استقلال | شکایت

مشاور سابق مدیر عامل استقلال شکایت کرد | دوباره شکایت ها علیه استقلال بالا گرفت

استقلال با شکایت محمد ملااسماعیلی مشاور مصطفی آجورلو، محکوم شد.

مشاور سابق مدیر عامل استقلال شکایت کرد | دوباره شکایت ها علیه استقلال بالا گرفت
کدخبر : 21658
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

استقلال و ذوب آهن حاشی ایی را ایجاد کردند که هنوز که هنوزه مردم با آن درگیرند. رای پرونده استقلال جهت کر امتیاز مشخص شد. تحلیل استقلال نکونام و ساپینتو و مدیریت ها در گذشت 4 سال به چه صورت بوده است. نکونام و استقلال حواشی ناتمام بعد بازی ها تمامی ندارد. شکایت جدیدی از استقلال صورت پذیرفت.

با اعلام کمیته وضعیت بازیکنان، استقلال به دلیل شکایت محمد ملااسماعیلی به پرداخت ۴۸۰ میلیون تومان محکوم شد.

ملااسماعیلی که از یاران همیشگی مصطفی آجورلو محسوب می‌شود در زمان مدیریت آکادمی استقلال توسط آرش برهانی همه کاره و مسئول اجرایی این واحد باشگاه استقلال بود که به دلیل عدم پرداخت مطالباتش اقدام به شکایت از باشگاه کرده است.

ملااسماعیلی  جزئیات شکایت خود را شرح داد:

ملااسماعلی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: در زمان آقای آجورلو قراردادی با باشگاه استقلال امضا کردم که پس از آن هیچ پرداختی به من انجام نشد، پیگیر شدم برای دریافت مبلغی که از باشگاه استقلال می‌خواستم اما بی اهمیت بودند و شکایت کردم، من طبق قراردادی که در زمان آجورلو بسته بودم تا آخر فصل همراه استقلال ماندم اما در زمان آقای فتح الله زاده هیچ صحبتی با من نشد و مبلغی پرداخت نشد، مدت زیادی صبر کردم و در ماه تیر شکایت کردم.

او افزود: این شرایط تنها برای من نبود، همکارانی که در آکادمی حضور داشتند هیچ کدام پرداختی به آنها انجام نشد و حتی در زمان آقای خطیر به باشگاه مراجعه کردند و ایشان به آنها پیشنهاد کرد که از طریق مراجع قضایی پیگیر مطالبات خود باشند، تا جایی که من در جریان بودم آرش برهانی هم مبلغی دریافت نکرده بود و نمی دانم که چه اقدامی کرده است.

ملااسماعیلی نسبت به دریافتی ابتدای فصل و پیش قراردادها گفت: پیش قراردادی پرداخت نشد و قول پرداخت در دوماه آینده داده شده بود، صحبت‌هایی با آرش برهانی انجام داده بودم و کارهایش انجام شده بود که دو میلیارد به تیم‌های پایه تزریق خواهد شد و بخشی از قراردادها پرداخت می‌شود، اما با جدایی آجورلو و حضور فتح الله زاده این اتفاق دیگر رقم نخورد، شاید به دلیل مشکلاتی که در تیم بزرگسالان بود که این اتفاق رقم نخورد، قراردادها در تیم‌های پایه دست نخورده و بدون پرداختی باقی ماند و هیچ کدام از اعضای آکادمی مبلغی دریافت نکردند.

استقلال

اسماعیلی ادامه داد: بعد از آن هرچقدر پیگیری کردم جوابی نگرفتم، متاسفانه در ایران توجه به آکادمی فقط یک شعار است، حتی رده‌های پایه استقلال در تهیه امکانات اولیه به مشکل خورده بود.

او نسبت به درخشش بازیکنان آکادمی استقلال گفت: ۱۳ بازیکن رده‌های مختلف پایه استقلال در تیم‌های لیگ برتری حضور دارند، چند بازیکن تیم آکادمی استقلال دیروز در ترکیب اصلی نساجی حضور داشتند و برای آنها به میدان رفتند، امیرحسین ترابی یکی از آن بازیکنان بود، در زمان آجورلو آپشنی در قرارداد مربی‌ها وجود داشت که در صورت پیشرفت بازیکن و حضور در تیم بزرگسالان یک مبلغی به مربی آن رده سنی پرداخت شود اما بعد از جدایی آجرلو دیگر توجهی به آکادمی نشد.

وی در انتها افزود: دوست نداشتم که با شکایت پیگیر قراردادم باشم اما توجهی نشد و تنها راه باقی مانده رسیدگی از راه قانونی بود.

استقلالِ صدرنشین در اصفهان و در خانه ذوب آهن متوقف شد. محمد ربیعی همیشه مقابل استقلال بازی قابل قبولی نشان داده و این فصل هم که با ذوب‌آهن عالی نتیجه گرفته است. دو تیم تا قبل از شروع هفته یازدهم در رتبه‌های اول و دوم جدول بودند.

از چنین مسابقه‌ای بین دو مدعی چه انتظاری دارید؟ از دو تیم همیشه حاضر در ادوار لیگ برتر چه توقعی هست؟ از دو تیم بزرگ و ریشه‌دار و قدیمی که بیش از ۵ دهه سابقه دارند، از پرافتخارترین باشگاه‌های ما چه باید گفت؟

زشت نیست که بازی ۹۰ دقیقه درون زمین ۱-۱ مساوی شده و تمام این المان‌ها هم هست اما در فضای فوتبال ما از بعد بازی تا الان همه دنبال دعواهستند!؟ همه تیترها و خبرها در مورد درگیری جواد نکونام با تصویربردار تلویزیونی، مصاحبه و ورود سایر استقلالی‌ها و از آن طرف تحریم خبرنگاران نسبت به استقلالی‌هاست. یعنی این بازی هیچی نداشت؟

البته که در همه جای دنیا حاشیه جزئی از فوتبال است و می‌تواند روی همه تاثیر بگذارد اما درست به همین دلیل باید هر حاشیه را خیلی جدی واکاوی کرد و اجازه لطمه زدن به فوتبال را نداد. همان حلقه گمشده فوتبال ما!

اصلا چرا باید بین دو شغل حرفه‌ای که هیچ ربطی به هم ندارند، کنتاکت ایجاد شود؟ نکونام سرمربی است و تصویربردار کار خودش را می‌کند، این‌ها به هم چه‌کار دارند؟ اما قسمت بد ماجرا در پایان آن است؛ جایی که استقلالی‌ها طرف را به هواداری از تیم رقیب متهم می‌کنند و تصویربردار می‌گوید فحش ناموسی شنیده...

استقلال

استقلال ذوب آهن

جواد نکونام آدم کوچکی در این فوتبال نیست. چرا باید مورد چنین اتهامی قرار گیرد؟ اگر تصویربردار راست می‌گوید که وای به حال فوتبال، و اگر دروغ می‌گوید که وای به حال اخلاق! مگر می‌شود به یک اسطوره ملی چنین راحت اتهام زد؟

و اما امثال هاشمی‌نسب یا علی سامره که به دفاع از نفر اول تیم خود به میدان آمدند؛ آن هم در روزی که یورگن کلوپ وسط دعوای ستاره تیمش و گواردیولا رقیب بزرگش آن رفتار آموزنده را کرد. چه همزمانی تلخی...

همیشه دفاع کردن از یار خودی به معنی حمله به حریف نیست. از بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال ایران توقع دیگری می‌رود اما حالا که به هر دلیل صلاح دیده‌اند به نفع نکونام وارد دعوا شوند، چرا باید همه چیز را رنگی کنیم؟ به چه قیمتی حاضریم همه چیز را خراب کنیم؟ دعوایی رخ داده و اخلاق در خطر است، ماجرا در اصفهان بوده و چه ربطی به پرسپولیسی‌بودنِ طرف دارد؟ تازه اتهامی که ثابت نشده!

مگر ممکن است یک حرفه‌ای به خاطر تعلقات دوران کودکی شغل و آبروی خود را زیر سوال ببرد؟ اگر فرضا چنین هم بوده چرا باید پای رقیب را وسط کشید؟ به آن‌ها چه مربوط؟ یک فرد اشتباهی کرده و باید متناسب با آن مجازات شود، چه کار به بقیه دارید؟

متاسفانه از این اتهامات تنها بوی بهانه برای فضای مجازی می‌آید که اصلا به نفع فوتبال نیست. فردا یک نفر هم در بازی پرسپولیس همین اتهام را به استقلالی‌ها می‌زند و این دور باطل تا ابد ادامه خواهد داشت. اصلا طرفدار شما خلافی کرده، شما بایدجواب بدهید؟ باور کنیم که همه چیز فوتبال رنگی نیست...

بازی روز گذشته استقلال مقابل ذوب‌آهن با تساوی یک - یک به پایان رسید تا آبی‌ها 2 امتیاز در اصفهان از دست بدهند.

 استقلال که در این دیدار محمدحسین مرادمند را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، در خط دفاعی 3 نفره خود از آرمین سهرابیان، روزبه چشمی و ایمان سلیمی بهره می‌برد.

استقلال

استقلالی‌ها که تا دقیقه 76 یک بر صفر از حریف جلو بودند، پس از شوت مجید علیاری و برخورد توپ با پای مهدی‌پور، دروازه خود را باز شده دیدند تا پیروزی آبی‌پوشان به تساوی بدل شود.

استقلال خوزستان

اگر به یاد داشته باشید، در بازی 3 هفته پیش استقلال مقابل شمس آذر اتفاق مشابهی رخ داد. بازی تا دقیقه 75 با برتری 2 بر یک استقلال جلو می‌رفت که ناگهان گل حسین گودرزی کار را به تساوی کشاند تا استقلالی‌ها مقابل شمس آذر هم امتیاز از دست بدهند.

نکته جالب اینجاست که استقلال در بازی با شمس آذر هم مرادمند را در اختیار نداشت. مرادمند که در بازی قبل‌تر استقلال مقابل آلومینیوم کارت قرمز گرفته بود، از بازی مقابل شمس آذر محروم بود و مجبور بود بازی تیمش را از روی سکو دنبال کند./خبرورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه