پرسپولیس و دغدغه مهاجم | پرسپولیس مجبور است از قدیمی هایش دل بکند

  باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی باید یکی از بازیکنان خود را از لیست کنار بگذارد.

  پرسپولیس و دغدغه مهاجم | پرسپولیس مجبور است از قدیمی هایش دل بکند
  کدخبر : 18869
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  پرسپولیس در خط حمله ضعف دارد و یحیی گل‌محمدی به دنبال پیدا کردن یک مهاجم خارجی است تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند. پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی با دو مشکل بزرگ مواجه است که باید فکری به حال این دو مشکل کند. مشکل اول پر بودن لیست بزرگسال این باشگاه است. با توجه به قوانین جدید تیم ها فقط می‌توانند ۱۹ بازیکن بزرگسال در لیست خود داشته باشند و حالا پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی باید یک بازیکن را از ترکیب تیم خود خارج کند.

  مشکل دوم مربوط به سقف قراردادهاست. پرسپولیس نمی‌تواند مهاجمی به خدمت بگیرد که قیمتش بالا باشد و از سقف قرارداد این باشگاه رد شود. از همین رو ستاره ای که احتمالا قربانی خرید مهاجم خارجی خواهد شد، وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس خواهد بود.

  هنانوف برای این فصل قراردادی به ارزش ۲۲۰ هزار دلار با پرسپولیس دارد و در صورتی که باشگاه پرسپولیس او را از لیست خارج کند، می‌تواند ۲۲۰ هزار دلار ذخیره و آن را برای خرید مهاجم خارجی خرج کند. در واقع خروج وحدت از لیست پرسپولیس باعث خواهد شد تا این باشگاه دست بازتر برای انتخاب مهاجم خارجی داشته باشد و حدود ۲۰۰ هزار دلار بیشتر می‌تواند برای خرید جدید خود هزینه کند./خبرورزشی

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه