اخبار روز| اخبار هنرمندان| رامبد جوان

رامبد جوان از ناگفته‌های خندوانه گفت.

کدخبر : 2408
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی است. سفر رامبد جوان به کانادا برای تولد فرزندش حواشی فراوانی ایجاد کرد. رامبد جوان بیشتر با برنامه خندوانه شناخته می‌شود. رامبد جوان سه بار ازدواج کرده‌است. همسر رامبد جوان، نگار جواهریان است. این زوج هنرمند یک فرزند دارند که در کانادا زاده شده‌ است.

رامبد جوان خندوانه

همسر رامبد جوان

رامبد جوان در سال ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد. رامبد جوان دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد. این زوج در حال حاضر یه فرزند دارند.

رامبد جوان

اعتراف رامبد جوان درباره خندوانه

رامبد جوان گفت: اعتراف می‌کنم در فصلی که گذشت (فصل هفتم) انگیزه و انرژی ام کم بود. من هم به اندازه همه آدم‌ها استرس، نگرانی و دلواپسی کرونا را داشتم.

رامبد جوان

رامبد جوان با اعتراف اینکه در فصل گذشته (هفتم) از برنامه «خندوانه» انرژی و انگیزه همیشگی را نداشته است، دلایل این اتفاق را توضیح داد و در عین حال به مخاطبانش قول داد که فصل جدید را که از دوشنبه ـ ۱۷ آبان ماه ـ پخش آن در شبکه نسیم آغاز می‌شود، با انگیزه ۱۰۰ شروع کنند.

رامبد جوان درباره نگاهی که خودش و تیم برنامه ساز به «خندوانه» دارند، گفت: «خندوانه» برای ما محلی برای تجربه کردن، زندگی، معاشرت، حال خوب به دست آوردن و حال خوب منتشر کردن است و اینکه تا جایی که می‌توانیم سعی کنیم با هم یک فضای شاد ایجاد کنیم.

رامبد جوان

او ادامه داد: ما در فصل جدید خودمان را متوسل کردیم به بحث‌های علمی که باعث ساخت و ساز «خندوانه» شد؛ یعنی چیز‌هایی که ثابت می‌کنند «خندوانه» از نان شب واجب‌تر است. برای برخی شاید «خندوانه» دم دستی شده باشد، ولی برای ما همچنان فضای دلچسبی است.

جوان که در برنامه «پرانتز باز» صحبت می‌کرد، در پاسخ به اظهارات مجید واشقانی، مجری برنامه مبنی بر اینکه «خندوانه» در ابتدا برنامه‌ای ساده بود که با دو صندلی و چند تماشاگر شروع شد و در ادامه به یک بِرند تلویزیونی تبدیل شد، این بلوغ چگونه شکل گرفت؟ گفت: در فصل جدید می‌خواهیم ارجاعی بدهیم به اینکه چرا «خندوانه» را ساختیم. معیاری جهانی درباره استرس وجود دارد.

استرس باعث همه بیماری‌های ممکنی می‌شود که در بدن می‌تواند رشد و منجر به اتفاقات ناگوار شود. چیزی که می‌تواند استرس را در آدم‌ها کم کند، سرگرمی و شاد بودن است و ما متاسفانه به این قضیه موضع داریم. فکر می‌کنیم اگر آدم‌های شاد و حتی آدم‌های الکی شاد و اهل معاشرتی باشیم، آدم کم ارزشی به حساب می‌آییم؛ بنابراین سعی می‌کنیم آدم‌های جدی باشیم. اما در روانشناسی مدرن معیار‌ها متفاوت است.

او ادامه داد: آنچه برای من جالب است اینکه در دنیا هر نوع استرسی یک عددی دارد. این خیلی بانمک است که در جهان استانداردی وجود دارد که می‌گوید اگر ۱۶۰ واحد استرس به شما وارد شود، باید در خانه استراحت کنید و ریکاوری شوید. این در حالی است که تحقیقی وجود دارد مبنی بر اینکه متاسفانه آدم‌ها در تهران روز را تا ۱۰ صبح با ۱۸۰ واحد استرس شروع می‌کنند.

حال ماجرا اینجاست که چه چیزی می‌تواند استرس را کم کند. پاسخ این است، فقط و فقط خندیدن و شاد بودن. هرچه خندان‌تر و شادتر باشیم و این شادی را به دیگران منتشر کنیم، رسالت انسانی خود را بهتر برگزار کرده ایم. با چنین نگاهی ما «خندوانه» را با انگیزه بالا و انرژی ۱۰۰ می‌سازیم و سعی می‌کنیم به مردم حال خوب بدهیم و یادآوری کنیم خانم‌ها و آقایان لطفا شاد باشید!

او در پاسخ به اینکه تاکنون چند قسمت از «خندوانه» روی آنتن رفته است؟ یادآور شد که فکر می‌کنم حدود ۸۰۰ قسمت از این برنامه پخش شده است.

رامبد جوان در پاسخ به پرسش دیگر مجید واشقانی که آیا تمامی این ۸۰۰ قسمت را با انگیزه و انرژی بالا ساخته است؟ اذعان کرد: اعتراف می‌کنم در فصلی که گذشت (فصل هفتم) انگیزه و انرژی ام کم بود. من هم به اندازه همه آدم‌ها استرس، نگرانی و دلواپسی کرونا را داشتم. هر لحظه فکر می‌کردم من که ماسک ندارم، برخی دیگر هم در برنامه ماسک ندارند و از طرفی برخی از آدم‌ها را دور هم جمع کرده ایم، هر لحظه ممکن است اتفاقی بیفتد و خدایی ناکرده باعث انتشار این بیماری شویم. خب این مساله خیلی استرس زا بود. از طرفی حال مردم هم بد بود، مسائل اقتصادی هم به روزگار آدم‌ها فشار می‌آورد و کرونا هم مزید بر علت شده بود. در نتیجه من هم تحت تاثیر این فضا، انرژی لازم را نداشتم.

مجری «خندوانه» در عین حال گفت: فصل جدید برنامه را که از دوشنبه این هفته آغاز می‌شود و هنوز ضبط آن را آغاز نکردیم، با تمام قوا و انرژی بالا و ۱۰۰ می‌خواهیم شروع کنیم؛ و انقدر آیتم‌ها و مواضع جذاب و انسانی و دوست داشتنی خواهیم داشت که می‌تواند لحظه به لحظه و جز به جز به مردم منتقل شود و حالشان را خوب کند.

رامبد جوان در پایان با طرح مطالبه‌ای درباره تنظیم برنامه «خندوانه» برای ناشنوایان و کم شنوایان کشور مواجه شد که قول داد، تمام تلاش خود را خواهد کرد تا یکی از تکرار‌های این برنامه در روز، برای این قشر از جامعه زبانگردانی شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه