نمایان شدن یک انرژی زا در فوتبال | انرژی زا در حال معروف شدن است

  نوشیدنی انرژی‌زای «پرایم» اکنون با آرسنال و بایرن‌مونیخ معامله می‌کند، حامی مالی ارلینگ هالند است و در UFC (هنرهای رزمی) و WWE (کشتی کج) ظاهر شده است.

  نمایان شدن یک انرژی زا در فوتبال | انرژی زا در حال معروف شدن است
  کدخبر : 19533
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  دو تن از طرفداران سرسخت آرسنال، KSI و لوگان پل، یوتیوبرهای پشت این پدیده هستند و بیش از ۲۰۰ میلیون پوند از فروش این نوشیدنی شیرین به دست آوردند. تجربه آنها در بوکس و هنرهای رزمی باعث شد که محصول خود را به این دو ورزش هم وصل کنند.

  آرسنال اولین باشگاه فوتبالی بود که در ابتدای فصل گذشته با پرایم مرتبط شد. KSI که از کودکی طرفدار آرسنال بود، از ورود به ورزشگاه امارات و رختکن تیم برای عکس تبلیغاتی ذوق‌زده شده بود. او در صحبت با وبسایت رسمی آرسنال گفت: «صادقانه بگویم باورم نمی‌شود، این رویای کودکی من بود. از تماشای موفقیت‌های آرسنال در دهه ۲۰۰۰ تا الان که از طریق «پرایم» با این باشگاه ارتباط مستقیم دارم، انگار رویایم محقق شده است. این لحظه بزرگی است و بسیار خوشحالم در کنار تیمی هستم که از آن طرفداری می‌کنم.»

  پرایم یک سال بعد به حامی رسمی بارسلونا تبدیل شد؛ قراردادی که برای سه فصل آینده برقرار خواهد بود. جولی گویو، معاون بازاریابی بارسلونا، اهمیت این نوشیدنی را در برقراری ارتباط با مخاطبان جوان‌تر درک کرد. او گفت: «ما بسیار مفتخریم که این قرارداد حمایتی را با پرایم امضا می‌کنیم، برندی با طرح بین‌المللی بزرگ که نتیجه اشتیاق و فداکاری لوگان پل و KSI است. این همچنین یک قرارداد استراتژیک برای باشگاه است که به برقراری ارتباط با مخاطبان جوان‌تر در سراسر جهان کمک می‌کند، کسانی که از طرفداران بزرگ یک محصول نوآورانه هستند که اهمیت هیدراتاسیون را تاکید می‌کند و باعث می‌شود که مردم از انجام ورزش بیشتر لذت ببرند.

  بایرن‌مونیخ جدیدترین غول اروپایی است که به پرایم وصل شد. باشگاه آلمانی اوایل این ماه هری کین را به جمع خود اضافه کرد که باعث شد KSI با این قضیه شوخی کند. او در توییتی نوشت: «به محض اینکه پرایم اسپانسر بایرن شد فوراً به آنجا می‌رود، مرد باهوش.»

  هنرهای رزمی، کشتی کج و میس‌فیت‌بوکسینگ

  در آمریکا کشتی کج محبوب و هنرهای رزمی سریعترین ورزش در حال رشد است. بنابراین منطقی بود که پل و KSI راهی به دنیای این دو ورزش پیدا کنند. در سال ۲۰۲۲ قراردادی با کمپانی کشتی کج امضا شد اما هیچکس نمی‌توانست پیش‌بینی کند که چه اتفاقی می‌افتد. در ماه آوریل، پل در استادیوم سوفی در لس‌آنجلس به مصاف ست رولینز رفت.  KSI برای کمک به شریک تجاری خود در رینگ، با لباس یک بطری پرایم به مبارزه اضافه شد و نمایش جالبی برگزار شد.

  پرایم اکنون نوشیدنی ورزشی رسمی UFC نیز می‌باشد و رئیس «دانا وایت» از این همکاری خوشحال است. میس‌فیت بوکسینگ هم این نوشیدنی را تبلیغ می‌کند.

   پل و KSI قبلاً با الکس ولکانوفسکی و اسرائیل آدسانیا، ستاره‌های UFC، قراردادهایی منعقد کرده بودند، اما هفته گذشته بزرگترین ستاره ورزشی خود را به دست آوردند. ارلینگ هالند به جمع پرایم پیوست و اولین فوتبالیستی شد که با این کمپانی قرارداد امضا می‌کند. پل و KSI همکاری خود را در X، توئیتر سابق، با عکسی در کنار هالند اعلام کردند و نوشتند: «آینده هیدراتاسیون با آینده فوتبال روبرو می‌شود.» جزئیات این شراکت هنوز فاش نشده اما بی‌شک معامله‌ای پرسود برای هر دو طرف خواهد بود.

  پرایم روز به روز مشهورتر و موفق‌تر می‌شود و بهترین‌های دنیای ورزش را به جمع خود اضافه می‌کند.

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه