ارلینگ هالند و جیمی جامپ معروف | بوکسور معروف در زمین فوتبال در آغوش ارلینگ هالند

  بوکسور سابق و قهرمان جهان پس از هجوم به زمین در جریان پیروزی منچسترسیتی مقابل شفیلدیونایتد روی هالند می‌پرد و او را می‌بوسد.

  ارلینگ هالند و جیمی جامپ معروف | بوکسور معروف در زمین فوتبال در آغوش ارلینگ هالند
  کدخبر : 19461
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  مشخص شد کسی که به داخل زمین دوید و روی ارلینگ هالند پرید و او را بوسید، بوکسور سابق و قهرمان جهان بود!

  تری فلانگان ۳۴ ساله یک مبارز حرفه‌ای بازنشسته بریتانیایی و از طرفداران سرسخت سیتی است که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ عنوان سبک وزن WBO را در اختیار داشت.

  او فقط دو بار در ۳۸ مبارزه خود شکست خورد، اما بعید است که فلانگان هرگز به خاطر بردهای خود بیشتر از گل به موقع هالند خوشحالی کرده باشد.

  این اتفاق در یک ساعت اول پیروزی ۲-۱ سیتی در برامال‌لین در روز یکشنبه رخ داد. هالند یک پنالتی مقابل شفیلدیونایتد از دست داد و سیتی در تلاش برای یافتن راه دروازه بود. اما گلزن نروژی با یک ضربه سر دقیق پاس جک گریلیش را به گل تبدیل کرد. و در حالی که از خوشحالی می‌دوید فلانگان از روی سکوها به داخل زمین پرید و روی هالند پرید و سعی کرد در جشن گلزنی سیتی شرکت کند.

  با اینکه فلانگان گردن هالند را بوسید اما ظاهرا هالند از این اتفاق سورپرایز نشد. اما هم‌تیمی‌اش برناردو سیلوا از اینکه فلانگان توانست برای مدت طولانی به هالند بچسبد، کاملاً شوکه شده بود. نیروهای امنیتی خیلی زود به صحنه شتافتند و فلانگان را از میدان خارج کردند.

  هواداران به سرعت در توئیتر واکنش نشان دادند، و یکی از آنها نوشت: «شانس آوردیم هالند بود، اگر برناردو بود فلج می‌شد!» دیگری نوشت: «آن هوادار روی گلزنی هالند شرط‌بندی کرده بود.»/خبرورزشی

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه