هادی چوپان سکوتش را شکست | آقای ورزشکار اشک همه را درآورد

هادی چوپان در یک پست اینستاگرامی ازاینکه نتواسته به مقام اولی برسد عذر خواهی کرد.

هادی چوپان سکوتش را شکست | آقای ورزشکار اشک همه را درآورد
کدخبر : 21170
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

هادی چوپان بدنساز حرفه ای  ایرانی است.  هادی چوپان اولین بدنساز ایرانی که موفق به دریافت ساندو شد.هادی چوپان از ۱۳ سالگی بدنسازی را شروع کرده است. هادی چوپان قهرمان مسابقات مستر المپیا 2022 شده بود. از روز گذشته که رقابت‌های مسترالمپیا آغاز شد، هادی چوپان در صدر اخبار رسانه‌ها قرار گرفت. هادی چوپان در این رقابت به مقام دوم رسید.  هادی چوپان با انتشار عکس نوشته ای در اینستاگرام ضمن اشاره به حق خوری در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳ از مردم ایران برای شکست مقابل حریف آمریکایی عذرخواهی  کرد. در ادامه پست اینستاگرامی گرگ ایرانی مشاهده میکنید. 

هادی چوپان

بیوگرافی هادی چوپان

ادی چوپان متولد ۴ مهر ۱۳۶۶ در استان فارس، بدنساز حرفه ای است.

تا قطع دیپلم تحصیل کرد و از کارگری و گچ کاری وارد بدنسازی شد و حالا بعنوان «گرگ ایرانی» در مسابقات مستر المپیا شناخته می شود و دو فرزند هم دارد.

هادی چوپان

در روستای «ابنو» از شهرستان «سپیدان» استان فارس در یک خانواده هفت نفره به دنیا آمد.

 قهرمانی هادی چوپان

از نوجوانی کنار دست برادرش گچ کاری می کرد تا اینکه اولین بار در سال ۱۳۸۵ وقتی ۱۹ ساله بود به مقام قهرمانی بزرگسالان استان فارس دست پیدا کرد.

او همزمان توانست به طلای کشوری هم دست یابد و نگاه ها را به سمت خود جلب کند.

شرکت هادی چوپان در مسابقات مستر المپیا

گرگ ایرانی با درخشش مثال زدنی در رقابت های مستر المپیا ۲۰۱۹ در آمریکا توانست با شکست چهره های نامداری به عنوان مقام سوم این رقابت ها دست پیدا کند.

او در بخش نگاه مردمی قهرمان مستر المپیا شد و کمربندی قهرمانی را نیز دریافت کرد، در سال ۲۰۲۰ به مقام چهارم رسید و سال ۲۰۲۱ مقام سوم مستر المپیا را تکرار کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه