فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 14 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز 14 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
کدخبر : 21155
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. 

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

دلتان می خواهد که می توانستید چشمتان را به روی افکاری که ذهنتان را درگیر کرده اند ببندید، اما این درگیری ذهنی شما را به حال خودتان رها نمی کند. این تنش ها و درگیری های درونی در دنیای اطرافتان نیز منعکس می شود و مجبور هستید که با این مشکلات هم دست و پنجه نرم کنید. به ویژه مسائل موجود در رابطه عاطفیتان به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. قدرت شما خیلی بیشتر از آنی است که خودتان فکر می کنید، پس به جای آن که ترس هایتان را یک جایی که جلوی چشمتان نباشند مخفی کنید سعی داشته باشید با آنها روبرو شوید. موسیقی می شنوید که در شما احساسات مختلفی را بیدار می کند، حواستان به خودتان باشد. این روزها شما روحیه حساس و شکننده دارید. نگران شخصی هستید که مدتی‌ست از او بی‌خبرید، به زودی از او خبری می‌گیرید. تغییرات بزرگی در زندگی تان مشاهده می شود.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شاید امروز برنامه ریزی کرده باشید تا تنها مانده و به کارهایتان رسیدگی کنید، اما این کار به هیچ عنوان امکانپذیر نخواهد بود. انگار قدرتی می خواهد زندگی کاری شما را به هم بریزد و هیچ چیز آن طوری که باید پیش نمی رود. همه با شما مخالفت می کنند و سوء تفاهم پیش می آید، در کارها تأخیر ایجاد می شود و مکالمات به مشکل بر می خورند. ممکن است از شما خواسته شود در یک دعوا جانب کسی را بگیرید، اما حواستان باشد که بی طرف باقی بمانید. حواستان به سلامت خودتان و اطرافیانتان باشد. دائم چشم و گوشتان را باز نگه دارید، به هیچکس این روزها اعتماد نکنید مگر خودتان. یک آشنای نزدیک با گفتن حرفی دلتان را گرم و آرام می کند. انجام یک کار را این روزها دائم پشت گوش می اندازید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز همه به روش کار کردن شما گیر می دهند و انگار هر چقدر که سعی می کنید به هیچ عنوان نمی توانید مقامات بالاتر از خودتان را راضی نگه دارید. شما استاد در رفتن هستید، از این هنر خود استفاده کرده و امروز را به این طریق پشت سر بگذارید. البته اگر از لحاظ اقتصادی در مضیقه هستید بهتر است در محل کارتان مانده و امروز را با این وضع کنار بیایید. بعضی از دوستان هستند که نیازی نیست آنها را هر روز ببینید و حتی اگر پس از یک جدایی طولانی مدت همدیگر را ببینید آنقدر با آنها احساس نزدیکی می کنید که انگار همین دیروز از هم جدا شده اید. تغییرات سیر مثبت را به خود گرفته است. در اثر تلاشی که دارید زندگی تان بهتر از پیش می شود. در خانواده آرامش راه پیدا می کند و جو متشنج و دعواهای این روزها بالاخره پایان می پذیرد. در دلتان آتشی به‌پاست اما در ظاهر چیزی از خود بروز نمیدهید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

طبیعت استقلال طلب شما ممکن است امروز برایتان مشکلاتی ایجاد کند. حرف هایی که می زنید به سادگی همیشه مورد تأیید قرار نمی گیرند. با وجود این که تا حدودی آزادی دارید ممکن است دیگران فکر کنند که این آزادی برای شما کافی نیست. هیچ وقت نمی توان همه را راضی نگه داشت. اگر آنها اینطور فکر می کنند مشکل خودشان است، آنها که همه چیز را در مورد شما نمی دانند. هر چیزی که در عشقتان دوست دارید را مورد تحسین قرار دهید و با این کار هم خوبی های او را برای خودتان یادآوری کرده و هم او را شاد کنید. یادتان باشد قولی به کسی دادید، به قول و حرفتان وفادار باشید. خوابتان نامنظم است و این به کارایی‌تان آسیب می زند، همین حالا فکری بکنید وگرنه رشته‌هایی که به هم بافته اید از هم باز می شود. سفر برایتان خوب است و باعث تغییر روحیه‌تان می شود.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز ممکن است باعث شود فکر کنید از لحاظ کاری در موقعیت درستی قرار ندارید. شاید موقعیت فعلیتان زیادی سنتی است و شما آدمی هستید که می خواهید در هر لحظه ذهن خود و توانایی هایتان را گسترش دهید. شاید احساس کنید که مقامات ما فوق شما با جریان روز پیش نمی روند. اگر این طور فکر می کنید بیکار ننشینید و دست به کار شوید. امروز به حرف های دیگران به دقت گوش کنید، شاید یکی سعی داشته باشد به شما راهکارهایی برای رسیدن به انچه که می خواهید ارائه بدهد. پول در دستتان باقی نمی‌ماند، از این دست که می گیرید از دست دیگر بیرون می رود. شما قلب پاکی دارید اما این روزها لازم است حواستان به خودتان باشد تا محتاج کمک دیگران نشوید. با چه کنم چه کنم به جایی نمی رسید همین حالا برخیزید و مشکلتان را چاره کنید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز برخی مسائل مربوط به گذشته به سراغ شما خواهند آمد و شاید برایتان دردسر ساز شوند. به عنوان مثال اگر در کارتان در گذشته اشتباهی کرده اید یکی از همکارانتان ممکن است در مورد آن با رئیستان صحبت کرده و برایتان مشکل ایجاد کند. این به احتمال زیاد از حسادت دیگران ریشه خواهد گرفت، همه ما مجبور هستیم در نقطه ای از زندگی با افراد حسود روبرو شویم، پس خودتان را آماده کرده و با آنها به مبارزه بپردازید. سرتان را چند ساعتی از روی گوشی بلند کنید و به خودتان و محیط اطرافتان رسیدگی کنید، اگرنه زودتر از آنچه که فکر می کنید، کنترل خیلی چیزها از دست تان خارج می شود. پیام آور یک خبر خوش برای دوستی خواهید بود. شخصی که با قهر رفته بود به زودی بر می گردد.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز هر وقت که با خودتان فکر می کنید بالاخره تصمیمتان را گرفته اید یک چیز دیگر پیش آمده و نظرتان را عوض می کند و با وجود این که مجبور به تصمیم گیری هستید این کار برایتان بسیار دشوار است. اگر اهل نوشتن هستید دست به قلم ببرید و برای دل خودتان بنویسید، می توانید شعر، داستان و یا حتی رمان بنویسید. کافی است احساسات خود را منعکس و تخلیه کنید. آگاه باشید، امروز از آن روزهایی است که که حتی کوچکترین اظهار نظر یا توهین ممکن است غوغا به پا کند. اطرافیانتان بسیار حساس هستند و خیلی سریع عکس العمل نشان خواهند داد پس نهایت دقت را داشته باشید. از کسی که دائم از همه چیز ایراد می گیرد و فکر می کند عقل کل است فاصله بگیرید تا بیش از این اعصابتان را تحریک نکند. این روزها افسرده هستید، با خودتان مهربان تر باشید تا این طوفان بگذرد. از زندگی روزمره تکراری به هر طریقی که می توانید فاصله بگیرید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

این که به احساسات دیگران توجه داشته باشید خیلی خوب است، اما این که بخواهید خودتان را با آنها همگام کنید می تواند برای شما مشکل زا شود. نباید در راضی نگه داشتن دیگران و خوشحال کردن دیگران زیاده روی کنید. اگر کاری از دستتان بر می آید دریغ نکنید، اما خودتان و اولویت های اصلیتان را در این راه قربانی نکنید. امروز ممکن است اتفاقی عجیب بیفتد. شاید یکی از اعضای خانواده تان شما را برای این که شغلی که در خانواده تان مرسوم است را برای خودتان انتخاب نکرده ایدمورد سرزنش قرار دهد. اما این که یک رسم قدیمی شکسته شده است نباید برای شما هیچ اهمیتی داشته باشد. شما در کارهایتان صداقت دارید. در مقابل افراد چند چهره مثل یک آدم ساده به نظر می آیید، عیبی ندارد، شما سعی کنید همیشه صادق باشید و از راه درست و راست خارج نشوید، چرا که بار کج هیچگاه به منزل نمی رسد. حق تان را بگیرید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

این طور به نظر می رسد که امروز یک گوشتان در است و گوش دیگرتان دروازه و هر حرفی که به شما زده شود بی فایده است. اما واقعیت مسئله این است که شما خیلی هم حواستان جمع است، فقط در ظاهر این طور نشان نمی دهید. مشکل اصلی شما این است که کسانی که تا کنون شما را در کارتان هدایت می کرده اند امروز در مقابل شما ایستاده اند. دیگر وقت آن فرا رسیده است که ترس هایتان را کنار بگذارید و خودتان راهتان را انتخاب کنید و پیش بروید. مطمئن باشید وضعیتی مطلوب تر از این پیش نخواهد آمد. هدف های جدیدی برای خودتان تعریف کنید. دوست جدیدی پیدا می کنید. بگذارید اتفاقات متفاوت در زندگی تان بیفتد. دست از افکار بیهوده بردارید و در توهم زندگی نکنید. با غم و غصه خوردن چیزی درست نمی شود. آینده هنوز نیامده است.

♑ فال روزانه متولدین دی

تغییرات لحظه آخری در برنامه هایتان امروز باعث ناراحتی و تا حدی عصبانیت شما شده اند. شما معمولا خیلی زود خودتان را با جریان کارها هماهنگ می کنید، اما وقتی دیگران در گرفتن کوچک ترین تصمیم ها هم با مشکل مواجه هستند نمی توانید صبوریتان را حفظ کنید. سعی کنید خودتان کنترل اوضاع را به دست بگیرید و با شور و انرژی زیادی که از خودتان نشان می دهید به دیگران هم انگیزه بدهید. کافی است در نگرش خودتان تغییر ایجاد کنید تا از پس پیچیده ترین مشکلات هم به خوبی بربیایید. امیدوار باشید، چرا که فعلا جز صبر و تحمل کاری نمی‌شود کرد. خرید وسایل جدید صورت می گیرد. آدمها را از روی ظاهرشان قضاوت نکنید. با شخصی که به تازگی آشنا شدید به صحبت بنشینید تا او و عقایدش را بهتر بشناسید. دل نگران نباشید.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز فشردگی برنامه کاریتان باعث می شود مجبور باشید مدام از این کار به آن کار بپرید و خیلی از کارهایتان را نیمه تمام رها کنید. اگر اجازه ندهید مسائل متفرقه حواستان را پرت کنند موفق تر خواهید بود. امروز برای شما روزی همراه با تفکر و اندیشه های بسیار خواهد بود. وضعیت فکریتان شبیه به کسی است که به تازگی در برابر همه چیز قیام کرده و اکنون به دنبال راهی برای رضایت شخصی می گردد. احساس می کنید که دیگران سعی دارند تا جای ممکن به شما فشار وارد کنند. آیا تسلیم خواهید شد یا در مقابل آنها خواهید ایستاد؟ جوای این سؤال را تا آخر امروز در خواهید یافت. یک اشتباه غیر عمد برنامه‌ریزی شما برا به هم می ریزد. برای مسئله ای که قابل جبران است بیهوده بحث نکنید و اعصابتان را به هم نریزید. برای انجام یک کار خیر به جایی می روید. گفتن یک حرف در یک جمع پشیمانتان می کند. خوددار باشید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

با وجود این که دیگران فکر می کنند مسئولیت هایی بیش از اندازه تواناییتان پذیرفته اید، خودتان دارید سعی می کنید نگرش مثبت خود را حفظ کرده و تلاشتان را برای موفقیت در کارتان ادامه دهید. دیگران خیلی زود به توانایی های شما شک می کنند و اگر به حرفشان گوش کنید نسبت به قدرت های خودتان دچار تردید خواهید شد. اما خوشبختانه در حال حاضر شرایط کیهانی به گونه ای است که می توانید به آنها ثابت کنید در اشتباه هستند. این افزایش انرژی ناگهانی به شما کمک می کند تا به نقاط ضعف نقشه ها و برنامه هایتان پی ببرید. حرف زدن با شخصی که خودش را به خواب زده بی فایده است. باور کنید نرود میخ آهنی در سنگ. یک مسئله خانوادگی شما را علیرغم میل تان وادار به انجام کاری می کند. شخصی در اطرافتان وضعیت سلامت جسمی خوبی ندارد، به او کمک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه