ویدئو عجیب از داعش در مترو تهران | مسافران شوکه زده شدند! + فیلم

اقدام عجیب شهرداری تهران برای حضور نمایشی داعش در مترو و واکنش مسافران را مشاهده نمائید.

ویدئو عجیب از داعش در مترو تهران | مسافران شوکه زده شدند! + فیلم
کدخبر : 23397
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

نمایش عجیب جنایت داعشی ها در مترو تهران را ببینید

راز های رییس داعش از زبان همسرانش

به نقل از همشهری آنلاین، العربیه نوشت: نور که دختر ابوعبدالله الزوبعی یکی از سرکردگان همین گروه است، افزود: رهبر داعش در همان روزی که خطبه معروف خود در نینوا را می خواند، با من ازدواج کرد. با بقیه همسران و ۹ اسیر زن در یک خانه زندگی می کردیم.

وی ادامه داد: زمانی که البغدادی در صدر لیست های تحت تعقیب قرار گرفت، مجبور بود نزد او بماند.

همسر سوم ابوبکر بغدادی در ادامه با اشاره به اینکه با همسر خود از حلب سوریه به مشکلات بزرگی برخورد و همین موضوع باعث شد دو همسر چچنی و سوری خود را در خانه ای جداگانه سکنی دهد، افزود: خانواده سرکرده داعش هنگام تردد بین عراق، سوریه و ترکیه از هیچ گونه حفاظت شخصی برخوردار نبود.

نور ابراهیم درباره تعداد همسران سرکرده اصلی داعش گفت: «دولت موهومی اسلامی به دولت همسران تبدیل شده بود. بغدادی در طول روز در اتاقش تنها بود و هیچ ارتباطی به هیچ یک از زنان نداشت.

وی با اشاره به اینکه داخل خانه بغدادی استفاده از تلفن به طور کامل ممنوع بود، افزود: می خواستیم به ترکیه فرار کنیم. بغدادی خواستار بازگشت همسران سوری و چچنی خود به سوریه شده بود ام نور و اسماء که هر دو عراقی بودند، در ترکیه ماندند.

سخنان عجیب همسر اول ابوبکر بغدادی

همسر اول «ابوبکر البغدادی» سرکرده مقتول گروه تروریستی داعش در مصاحبه با شبکه سعودی «الحدث»، اسراری از زندگی شخصی او و واپسین روزهای خلافت خودخوانده‌اش فاش کرد.

داعش

به گزارش مهر، نخستین همسر «ابوبکر البغدادی» سرکرده مقتول گروه تروریستی داعش در نخستین ظهور علنی، با شبکه تلویزیونی سعودی «الحدث» گفتگو کرد و به شرح جزئیاتی درباره اسرار زندگی شخصی و سازمانی البغدادی و آخرین روزهای خلافت خود خوانده‌اش پرداخت.

«أسما محمد» در این مصاحبه گفت: ابوبکر البغدادی پس از اینکه مسئولیت خلافت اسلامی را به عهده گرفت، دچار غرور شد. من تا قبل از خطبه مشهور البغدادی در مسجد جامع موصل از انتخاب او به عنوان خلیفه داعش اطلاع نداشتم. پس از سال ۲۰۱۰ متوجه پیوستن او به سازمان القاعده شدم و افزایش دوره‌های حضور نداشتن در خانه، از اولین نشانه‌های تحولات فکری او بود. او آرزو داشت دامنه خلافتش به رم برسد.

وی افزود: من از ازدواج البغدادی با یک دختربچه عراقی غافلگیر شدم. او حتی دختر خود «أمیمه» را نیز که ۱۲ سال سن داشت، به ازدواج شخصی به نام «منصور» که همیشه همراهش بود، درآورد. من هرگز مشاهده نکردم که البغدادی از کشته شدن همرزمانش ناراحت شده باشد. او حتی اسرار داعش را در خانه و برای خانواده فاش نمی‌کرد. او به حدی تعصب دینی داشت که ما را خانه‌نشین کرده بود. حتی وقتی دکتر می‌رفتیم چشمان ما را می‌بست تا از مکان دقیق خانه اطلاع نداشته باشیم.

أسما محمد تصریح کرد: من سال ۲۰۰۸ متوجه شدم نیروهای آمریکایی در تعقیب البغدادی هستند. نیروهای آمریکایی هنگامی که دنبال البغدادی بودند، به خانه‌اش حمله و برادر بزرگ او را بازداشت کردند. شرایط داعش پس از کشته شدن «ابو سیاف التونسی» در سال ۲۰۱۵ فاجعه‌بار شد. البغدادی با محافظان اندک تردد می‌کرد تا جلب توجه نکند. او از پهپادهای آمریکایی هراس داشت و بسیار به مسائل امنیتی اهمیت می‌داد.

همسر اول البغدادی با بیان اینکه بیگانگان به لحاظ فکری داعش را هدایت و رهبری می‌کردند، ادامه داد: اعضای داعش شمار زیادی یتیم و بیوه از خود به جای گذاشتند. از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷ زندگی ما ثبات نداشت و همیشه در نقل و انتقال بودیم. من غیر از «الشیشانی» با هیچیک از رهبران داعش دیدار نکردم.

وی همچنین گفت: ابوبکر البغدادی شیفته زنان بود و به همین علت خلافت اسلامی را به خلافت زنان تبدیل کرد. او غیر از من سه زن و ۱۰ کنیز داشت. یکی از زن‌های او سوری و دیگری چچنی بود. / خانه فوتبال

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه