واکنش یورگن کلوپ به جدایی محمد صلاح | محمد صلاح رفتنی شد؟!!

سرمربی لیورپول در خصوص شایعات انتقال محمد صلاح به الاتحاد عربستان باز هم واکنش نشان داد.

واکنش یورگن کلوپ به جدایی محمد صلاح | محمد صلاح رفتنی شد؟!!
کدخبر : 19688
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

پس از برتری ۳-۰ لیورپول مقابل استون‌ویلا در دیداری از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، یورگن کلوپ نسبت به شایعه انتقال محمد صلاح به الاتحاد عربستان واکنش نشان داد.

صلاح که یکی از گل‌های لیورپول را در دیدار یک‌شنبه عصر در آنفیلد به ثمر رساند، بخشی از برنامه‌های کلوپ در فصل جدید لیگ برتر است و سرمربی آلمانی تمایلی ندارد او را از دست بدهد.

در حالی که شایعه شده بود در روزهای آتی باشگاه لیورپول ممکن است به پیشنهاد ۲۰۰ میلیون پوندی الاتحاد پاسخ مثبت بدهد، کلوپ با خنده به این شایعه واکنش نشان داد و گفت: «این یک داستان رسانه‌ای بود که هرگز حقیقت نداشت. من میز بزرگی در دفترم دارم که کاغذهای زیادی روی آن است. یک لپ‌تاپ، آی‌پد و همه‌چیزهایی که نیاز دارم آنجاست و با هیچ‌یک از آن‌ها مشغول اخبار صلاح نبودم. کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و هرگز به چنین چیزی فکر نکرده‌ام.»

کلوپ در ادامه در واکنش به این که انتقال به عربستان فکر ستاره مصری را مشغول کرده گفت: «صلاح هفته تمرینی کاملاً عادی و خوبی داشت. از نظر من چیزی برای فکر کردن وجود نداشت.»

پیش از این گفته می‌شد محمد صلاح تمایل دارد به پیشنهاد بزرگ الاتحاد پاسخ مثبت بدهد و یورگن کلوپ هم به باشگاه لیورپول اعلام کرده مشکلی با انتقال ۲۰۰ میلیون پوندی او ندارد./خبرورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه