قیمت بنزین | قیمت بنزین امروز | نرخ جدید قیمت بنزین

خوش خبری آخر هفته ای: افزایش سهیمه بنزین از ماه رو به رو | سهیمه بنزین تا 90 لیتر شد!!

خوش خبری آخر هفته ای: افزایش سهیمه بنزین از ماه رو به رو | سهیمه بنزین تا 90 لیتر شد!!
کدخبر : 19074
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی:بحث تغییر قیمت شایعه است و مقرر نیست قیمت بنزین و فرآورده‌های نفتی که در جایگاه‌های سوخت عرضه می‌شود تغییر کند.

سهمیه بندی تحویل سوخت به مردم تغییری نکرده است. روی کارت‌های سوخت خودروهای سواری ۶۰لیتر بنزین به قیمت هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۵۰لیتر به قیمت ۳هزار تومان مثل سابق شارژ می‌شود.

برا عرضه یکنواخت، میزان تحویل سوخت در جایگاه‌ها برای کارت‌های ازاد جایگاه‌ها ۴۰لیتر در هر نوبت تعیین شده است و این محدودیتی ندارد و پس از سوختگیری می‌توانند در جایگاه‌های دیگر نیز از ۴۰لیتر بهره‌مند شوند.

وی با بیان این‌که در طول ۴۴ سال گذشته، هرگاه چشم به بیگانگان داشتیم، نه تنها منفعتی حاصل نشد که اقتصاد کشور با پس‌رفت مواجه شد، افزود: بدون شک امام (ره) احیاگر انسانیت بشری در عصر مدرنیته و کنونی بود. امروز مدرنیته فاصله معناداری با ارزش‌های اصیل انسانی پیدا کرده است و انتهای این روش که دنیای مدرن به سمت آن حرکت می‌کند، روشن و آشکار است. 

بهادری‌جهرمی با اشاره به نگاه امام خمینی (ره) در رابطه با خروج از وضعیت دو قطبی شرق و غرب، ادامه داد: گفتمانی که امام‌خمینی (ره) ایجاد کردند گفتمان عزت، خودباوری و تکیه بر نیروی جوانان بود. دشمنان و نظام سلطه سعی بر این داشتند که نشان دهند هر کشوری از سرسپردگی ما خارج شود دچار فقر، فلاکت و بدبختی خواهد شد که این مسئله با حرکت در مسیری که امام خمینی (ره) آن را مسیر توسعه و پیشرفت خواند، نتیجه عکس داد. 

سخنگوی دولت اضافه کرد: در مجموع حرکت نظام جمهوری اسلامی در مسیر پیشرفت است که این شرایط باید برای مردم تبیین شود.

یارانه بنزین

وی با بیان اینکه نگاه دولت در بخش‌های مختلف با تکیه بر تفکر انقلاب اسلامی بوده و این تفکر در بسیاری از پیشرفت‌ها مؤثر بوده است. افزود: ایران اسلامی در بسیاری از شاخص‌ها نسبت به دوره گذشته رشد داشته است؛ لذا دولت سیزدهم گفتمان انقلاب را بر اساس قانون اساسی و منویات رهبر معظم انقلاب دنبال می‌کند. 

این مسئول با بیان اینکه مسیری که امام راحل آغاز کردند دنیای استکبار را زیر سوال برد، اذعان کرد: تاریخ به خوبی نشان داد که عاقبت سرسپرده‌ها  و کسانی که وابسته به بیگانه بودند چه شد و چه بلایی سرشان آمد؟ آن‌هایی که به اخم و لبخند دشمن واکنش نشان دادند در تاریخ اکنون در کجا هستند؟ این حجم از مطیع بودن را در حکومت پهلوی دیدیم؛ در دوره پهلوی اول منجر به تبعید و در دوره پهلوی دوم منجر به فرار شد.

وی ادامه داد: دشمنان سرسپردگان خود را حتی با وجود یک هواپیمای بزرگ از اموال و جواهرات هم، با آغوش باز نمی‌پذیرفتند. چرا که منفعتی دیگر برایشان نداشت. این مسئله را در کشورهای همسایه هم دیدیم؛ زمانی که صدام حسین سگ هار منطقه شده بود از او استفاده کردند، سپس پایان این شخصیت را به بدترین حالت توسط حامی‌های خود دیدیم. 

 

 

 

 

آذری‌جهرمی با بیان اینکه دوگانگی که استکبار جهانی تعریف می‌کند واقعیت ندارد، ابراز کرد: در طول تاریخ هر که به خود متکی بوده به بالندگی رسیده است؛ امروز اگر کارنامه انقلاب اسلامی را مقایسه کنیم مشاهده خواهیم کرد در همه عرصه‌های با وجود مقاصد شوم دشمنان، تحریم، جنگ، انواع خبرسازی‌ها و تشویش افکار عمومی با توجه به کشورهای همسایه پیشرفت‌های قابل توجه‌ای داشته‌ایم‌؛ این‌ها در دوره پهلوی به ظاهر حامی ما بودند تا به زعم خودشان ما پیشرفت علمی و اقتصادی داشته باشیم اما همه این اوامر به ظاهر بود ولی به طور علنی این شکل نبود. 

این مسئول با بیان اینکه باید قدردان روشنگری‌ها و هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری در جامعه باشیم، گفت: باید قدردان نعمت‌ها باشیم و یکی از مصادیق شکرگزاری نعمات الهی، شمردن نعمت‌ها و بیان خدمات مجموعه نظام به مردم از طریق رسانه‌ها و روایت‌گری آنها برای آحاد جامعه است. این همان جهاد تبیینی است که مقام معظم رهبری به آن سفارش دارند. 

سهمیه بندی بنزین

سخنگوی دولت سیزدهم با اشاره به آمار مقایسه‌ای قبل انقلاب و پس از انقلاب، در حوزه‌های مختلف، اعم از پزشکی، علمی، نانو و نظامی و غیره، افزود: تحریم باعث پیشرفت ایران اسلامی به‌خصوص در بعد نظامی شد. ما مسیر مقاومت را رفتیم و در این مسیر نیز بی‌شک هزینه‌های زیادی دادیم. دشمنان تمام‌قد جلوی کشور ایستادند اما اگر با دید منصفانه طبق آمارهای جهانی نگاه کنیم در بسیاری از حوزه‌ها علی‌رغم فشارهای دشمنان در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت کرده‌ایم./ ایسنا

با سفر به کیش سهمیه بنزین رایگان 200 لیتری بگیرید

 مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اشاره به برنامه ریزی برای تقویت سفرهای زمینی به کیش گفت: برای هر خودرو هنگام ورود به کیش از ۲۰۰ تا یک هزار لیتر بنزین رایگان اختصاص خواهد یافت.

«رحمان سادات نجفی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: براساس این طرح که با نام «رویداد تابستانه سلام هموطن کیش» آغاز شده، سه میلیون لیتر بنزین رایگان برای جذب گردشگر زمینی به کیش اختصاص یافته که در صورت استقبال مسافران تا پایان سال جاری ادامه دار خواهد بود.

 

 

 

 

وی ادامه داد: مسافران زمینی کیش می‌توانند با نصب برنامه «مشعل» به نشانی www.mymashal.ir و در لحظه ورود به کیش علاوه بر دریافت ۲۰۰ لیتر بنزین رایگان، با استقرار در هتل‌ها، خرید از مراکز پذیرایی، بازارها و تفریحات گردشگری، تخفیفات ۲۰ تا ۷۰ درصدی خود را بصورت بنزین رایگان دریافت کنند.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با بیان اینکه بنزین‌های اهدایی امکان انتقال به دیگران را دارد، اضافه کرد: یکی دیگر از ویژگی‌های این طرح این،‌ قابلیت تبدیل به وجه نقد بنزین ذخیره شده و انتقال به کارت بانکی معرفی شده است.

وی در ادامه با یادآوری سفر زمینی بیش از ۱۰۰هزار نفر به کیش در نوروز، ۱۴۰۲ افزود: هرچند این روزها خسارت وارده به دلیل کاهش تعداد پروازها در کسب و کارها و صنعت گردشگری کیش انکار ناپذیر است اما تجربه نشان می‌دهد که مسافران زمینی بازدهی مناسب و قابل قبولی در بازگشت رونق جزیره دارند.

سهمیه بندی بنزین

«سادات نجفی» با بیان اینکه انتظار می‌رود این طرح خاص، محرکی برای جذب گردشگر در کیش باشد، تصریح کرد:‌ جزئیات این طرح به طور کامل از رسانه ملی و سایر رسانه های جمعی در حال معرفی و اطلاع رسانی است.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش به تلاش بخش خصوصی برای بازگشت رونق به کسب و کارها و صنعت گردشگری کیش اشاره کرد و افزود: هم اکنون هتل‌های کیش بیش از ۷۰ درصد تخفیف به مشتریان خود ارائه می‌دهند و به جرات می‌توان گفت که قیمت یک هتل چهارستاره در جزیره کیش یک چهارم همین هتل در سایر نقاط گردشگری ایران است و با قیمت یک محل اقامتی مهمانپذیر در تهران برابری می‌کند./ ایرنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه