عامل مرگبار دستگیر شد | بالاخره عامل قتل دستگیر شد!

  یکی از عاملان درگیری مرگبار در شمال تهران پس از چند ماه زندگی مخفیانه بازداشت شد.

  عامل مرگبار دستگیر شد | بالاخره عامل قتل دستگیر شد!
  کدخبر : 18919
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  دی ماه سال 1401، مرگ مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌های شمال تهران به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، گزارش داده شد.

  با اعلام این خبر، قاضی جنایی به‌همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد یک مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که از ناحیه سر هدف ضربات میل‌گرد قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول پس از یک درگیری به این بیمارستان منتقل شده است.

  تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مرد جوان به‌دلیل نامشخصی با چند فرد در یک پارک درگیر شده است و عاملان این جنایت پس از ارتکاب قتل متواری شده‌اند؛ پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی برای معاینات دقیق‌تر، خیلی زود اقدامات اطلاعاتی تیم جنایی آغاز شد.

  کارآگاهان در نخستین گام با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت یکی از متهمانی را که در درگیری حضور داشتند، شناسایی کردند و پس از هماهنگی‌ لازم قضایی روز چهارشنبه هجدهم مرداد ماه وی را در یک عملیات منسجم به دام انداختند.

  متهم در جریان تحقیقات ابتدایی با بیان اینکه با مقتول در کشور افغانستان ارتباط داشته است، منکر هرگونه درگیری با وی شد اما این در حالی بود که اقدامات اطلاعاتی نشان می‌داد، متهم به‌همراه افراد دیگر در نزاع مرگبار شمال تهران حضور داشته است.

  با دستور قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه