کامیون تبریز را بهم ریخت | از قطع سیم های برق تا ...

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از برخورد یک دستگاه خودرو با تیرهای برق در محدوده سعیدآباد با حدود یک میلیارد ریال خسارت به شبکه برق خبر داد.

  کامیون تبریز را بهم ریخت | از قطع سیم های برق تا ...
  کدخبر : 19894
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  عباس حسامی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: یک دستگاه خودرو کامیون به دلیل عدم توجه به تجهیزات شبکه با تیر برق در حوالی سعیدآباد برخورد و موجب خسارت و آسیب به شبکه برق رسانی شد.

  وی ادامه داد: به دنبال این حادثه که منجر به آسیب دیدن چندین تیر و پارگی سیم های برق به طول 360 متر شد، بلافاصله تیم های عملیاتی شرکت به منظور بررسی میزان خسارات وارده در محل حادثه حاضر و اقدامات لازم برای پیشگیری از ایجاد بحران و اخلال در شبکه توزیع را انجام دادند.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه عملیات اصلاح تجهیزات طی چند مرحله در حال انجام است افزود: با توجه به صنعتی بودن منطقه و وجود پمپ های تامین آب شرب تبریز در آن محدوده در اولین مرحله با تدابیر و واکنش سریع اکیپ عملیات برق موقت برقرار شد.

  وی ادامه داد: در مرحله بعدی همکاران امور توسعه و بهسازی شبکه به منظور تامین برق پایدار تا پاسی از شب عملیات اصلاح شبکه را ادامه دادند و درنهایت اکیپ های عملیاتی نسبت به بازگشت شبکه به حالت اولیه اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

  حسامی با تاکید بر اینکه خوشبختانه با تلاش همکاران این شرکت و تدابیر و اقدامات انجام شده اخلالی در شبکه برق رسانی به وجود نیامده است اضافه کرد: بدلیل بی توجهی راننده، بر اساس بررسی های اولیه حدود یک میلیارد ریال به شبکه برق خسارت وارد شده است.

  وی در خصوص خودرو عامل سانحه گفت: متاسفانه خودروی مذکور به دلایل نامعلوم از محل متواری شده و پیگیری های قضایی در این خصوص از طریق بخش حقوقی شرکت پیگیری می شود./مشرق

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه