ماجرای درگیری پورعلی گنجی و گل محمدی چه بود؟ | شفاف سازی مشاجره گل محمدی و پر علی گنجی

  مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به شایعه اختلاف با سرمربی این تیم واکنش نشان داد.

  ماجرای درگیری پورعلی گنجی و گل محمدی چه بود؟ | شفاف سازی مشاجره گل محمدی و پر علی گنجی
  کدخبر : 19590
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  درگیری شدید یحیی گل محمدی و مرتضی پورعلی گنجی؛ این شایعه‌ای بود که از چند روز پیش در برخی خبرگزاری‌ها و کانال‌های تلگرامی انتشار یافت اما صحت و سقم این شایعه هرگز مشخص نشد. حالا مرتضی پورعلی‌گنجی با انتشار متنی به این اخبار و حواشی واکنش نشان داده است.

  پورعلی‌گنجی، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در این خصوص نوشت:

  برای من که سال‌ها خارج از ایران بازی کردم و از اولین روزی که پیراهن تیم‌ملی ایران را پوشیدم، یک اصل مهم‌تر از فوتبال بازی کردن بوده: احترام به بزرگ‌تر و کوچک‌تر در هر عرصه‌ای از زندگی شخصی تا زندگی ورزشی.

  مشخص بود بعد از صحبت‌های به‌حق آقایحیی گل‌محمدی و دفاع ایشان از فوتبالی‌ها، قرار است یک‌سری شایعات برای تخریب دوباره فوتبالیست‌ها شکل بگیرد تا با یک تیر دو نشان بزنند؛ هم برای پرسپولیس حاشیه‌سازی کنند و هم در دل این شایعه، افرادی را تخریب کنند که صدای مردم هستند؛ غافل از این‌که بد کسی رو انتخاب کردند چون دوستان نزدیک و دور من، می‌دانند اخلاق برای من مهم‌تر از فوتبال است.

  آقایحیی در کنار این‌که سرمربی من است، برای من یک برادر بزرگ‌تر است که هم به لحاظ فوتبالی از ایشان یاد می‌گیرم و هم رفتاری. فراز و فرود فوتبالی، هیچ‌گاه باعث نمی‌شود من نسبت به مربی خودم در هر باشگاهی، واکنش غیرحرفه‌ای نشان دهم. چنین اخلاقی رو از امثال آقایحیی گل‌محمدی تا سایر مربیان بزرگ فوتبال یاد گرفتم. قطار در حال حرکت رو می‌زنند!/خبرورزشی

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه