فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 23 آبان 1402 | از سرنوشت خود آگاه شوید

فال روزانه امروز 23 آبان 1402

فال روزانه امروز 23 آبان 1402 | از سرنوشت خود آگاه شوید
کدخبر : 21336
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. 

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

تنها چیز خوبی که در مورد تغییر مداوم احساساتتان وجود دارد این است که حوصله تان سر نمی رود و هر لحظه حال تازه ای دارید! یک لحظه احساس می کنید شاد و سرحال هستید و لحظه بعد غمگین و افسرده، اما دلیل اصلی این وضعیت این است که خودتان هم نمی دانید چه می خواهید. بهر حال شما نباید عزیزانتان را قربانی این بی ثباتی احساسی کنید و اگر نمی توانید کنترل احساستان را در دست بگیرید سعی کنید از آنها کمی فاصله بگیرید. تنهایی برایتان خیلی هم خوب خواهد بود و چیزهای تازه ای در مورد خود کشف خواهید کرد. فکرهایی که دائم دلشوره به دلتان می اندازد از خود دور کنید، این افکار فقط در ذهن شماست. هر بار که این فکرها به سرتان می افتد شروع کنید به بلند بلند آواز خواندن و یا هر کار دیگری که حواستان را می تواند پرت و از موضوع دورتان کند. چشمتان به آینده باشد.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز صبح وقتی ساعت بالای سرتان زنگ می خورد باورتان نمی شود که صبح شده و باید از خواب شیرینی که داشتید می دیدید بیدار شوید. دلتان می خواهد دوباره چشمانتان را بسته و به عالم خیال و رویا فرو بروید. باور کنید این کار در نهایت تلخ ترین خاطرات گذشته را به یادتان خواهد آورد، پس با رضایت کامل چشمانتان را باز کرده و روزتان را شروع کنید. امروز حتی دوستانه ترین کمک هایی هم که به شما می شوند به نظرتان نشان دهنده ضعف و وابستگی شما خواهند بود و به همین دلیل هم دلتان نمی خواهد که حتی نزدیک ترین دوستانتان هم به شما کمکی بکنند. در یک جمع شخصی حرفی می زند که روی شما تاثیر مهمی می گذارد. تلاش‌هایتان بالاخره نتیجه خواهد داد. یادتان باشد همیشه چرخ دنیا روی یک چرخ نمی‌چرخد، ممکن است روزی فقیر و روزی دیگر متمول باشید. فراموش نکنید هرچیزی را بخواهید می توانید با تلاش به دست آورید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز یک چیزی در درونتان شما را به سوی تغییرات و شروع های تازه تشویق می کند. شاید بتوانید سری به کمد لباس هایتان زده و لباس هایی که دیگر استفاده نمی کنید را به افراد نیازمند بخشیده و بعدازظهر به خرید بروید و لباس های جدید برای خودتان بخرید. شاید هم بتوانید تغییراتی در دکوراسیون منزل ایجاد کرده و با خرید جزئیاتی مثل چند کوسن، گلدان و یا مجسمه حال و هوای تازه ای به خانه تان بدهید. اگر کمبود بودجه دارید وسایلی که دیگر به کارتان نمی آیند را بفروشید تا بتوانید پول لازم برای خرید لوازم تازه را فراهم کنید. این روزها تا می توانید از هزینه‌ها کم کنید و حواستان به دخل و خرج باشد تا طوفان این روزها بگذرد. در مورد یک مسئله مهم دچار دودلی شده اید و بر سر دوراهی مانده اید. به خودتان فکر کنید و به عواقبی که تصمیمتان می تواند روی زندگی شما و خانواده تان بگذارد.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز یک دنیا کار سرتان ریخته است و بچه هایتان هم هر پنج دقیقه بهانه یک چیزی را می گیرند و فشار زیادی روی خودتان احساس می کنید، از طرفی درگیری هایی هم با شریک زندگیتان دارید و شاید ناگهان با خودتان فکر کنید من وسط این همه بدبختی چکار می کنم؟! کمی بیشتر به وضعیت خود فکر کنید، واقعا اوضاع به همین بدی که فکر می کنید است یا فشاری که روی خود احساس می کنید باعث شده چنین احساسی داشته باشید؟ کمی منصفانه تر به شرایط خودتان نگاه کنید و بخاطر چند مشکل کوچک تمام چیزهای مثبتی که در زندگیتان وجود دارد را نادیده نگیرید. گول حرف‌ها و ظاهر دیگران را نخورید. خودتان را در تصاویری که می بینید غرق نکنید، شجاعتتان را حفظ کنید. فرصتی پیش می‌آید تا یک دوست را که ادعای بزرگی می کند بسنجید و او را بیشتر بشناسید. خرید یک هدیه به عهده شماست، با دلتان هدیه را انتخاب کنید.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

شاید با خودتان فکر کنید که اشتباه های گذشته باعث شده اند اکنون آنقدر که می خواهید موفق نباشید، اما بالاخره زمان آن فرا رسیده است که این محدودیت های ذهنی را از بین برده و فرصت هایی که جلوی رویتان هستند ولی چشم خود را به روی آنها بسته اید را ببینید. امروز یک بار دیگر به تمام ارزش های اجتماعی که از بچگی و بدون فکر کردن یاد گرفته اید آنها را پذیرفته و رعایت کنید نگاه کنید. شاید این کار باعث شود ببینید برخی از چیزهایی که به عنوان عرف پذیرفته اید هیچ نقش مثبتی در زندگی شما نداشته اند و حتی نقشی بازدارنده در مسیر پیشرفت شما ایفا کرده اند. برای قضاوت در مورد موفقیت‌تان در زندگی یا کارهایتان ببینید چه به دست آورده‌اید و در قبال آن چه چیزی را از دست داده اید. برای به دست آوردن هر چیز یا کسی باید بهای آن را پرداخت. یادتان باشد بیش از حد بهایی نپردازید. آینده نگر باشید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز آماده اید تا تعریفی را که پیش از این در مورد موفقیت داشته اید کنار بگذارید و با کمک توصیه های عاقلانه ای که به شما شده است پیش بروید. همه می گویند آهسته و پیوسته پیش رفتن بهترین روش است، اما امروز شما نمی توانید جلوی خودتان را بگیرید و فقط می خواهید به سریع ترین شکل ممکن به آنچه می خواهید دست پیدا کنید؛ موفق باشید! امروز روزی فوق العاده برای خرید کردن و به روز رسانی کمد لباستان است. فقط باید یادتان باشد که نگران قضاوت دیگران در مورد لباس هایتان یا این که مطابق با مد نیستید و یا زیادی به مد اهمیت می دهید نباشید. شما در سینه قلبی صاف و ساده، بدون کینه و نیرنگ و دروغ دارید. به کم راضی نشوید، شخصی را انتخاب کنید که ارزش‌هایش در زندگی با ارزش های شما یکی‌ست. برای کسی تب کنید که برایتان میمیرد. این روزها مجبور می شوید از پس اندازتان استفاده کنید.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز مهم ترین موضوع برای شما دانش و یادگیری است. آیا رشته تحصیلی مورد علاقه تان را دنبال کرده اید؟ آیا از این که در دانشگاه بهتری درس نخوانده اید ناراحت هستید؟ اگر چنین چیزهایی ذهنتان را به خود مشغول کرده اند این مسئله را به خودتان یادآوری کنید که خلاقیت و عملکرد شما وابسته به رشته تحصیلی و دانشگاهی که در آن درس خوانده اید نیست و همه چیز به مهارت ها و تلاش خودتان برای تبدیل این دنیا به جایی بهتر برای خودتان و دیگران بستگی دارد. به زودی همه چیز برای انجام کار یا گفتن حرفی که در سر دارید فراهم می‌شود. یک دوست به شما کمکی خواهد کرد. لزومی ندارد آرزوهایتان را کتمان کنید. برای گفتن حرف یا انجام کاری صبر و تحمل ندارید، صبور باشید که این صبر به دردتان خواهد خورد.

♏ فال روزانه متولدین آبان

شرایط کیهانی فعلا برای شما مطلوب هستند و در مرحله برداشت نتایج زحمات و کارهایتان قرار دارید. تنها چیزی که به توجه شما نیاز دارد و ممکن است برایتان مشکل زا شود مسائل و روابط اجتماعی هستند. اینقدر تشنه تأیید و تحسین دیگران نباشید. با وجود این که احساس می کنید همه چیز در رابطه عاطفیتان در تعادل و آرامش به سر می برد امروز ناگهان با دریایی نامتلاطم مواجه خواهید شد و طرف مقابلتان ناگهان طغیان کرده و با رفتارهایش تعادلی که فکر می کرده اید را به هم خواهد ریخت. خودتان را درگیر نبرد قدرت نکنید و به آنچه احساستان به شما می گوید عمل کنید. شخصی سعی دارد با چرب‌زبانی نظر ما را جلب کند، حواستان باشد گول حرفهایش را دوباره نخورید و از یک سوراخ برای بار چندم گزیده نشوید. شخصی در اطرافتان بیمار است و شما بسیار نگران احوالش هستید. نگران نباشید این روزهای سخت را می گذراند.

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما نمی خواهید امروز برای پیش بردن کارها و اهدافتان روی هیچ شخص دیگری به غیر از خودتان حساب کنید، اما در حال حاضر یکی از نزدیک ترین دوستانتان می تواند کمک بسیار بزرگی به شما در راه رسیدن به کارها و خواسته هایتان بکند. البته خوشبختانه برای پیشرفت در دراز مدت نیازی به واستگی به دیگران نخواهد بود. شما متوجه این موضوع شده اید که برای به دست آوردن سلامتی و خوشبختی باید تغییراتی جدی در خودتان و سبک زندگیتان ایجاد کنید، اما نمی شود همه این تغییرات را یک روزه به وجود آورد. شما در مورد مسئله ای نیت خیر دارید اما ممکن است دیگران قضیه را از دید شما نبینند. در جمعی دوستانه حرفی پیش می‌آید و شما دلخور می شوید. چشمتان را ببندید، نمی‌شود دائم از مردم توقع داشته باشید آن طور که شما می خواهید رفتار کنند.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز آنقدر غرق رویا می شوید که گویی در آسمان ها سیر می کنید. از این لحظه ها که به ندرت تکرار می شوند، نهایت استفاده را بکنید. در این شرایط احساسات شما ثابت است، به همین دلیل می توانید در مورد مسائل عاطفی با شریک زندگی تان گفتگو کنید و برای حل مشکلات تان به یک نظر واحد برسید. آیا در رابطه عاطفیتان مسئولیت ها بین شما و طرف مقابلتان به طور برابر تقسیم شده اند؟ آیا هر دوی شما به یک میزان دارید برای حفظ این رابطه تلاش می کنید؟ پرسیدن این سوال ها اولین قدم در راه حل این بحران موقتی خواهد بود. دنبال شخصی می‌گردید که پیدایش نمی‌کنید، از دیگران کمک بگیرید. برای خودتان یک گلدان بخرید و هر روز از آن با عشق مراقبت کنید. موفقیت برای هرکس یک معنا دارد، خواسته‌های خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. پی خواسته‌های خودتان باشید.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

شما خودتان فکر می کنید که همه گزینه هایتان را بررسی کرده اید اما اگر کمی دقت کنید راه تازه ای برای پیشرفت خواهید یافت. یک بحران کوچک هم به هر حال بحران حساب می شود و امروز باید منتظر یکی از آنها در زندگی شخصیتان باشید. از آنجایی که شما از آن دسته آدم هایی نیستید که مشکلی را به حال خودش رها می کنند به هیچ عنوان نخواهید توانست حل این موضوع را به بعد موکول کنید و باید آن را در اولویت قرار دهید. منتظر وقوع یک اتفاق مهم باشید. این روزها غمی بزرگ بر دلتان سنگینی می‌کند. در رابطه با مسائل عاطفی‌تان جایگاه خودتان را بشناسید تا با اعتماد به نفس بیشتری از موضع قدرت حرف بزنید. برای انجام یک کار خیر داوطلب می شوید. نذرتان را ادا کنید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز از صبح که از خواب بیدار شده اید احساس می کنید که یک چیزی باید تغییر کند. اگر جلوی آینه بایستید خواهید فهمید آن چیزی که باید تغییر پیدا کند چیست! شاید وقت آن رسیده که رژیم غذایی را شروع کرده و یا در باشگاه نزدیک محل کارتان ثبت نام کنید، شاید هم بتوانید سری به آرایشگاه زده و کمی در ظاهر خودتان تغییر ایجاد کنید یا لباس های جدید بخرید؛ بهرحال هر کاری که باعث شود حس بهتری نسبت به ظاهرتان داشته باشید روزتان را زیبا خواهد کرد. از شخصی که توقع ندارید حرفی می‌شنوید که نظرتان را در مورد او کاملا عوض می‌کند. منتظر رسیدن خبری هستید، فعلا باید صبر کنید. برای انجام یک کار حقوقی یا مالی با کسی مشورت می‌کنید. حواستان به سلامت روحی و جسمی‌تان باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه