باز هم یک جوان آسمانی شد | جوان آسمانی در کنار دریاچه چیتگر پیدا شد

یک کارگر جوان در نزدیکی دریاچه چیتگر براثر حادثه کار به کام مرگ فرو رفت.

باز هم  یک جوان آسمانی شد | جوان آسمانی در کنار دریاچه چیتگر پیدا شد
کدخبر : 19801
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 صبح امروز چهارشنبه ، ماموران پلیس تهران در تماس تلفنی مرگ مشکوک مرد جوانی را در نزدیکی دریاچه چیتگر به قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امورجنایی، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر سقوط مصالح ساختمانی بر روی بدنش فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد متوفی در کارگاه موقت تاسیساتی  و ساختمانی کار می‌کرده و دچار حادثه شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی هنگام کار کردن در پروژه ساخت و ساز بوده که ناگهان مصالح ساختمانی از قلاب جرثقیل رها شده و روی بدن وی سقوط کرده است.

پس از پایان بررسی‌های مقدماتی، ماموران پلیس ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی تحقیقات خود را درباره این حادثه ادامه دهند.

 با دستور قاضی علیمردان از شعبه دهم دادسرای امورجنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات همچنان در رابطه با این حادثه هولناک ادامه دارد./تسنیم

آیین تشییع و خاکسپاری زنده یاد مهدی رحیمیان بعدازظهر امروز ۱۸ مهر در سمنان برگزار خواهد شد.

این پیشکسوت بازیگری در اکثر آثار نمایشی تولید شده در صدا و سیمای مرکز سمنان حضور داشت و در آثار سینمایی و سریال‌های فاخری همچون روز باشکوه ، جایی در دور دست و مختارنامه و...هنرنمایی کرده بود.

بازی ماندگار وی در مختارنامه و در نقش "بن عمر نهدی" از جمله بازی‌های درخشان این هنرمند سمنانی است.

یکی از بستگان این بازیگراظهار کرد: پیکر این هنرمند پیشکسوت امروز ۱۸ مهرماه در امامزاده علی بن جعفر سمنان تشییع و خاکسپاری می‌شود.

وی از وداع با این هنرمند در فرهنگسرای کومش خبر داد و تصریح کرد: آیین تشییع وی از فرهنگسرای کومش آغاز و تا آرامگاه ابدیش در امامزاده علی بن جعفر سمنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه مراسم تشییع زنده‌یاد رحیمیان ساعت ۱۵ امروز برگزار می شود، ادامه داد: همچنین آیین تذکری به همین مناسبت امشب بعد از نماز مغرب و عشا در هیات انصار سمنان برگزار می‌شود.

همچنین مراسم سوم و هفتم وی نیز پنج شنبه این هفته بر مزار وی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا- مدیران کل صداو سیمای سمنان و فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیام هایی درگذشت این هنرمند پیشکسوت را تسلیت گفتند./اقتصادنیوز

ساعت 11 صبح امروز هفتم شهریورماه، مأموران کلانتری 145 ونک از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک بیمار جوانی را روی تخت بخش قلب یکی از بیمارستان‌های شمال تهران به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی پای در سردخانه بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد بیمار 46 ساله‌ای مواجه شدند که به‌دلیل ایست قلبی در جریان عمل آنژیوگرافی فوت کرده بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی که از بیماری قلبی رنج می‌برده برای درمان  به این بیمارستان مراجعه اما هنگام عمل آنژیوگرافی دچار ایست قلبی شده و نهایتا فوت کرده است ؛ همچنین خانواده‌ وی در جریان تحقیقات به‌خاطر این حادثه شکایت خود را تحت عنوان "قصور پزشکی" از کادر درمان مطرح کردند.

با دستور قاضی ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل  و پرونده برای رسیدگی قضایی به دادسرای ناحیه 26 (جرائم پزشکی) ارجاع داده شد./تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه