وام بازنشستگان | وام بازنشستگان کشوری

بازنشستگان بشتابند | آغاز مهلت وام ویژه بازنشستگان کشوری با بهره 4 درصدی

جزئیات وام بازنشستگان را می توانید در این گزارش بخوانید.

بازنشستگان بشتابند | آغاز مهلت وام ویژه بازنشستگان کشوری با بهره 4 درصدی
کدخبر : 18605
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سومین نوبت وام بازنشستگان  ۱۵ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران واریز شد. شرایط دریافت وام بازنشستگان در سال 1401 متفاوت تر از سال های گذشته بوده است. وام بازنشستگان تامین اجتماعی هم اکنون 15 میلیون تومان رسیده است. واریز وام بازنشستگان و مسمتر بگیران چند ماهی است که آغاز شده است. وام بازنشستگان 6 مرحله ای است.

صندوق بازنشستگی فولاد و بانک صادرات ایران تفاهم‌نامه‌ای به منظور پرداخت تسهیلات به آن دسته از بازنشستگان صندوق فولاد که حساب حقوقی آنان نزد بانک صادرات است منعقد کردند.

بر اساس این تفاهم‌نامه، تسهیلات قرض‌الحسنه 20 میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 درصد و اقساط 24 ماهه به بازنشستگان صندوق فولاد پرداخت خواهد شد.

وام بازنشستگان

بانک صادرات بر اساس لیست اعلامی صندوق در طول ماه و پس از اعتبارسنجی‌های لازم، در تاریخ پنجم هر ماه نسبت به پرداخت تسهیلات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران معرفی شده صندوق اقدام خواهد نمود.

وام بازنشستگان

بر اساس این تفاهم‌نامه، صندوق بازنشستگی فولاد، بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی را به بانک صادرات معرفی می‌کند که حساب حقوقی ایشان نزد بانک صادرات بوده و حداقل یک ماه حقوق خود را از این بانک دریافت کرده باشند.

همچنین افرادی که پیش‌تر از تسهیلات صندوق استفاده کرده‌اند در اولویت نیستند و اجازه ثبت‌نام ندارند.

فرآیند ثبت نام متقاضیان وام از طریق معاونت فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه