی‌های سطح استان تا پاسی از شب پر از مرغ هستند و هیچ صفی در هیچ کجای استان برای مرغ ایجاد نشده است و این روند ادامه دارد، نیاز استان به مرغ در شرایط عادی روزانه 100 تن است در حالی که روزهای پایانی سال روزانه 450 تن مرغ کشتار شد که  مازاد مرغ به استان تهران و دیگر استان‌ها ارسال شد.

رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی تصریح کرد: قیمت مرغ در استان مرکزی به صورت روزانه رصد می‌شود، حتی با توجه به اینکه مازندران یکی از استان‌های قطب تولید مرغ است در روزهایی که مرغ زنده استان مازندران با قیمت 56 هزار تومان بود  قیمت مرغ زنده در استان مرکزی 55 هزار تومان بود و این نشان می‌دهد در طول سال قیمت مرغ در استان مرکزی از اکثر استان‌های دیگر پایین تر بوده است.

وی افزود: لبته نگاه دیگر ما به بخش تولید است و باید تولیدکننده حمایت شود اما به هیچ وجه قبول ندارم که قیمت مرغ در استان مرکزی نسبت به سایر استان‌ها بالاتر باشد؛ حداقل اینکه قیمت مرغ در استان مرکزی از متوسط قیمت مرغ در کشور پایین‌تر بوده است.

صفری خاطرنشان کرد: حتی بعضا مرغداران از قیمت پایین مرغ گلایه دارند هرچند رنج اختلاف قیمت بین استان‌ها بالا نیست و معتقدم استان مرکزی از لحاظ تامین و قیمت بهترین وضعیت مرغ را در چند سال اخیر داشته است./ تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه