فال امروزتون رو بگیرید!! | فال واقعی ستاره شناس معروف برای امروز اولین روز شهریور!!

فال امروزتون رو بگیرید!! | فال واقعی ستاره شناس معروف برای امروز اولین روز شهریور!!
کدخبر : 19290
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

♈ فال روزانه متولدین فروردین

طبیعی است، شما دوست دارید که گاهی از محدودیت ها فراتر بروید و کاری را که دوست دارید انجام دهید اما این کار در حال حاضر به صلاح تان نیست و می تواند برایتان دردساز شود. بهتر است کمی به خودتان زمان دهید تا زندگی تان ثبات بیشتری پیدا کند. برای برقراری ارتباط با شریک زندگی تان بی حوصله اید. در این شرایط بهتر است که از او معذرت خواهی کنید و خودتان را با کار سرگرم کنید، در غیر این صورت بین تان جر و بحث بوجود می آید. در یک شرط بندی شرکت خواهید کرد که برنده خواهید شد. به زودی با فردی بسیار دوست داشتنی در ارتباط خواهید بود و با او همکاری خواهید داشت، این موضوع باعث افزایش مهارت های شما در مورد پروژه های جدید کاری می شود. همیشه به این فکر نکنید که تلاش های شما باید مورد توجه قرار بگیرد، به این فکر کنید که مفید واقع می شوید و دوستان خوبی هم پیدا می کنید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز حرفی می شنوید که ناراحت تان می کند، در واقع از رفتار دوستان یا خانواده تان ناراحت و دلگیر می شوید. در روزی شبیه به امروز شما باید کارها را رها کرده و برای رسیدن به آرامش ورزش کنید. کلاس های ایروبیک، دویدن و… می تواند روحیه شما را تغییر دهد. علاوه بر آن انرژی فیزیکی زیادی نیز به شما می بخشد و با ترشح آدرنالین استرس و تنش را از شما دور می کند. به زودی شریک زندگی تان برایتان سورپرایزی دارد که بی نهایت خوشحال تان می کند. بهتر است امروز دست به ریسک بزرگی نزنید. فردی در اطرافتان است که به شما توجه بسیاری دارد، برای آشنایی با او باید سریع تر اقدام کنید این آشنایی می تواند ادامه دار باشد. ممکن است شما درگیر بحث هایی شوید که احساساتتان برانگیخته شود، از مهارت خود در عوض کردن موضوع بحث استفاده کنید. مراقب باشید در تله نیافتید.

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

شما تمرکزتان را روی کاری گذاشته اید که نتیجه ای برایتان ندارد. با پافشاری تنها دشمن هایتان را بیشتر می کنید. اما اگر راهی از روی فکر و محتاطانه انجام دهید، پیروزی با شماست. سعی کنید در راهی که پیش می گیرید با دیگران مشورت و همکاری کنید. امروز زمان مناسبی برای ملاقاتی عاشقانه با شریک زندگی تان است. اگر موضوعی است که می خواهید با او در میان بگذارید، همین حالا مطرح کنید. از آنجا که ذهن هر دو باز و شرایط مساعد است، می توان از زوایای مختلف آن را بررسی کرد و به نتیجه دلخواه رسید. اتفاقاتی خواهد افتاد که شما را در مواجه با افراد جدیدی قرار می دهد، این افراد می توانند موقعیت های بسیار خوبی جلوی پای شما بگذارند و شما را بیش از پیش خوشحال کنند. حواستان باشد در بیان نظراتتان روحیه شوخ طبعی خود را حفظ کنید تا بعدا پشیمان نشوید وگرنه حرف هایی خواهید زد که از گفتنشان پشیمان می شوید.

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

 

امروز احساس مسئولیت شما گل کرده و تمام تلاش تان را به کار می گیرید تا کارهایتان را به نحو احسن انجام دهید. ذهن تان باز است و ایده های خوبی در سر دارید اما حواس تان باشد که آنها را با هر کسی در میان نگذارید. افراد حسودی در اطرافتان هستند که ممکن است از شما سو استفاده کنند. با شریک زندگی تان به مشکلی برخورده اید که راه حلی برایش پیدا نمی کنید. امروز زمان خوبی است تا آن را با بزرگ ترها مطرح کنید. هر چه این مشکل را به تعویق بیاندازید، به ضررتان خواهد بود. در نتیجه راهنمایی که به شخصی کرده اید، او حالا در جایگاهی است که می تواند به شما در پیش برد اهدافتان کمک بسیاری بکند. از فشار های عصبی و امور مالی ولو برای زمانی کوتاه فاصله بگیرید تا روحتان به آرامش برسد. برای نیتی که دارید با دل خود مشورت کنید. فرصت به وجود آمده باید به نفع شما تمام بشود.

 

♌ فال روزانه متولدین مرداد

 

این که با نزدیکان تان آنطور که دلتان می خواهد صحبت می کنید و محدودیت ها را کنار می گذارید، اصلا کار درستی نیست. شما باید مسئولیت کارهایی که انجام داده اید را به عهده بگیرید. اگر زیر فشارید، کاری که مجبور به انجامش هستید و رها کنید و به دنبال علاقمندی هایتان باشید. در رابطه عاطفی، سعی کنید که هدف تان را بر چیزهای بزرگ تر بگذارید، نه مسائل کوچکی که اهمیتی ندارند. در غیر این صورت فاصله شما با شریک زندگی تان دور و دورتر می شود. یک مشاور انتخاب کنید و با او صحبت کنید، نه تنها سبک می شوید بلکه در انتخاب درست هم به شما کمک می شود. از هر فرصتی استفاده کنید تا از زیبایی های زندگی لذت ببرید. به سلامتی تان بیشتر اهمیت بدهید. شما این روزها شدیدا نیاز به استراحت دارید. کسی که برای عذرخواهی پیش شما آمده از در خانه تان نرانید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

 

درست آن زمان که فکر می کنید همه چیز سر جای خودش است و با برنامه ریزی شما پیش می رود، ناگهان موانعی بر سر راهتان قرار می گیرد. احتمالا اولین عکس العمل شما ناراحتی است اما این کمکی به شما نمی کند. شما نمی توانید همیشه همه چیز را تحت کنترل خود درآورید. این بدان معنی نیست که دست از تلاش بردارید، بلکه شما باید برنامه ریزی خودتان را بکنید اما انتظار این را که گاهی نیروهایی شما را از حرکت باز دارند نیز بکنید. تماسی که از طرف یک دوست، همکار یا هم کلاسی خود دریافت می کنید باعث می شود تا برای بهبود شرایط زندگی خود دست به کار تازه ای بزنید، این موضوع روحیه تان را از این رو به آن رو می کند. شما در حرف زدن مهارت بسیاری دارید و با حرف زدن می توانید بسیاری از مشکلات را برطرف کنید؛ آنچه باید بگویید همین امروز بگویید.

 فال روزانه متولدین مهر

جرقه ای در شما زده شده بود که امروز شعله ور می شود اما متاسفانه انگیزی برای روشن نگه داشتن آن پیدا نخواهید کرد. احساس می کنید که دیگران با حرف ها و کارهایشان این آتش درون شما را خاموش می کنند. در این شرایط بهتر است که دست نگه دارید. امروز روز خوبی برای ایجاد تغییرات و عملی کردن ایده های ذهن تان نیست. در انتهای روز تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای خوبی است اما تا چند روز دیگر نیز برای فاش کردن آن صبر کنید. در مورد اتفاقی که افتاده مهم نیست دیگران چه فکری می کنند، مهم این است که شما بدهکار خودتان نباشید و بتوانید شب سرتان را راحت روی بالش بگذارید. نذرتان را ادا کنید. شخصی که از حد و مرزهایتان عبور کرده برای همیشه از زندگی تان بیرون کنید وگرنه بدهکار هم خواهید شد. باید حال کسی را بپرسید، این تماس را به تاخیر نیندازید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز اطلاعات خوبی به دست تان می رسد که انرژی شما را بیشتر می کند. کاری که شما باید در این شرایط انجام دهید، کاملا بستگی به خودتان دارد اما بهتر است قبل از هر عملی نه تنها شرایط خود، بلکه شرایط اطرافیان تان را هم بسنجید. اگر راهی که انتخاب می کنید، درست باشد بر رابطه عاطفی تان نیز تاثیر خواهد گذاشت. شریک زندگی تان انتظاراتی از شما دارد که آنها را نادیده می گیرید، اگر تا به حال به دلیل شلوغی سرتان بوده، حال زمان آن است که جبران و عشق تان را به او ثابت کنید. برای اشتباهی که کرده اید عذرخواهی بکنید و این کار را عقب و پشت گوش نیندازید وگرنه مجبور می شوید بهای بیشتری برایش بپردازید. این روزها با شرایطی روبرو شده اید که نمی دانید واقعاً باید چه بکنید. تحت تاثیر هیچ چیز و هیچ کس قرار نگیرید و از هوشتان بیش از پیش استفاده کنید. به زودی خبری خوشی شنیده یا هدیه ای دریافت خواهید کرد.

♐ فال روزانه متولدین آذر

سوالات زیادی در سر دارید. برای یافتن پاسخ به سراغ افراد زیادی می روید اما هیچ کدام شما را به هدف تان نمی رسانند، اما ناامید نشوید. احتیاجی نیست که در مورد جزییات جستجو کنید، همان که کلیات امر را بدانید کافی است. در محیط کار با افرادی در تماس باشید که به شما کمک می کنند، به کمک آنها از پس هر مشکلی بر خواهید آمد. اگر یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان در پس تغییر دادن شماست، مقاومت کنید و نپذیرید. شما شخصیت منحصر بفردی دارید پس برای آن ارزش قائل شوید. فال حافظ این روزها متعلق به شماست به شرطی که با هوشیاری از فرصت به وجود آمده استفاده کنید. هر کتاب یک ایده است، از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. جواب سوالی که دنیالش هستید را جایی خواهید خواند. خرید برایتان خوب است اما مراقب جیبتان باشید. شخصی برای همراهی در جایی به سراغ شما خواهد آمد، او را همراهی کنید.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز از بی برنامگی پرهیز کنید. از همان ابتدای صبح کارهایی را که باید انجام دهید یادداشت کنید تا چیزی از قلم نیافتد. زمان خوبی است تا برنامه هایی را که احتیاج به تمرکز بالایی دارند، انجام دهید. سعی کنید از تلفن همراه یا افرادی که تمرکز شما را بهم می زنند، دوری کنید. مطمئنا به نتیجه مطلوب تان خیلی زودتر از آنچه انتظارش را دارید می رسید. با شریک زندگی تان به اختلاف نظر رسیده اید، مشکل شما این است که منظور یکدیگر را به خوبی درک نمی کنید، وگرنه اعتقادات تان چندان هم از هم دور نیست. صحبت با شخصی که بسیار دوستش دارید باعث می شود تا روز بسیار عالی را پشت سر بگذارید. یک پیشنهاد یا نکته جالب از طرف یکی از دوستانتان مطرح می شود. به زودی اطلاعات زیادی در زمینه ای که برایتان تازگی دارد کسب می کنید و ضمنا احساسات جدیدی را تجربه می کنید. منتظر نتیجه یک آزمایش هستید نگران نباشید اوضاع رو به راه است.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

اتفاقات زیادی در اطراف تان در حال رخ دادن است و این شمایید که باید خودتان را با آن وفق دهید. اگر دوست دارید که ریسک کنید و دست به کارهای جدید بزنید، باید خیلی مراقب باشید زیرا احتمال شکست شما وجود دارد، البته اگر اهداف و اولویت هایتان را نشناسید و بی منطق عمل کنید. امروز روز رمانتیکی برای روابط عاطفی شما نخواهد بود بلکه برعکس با شریک زندگی تان بحث هایی خواهید داشت. اما نگران نباشید زیرا مسئله مهمی نیست و فردا دوباره همه چیز به روال عادی خود باز می گردد. علاقمندی های جدید، جستجوهای منطقی و بهبود در روابط از جمله اتفاقاتی است که به زودی تجربه خواهید کرد، گرچه همچنان به نکته نظرات و خواسته های خود لجباز و یک دنده هستید اما هوش و ذکاوتتان شما را در پیش برد یک هدف باری خواهد کرد. کسی که چشم انتظارش هستید به زودی به شما می پیوندد. روزهای خوشی در راه است.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

سعی کنی که آرزوهایتان را بزرگ تر کنید. شما فردی هستید که به شرایط کنونی تان راضی هستید و برای پیشرفت تلاشی نمی کنید. اما این کار پس از مدتی شما ار فرسوده خواهد کرد. شاید دلیل این رفتار شما کمبود اعتماد به نفس باشد. اگر از همین امروز قدم اول را بردارید، همه چیز برایتان آسان تر پیش خواهد رفت زیرا که قلب و مغزتان با هم هماهنگی دارند و می توانند بهترین تصمیمات را بگیرند. اگر مجرد هستید، به زودی در یک میهمانی پیشنهادی به شما می شود که آینده تان را از این رو به آن رو می کنید. متاسفانه حرفی را بدون تحقیق و بررسی در جمعی به زبان خواهید آورد، یادتان باشد شما قرا نیست همیشه برنده باشید اما در بیانتان باید دقت بیشتری بکنید. در مور معامله ای که به شما پیشنهاد شده بهتر است کمی احتیاط کنید، برخی واقعیت ها به شما گفته نشده. چشمتان به دیدن عزیزی که راه دور دارید روشن خواهد شد

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه