فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 9 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز 9 آبان 1402

فال روزانه امروز 9 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
کدخبر : 21035
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. 

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

در شرایط خوبی به سر نمی برید اما در این اوضاع وظیفه شما این است تا کمی با خونسردی آن را آرام کنید. در شرایطی که دیگران از نظرات خود کوتاه نمی آیند وظیفه شما است تا کمی انعطاف پذیر باشید، شاید به راستی آنها می خواهند شما را امتحان کنند. درباره کلامی که به زبان می آورید، خوب فکر کنید زیرا ممکن است موجب آزار دیگران به خصوص بزرگ تر ها شود. امروز روز خوبی برای خیالبافی است زیرا واقعیت همان افکار شما است، پس به شخصیت، ظاهر، رفتار و دیگر خصوصیات فرد ایده آل خود فکر کنید و ببینید که چگونه در مقابل شما ناگهان ظاهر می شود. حواستان به شخصی که در حرف و رفتارش بیش از اندازه غلو می کند باشید، او از شما درخواستی دارد که بهتر است از شما جواب منفی بشنود. این روزها مراقب رفتارتان با دیگران باشید. از هر اصطکاکی جلوگیری کنید. برای انجام کاری طرح یا نقشه ای دارید اما کارها مطابق با نقشه‌تان پیش نمی رود.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

خودتان را برای اتفاقات گذشته سرزنش نکنید. اگر اتفاقی که می خواهید نمی افتد حتما حکمتی در آن است و دلیلی دارد. زندگی میدان جنگ نیست، پس از آن لذت ببرید. اگر مجرد هستید و برای اولین بار با فردی قرار ملاقات دارید، شب فوق العاده ای در انتظار شما است. فقط سعی کنید که در دیدار اول تمام زندگی تان را رو نکنید. اگر هم متاهل اید، امشب بهترین زمان است تا با همسرتان گفتگو کنید و مسائلی را که مدت هاست در دلتان مانده بیان کنید. پیش از آنکه دیگران با شرایطی که برایتان تعریف می کنند کلافه و عصبانی تان کنند، نسبت به شرایط اعتراض و درخواستتان را بیان کنید. شخصی در صدد سوءاستفاده از شما و دسترسی به اطلاعات محرمانه‌تان است، حواستان باشد به هیچ غریبه ای اعتماد نکنید و اطلاعاتتان را در اختیارش نگذارید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

به زودی راه جدیدی را انتخاب می کنید اما ممکن است کمی سختی داشته باشد اما نگذارید این مشکلات مانع از حرکت شما شوند. استقلال و پافشاری شما کمک می کند تا تعادل زندگی خود را بازگردانید. اگر اطرافیانتان شما را از راهی که در پیش گرفته اید، باز می دارند و راههای دیگر را به شما پیشنهاد می کنند، سست نشوید و برای رسیدن به آرزوهای زندگی تان بجنگید. اگر چه در رابطه عاطفی خود دچار ابهام و گیجی شده اید اما حقیقت این است که شما همچنان می توانید به شریک زندگی تان اعتماد کنید. شاید رفتارهایش برای شما قابل درک نباشد اما تمام چیزی که به آن احتیاج دارید، آرامش خودتان است. مطلبی که دنبالش می گردید پیدا می کنید. کمی صبور باشید اوضاع به نفعتان تغییر می کند. برای رفتن به یک مراسم شادی تدارک خواهید دید. شخصی سوالی کاری یا تحصیلی از شما می کند که شما را به فکر فرو می برد. این مطلب را جدی‌تر بگیرید، شما را به جواب سوال خودتان می رساند.

♋ فال روزانه متولدین تیر

از میان راههای پیش رو مجبورید یکی را انتخاب کنید. روش های قدیمی با روش های جدید دچار تضاد و ناسازگاری شده اند اما عجولانه تصمیم نگیرید و با یک جرقه کوچک یا یک پیشنهاد ساده راه خود را انتخاب نکنید. از طرف دیگر تصور نکنید راهی که برای همیشه جواب می دهد بهترین راه است. از ندای قلب خود کمک بگیرید و آنچه برای شما بهترین است را انتخاب کنید. اگر مدتی است با شریک زندگی تان لحظاتی رمانتیک را نگذرانده اید، امشب فرصت خوبی است. در مورد مسائل مالی این روزها بهتر است محتاط تر عمل کنید و در خرج هایتان سخت گیر تر باشید. در یک مجلس میهمانی شرکت می کنید و از ملاقات شخصی بسیار خوشنود می شوید. به پیشنهاد شراکتی که به شما می شود، خوب فکر کنید و بی گدار به آب نزنید، بعضی اشتباهات به سختی قابل جبران هستند.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

می خواهید راهی را آغاز کنید اما دودل هستید. ترس را کنار بگذارید زیرا شما تنها نیستید و افراد زیاد دیگری در موقعیت شما به سر می برند. اگر یک راه جواب نداد، راه دیگر را انتخاب کنید تا دو بار در یک چاه نیافتید. اگر تاکنون احساس درونی خود را پنهان کرده اید، حال نوبت آن است آنها را مقابل چشمان فرد مورد علاقه تان بیان کنید. با انرژی که امروز اطراف شما وجود دارد بهتر است با توجه به علاقمندی های خود در کلاس های مورد علاقه تان ثبت نام کنید. از نحوه رفتار دوستی دلخور شده‌اید اما سعی کنید نارضایتی خود را اکنون به او نشان ندهید بلکه در موقعیتی مناسب با او صحبت کنید. در محیط کارتان به یک موقعیت جالب دست می یابید تا به یکی از اهداف خود برسید. یکی از افراد خانواده به سفری می رود و زود بر می گردد.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

ذهن تان درگیر است و نمی توانید برای کارهایتان به درستی تصمیم بگیرید. یادتان باشد شما آن فردی نیستید که دیگران شما را می بینند و لازم نیست برای رضایت و خشنودی دیگران کاری را که به آن علاقه ندارید، انجام دهید. شما تنها مسئول خود هستید پس خود و علاقمندی هایتان را در اولویت قرار دهید. اتفاقات غیر منتظره ای می افتد که در تغییر افکار و نظرات شما موثر است. امروز شجاعت آن را پیدا می کنید تا خیالبافی های خود را با شریک زندگی تان به اشتراک بگذارید. شما توانایی این را دارید که تصورات خود را تبدیل به واقعیت کنید کافی است از ته دل بخواهید. از هر دستی بدهید از همان دست به شما بر می گردد. تا دو ماه دیگر کارهایتان درست می شود. دوران سختی را پشت سر گذاشته اید بعد از این شرایط راحت تر می شود، امیدوار باشید. این روزها درگیر انجام یک کار بزرگ و مهم هستید. برای جواب دادن به یک درخواست بر سر دوراهی قرار می گیرید.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز نسبت به روزهای دیگر کمی خودسر و لجبازتر هستید، مراقب باشید این رفتار موجب آزار اطرافیان تان به خصوص در محیط کار نشود. شما بهترین و سریع ترین راه را انتخاب کرده اید اما همان طور که با اراده در مسیر خود را پیش می روید، ممکن است برخی ارزش های زندگی را فراموش کنید. بهتر است دوباره به اصول و ارزش های زندگی خود نگاهی بیاندازید تا عدم توجه به آنها شما را از حرکت باز ندارد. در مورد مسائل عاطفی، تا زمانی که احساس درونی و واقعی خود را بیان می کنید، مطمئن باشید که تاثیری مثبت و ابدی خواهد گذاشت. در رابطه با مسائل عاطفی و احساسی بهتر است با چشم باز تصمیم بگیرید و بعد رفتار کنید. درگیر یک مسئله مالی هستید، با یک وکیل مشورت کنید و راه جدیدی را امتحان کنید. در رابطه با نیتی که دارید برای رسیدن به هدفتان مجبورید از یکی از خواسته هایتان بگذرید، خدا و خرما با هم نمی شود.

♏ فال روزانه متولدین آبان

وقت آن است که زمانی را به تنهایی بگذرانید و به نیازهایتان بیشتر بیاندیشید. شما برای دیگران وقت زیادی می گذارید اما به خودتان آنطور که باید اهمیت نمی دهید. اما حال زمان تغییر است. به زودی افرادی که در گذشته در زندگی شما وجود داشتند، دوباره سر راهتان قرار می گیرند بنابراین اگر عشق قدیمی تان را ملاقات کردید، تعجب نکنید. گاهی باید اتفاقات گذشته مقابل چشمان ما ظاهر شوند تا از آنها درس بگیریم. به زودی با فردی قرار ملاقاتی دارید، اگر چه نگرانید که چگونه پیش می رود اما مطئن باشید که لحظات فوق العاده را تجربه خواهید کرد. جوانب کار را بسنجید. در محیط کاری یا تحصیلی حواستان به همکاران و یا همکلاس هایتان باشد؛ هر پیشنهادی را چشم بسته قبول نکنید. یک تغییر کوچک در روحیه تان تاثیر بسیار خوبی خواهد داشت. یک سفر کوتاه چند روزه در پیش دارید، از این فرصت برای آرامش اعصابتان استفاده کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز فکر کنید که انرژی کافی برای انجام کارهایتان را ندارید اما ناامید نشوید، اراده و اصرار شما در نهایت شما را به موفقیت خواهد رساند. امروز از آن روزهایی است که باید بهترین لباس خود را به تن کنید. هر چه جذابیت و اعتماد به نفس تان بیشتر باشد، افراد را بیشتر به خود جذب خواهید کرد. لباس هایی طرحدار با رنگ های خنثی را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر عشق زندگی تان دلگیر است، همین امروز از دلش درآورید زیرا فردا زمان خوبی برای گفتگو نیست. لازم است در مورد مسائل مربوط به سلامتی و تغذیه خود جدی تر باشید و با یک برنامه ریزی حساب شده در حد مطلوب باقی بمانید. یک طلب دیرینه به شما پرداخت می شود که همانند هدیه ای غیر منتظره شما را خوشحال می کند. خوشبختانه روحیه شما مثبت و انعطاف پذیر است.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز بهترین فرصت است تا برای روزها و هفته های آتی خود برنامه ریزی کنید. ذهن شما خلاق است و ایده های خوبی دارید که می تواند آینده زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد.یکی از نزدیکان شما در زمینه ای که شما می خواهید قدم بگذارید، اطلاعاتی کافی دارد، بهتر است قبل از هر اقدامی از او مشورت بگیرید. هدیه های بی مناسبت می تواند عشق شما را در دل دیگران بیشتر کند، بنابراین بی مناسبت برای دوستان تان هدیه بخرید و آنها را سورپرایز کنید. ار نظر عاطفی قدری خود را گرفتار می یابید که البته این نوع گرفتاری ها معمولا شیرین است و نباید زود از کوره در بروید. یک چیز یا کار تازه را تجربه می کنید که بسیار خوشحالتان می کند. انجام شدن کاری که برای شما بسیار مهم است منوط به پیگیری و پشتکار شماست.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

با توجه به اتفاقات گذشته، شاید بهتر باشد امروز را کمی در تنهایی بگذرانید تا تمرکز خود را دوباره به دست آورید. شما در شرایطی به سر می برید که باید استقلال مالی داشته باشید. همان طور که شرایط شما تغییر می کند، شما نیز دچار تغییر و تحول می وشد و این طبیعی است. رفتارهای لجوجانه را کنار بگذارید و با دیگران صادق باشید تا روزتان به خوبی پیش رود. پس از گذراندن این دوران، روحیه اجتماعی شما به اوج خود می رسد و افراد زیادی را ملاقات می کنید و از همنشینی با آنها نهایت لذت را می برید. برای انجام کاری خیر پیش قدم می شوید. شخصی با گفتن حرفی و یا نشان دادن چیزی بسیار خوشحالتان می کند و خستگی از تنتان می برد. یک خرید کوچک می کنید که کارها را برایتان راحت تر می کند. این روحیه سازنده و شاداب شما موجی از انرژی مثبت به دیگران منتقل می کند.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما از تغییرات گریزانید اما حال زمان آن است که استانداردهای زندگی خود را تغییر دهید. برای محبوبیت لازم نیست خودتان را تحت فشار بگذارید، دیگران شما را هر جور که باشید دوست دارند. تنها یک نفر است که رضایت و خشنودی او باید برایتان مهم باشد و او خود شما هستید. در رابطه عاطفی خود با مشکلات زیادی رو به رو شده اید، فرقی نمی کند عامل آن خودتان باشد یا حتی دیگران، بهتر است تمام آنها را دور بریزید و فضایی رمانتیک بین خود و شریک زندگی تان ایجاد کنید. این کار از شما بر می آید بنابراین این فرصت را از دست ندهید. این روزها شما به همه موجودات هستی می توانید عشق بورزید و آرام زندگی کنید. در کاری لازم است مهارت بیشتر پیدا کنید. در مورد رابطه عاطفی تان پیشرفت هایی خواهید دید به شرط اینکه از همین حالا دست به کار شوید و تغییری کوچک در رفتارتان ایجاد کنید، نا امید نشوید و صبورانه پیگیر باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه