عشق سابق | برگرداندن عشق سابق

چگونه عشقم را برگردانم؟ برگرداندن عشق سابق با این استراتژی

اگر همسر سابق خود را دیدید، صراحتاً به او بگویید که بله، شما برای همدیگر مناسب نبودید یا اینکه هیچ چیز را نمی‌توان درست کرد.

چگونه عشقم را برگردانم؟ برگرداندن عشق سابق با این استراتژی
کدخبر : 18543
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تا به حال به این فکر کرده اید که چطور و چرا برخی افراد از نزدیک‌ترین فرد زندگی خود، کسی که دوستش دارند جدا می‌شوند و به نظر می‌رسد که به طور جادویی در عرض چند روز یا چند هفته مجددا پیش هم باز می‌گردند؟ اینطور به نظر می‌رسد که تلاش کمی انجام شده است، و همه چیز به طور ناگهانی به حالت قبل بازگشته است …. اگرچه بازگرداندن عشق قبلی یک اتفاق جادویی به نظر می‌رسد، واقعیت این است که این افراد چیزهایی را می‌دانند و به کار می‌گیرند که شما ممکن است ندانید!‌ محرک‌های روانی و عاطفی خاصی برای بازگرداندن عشق سابق شما وجود دارد. از آنها استفاده کنید، و خواهید دید کسی که دوستش داشتید و حالا از او جدا افتاده‌اید، چطور به سمت شما پرواز می‌کند! بله، پرواز!

کاری کنید که عشق سابق‌تان تصور کند که او را دیگر نمی‌خواهید

این یک واقعیت طبیعی است که آدم‌ها چیزهایی را می‌خواهند و تشنه چیزهایی هستند که نمی‌توانند داشته باشند، بنابراین هنگامی که عشق سابق‌تان به این نتیجه می‌رسد که دیگر نمی‌تواند هر زمانی که اراده کرد شما را داشته باشد یا پس بگیرد، بیش از پیش تمایل به داشتن شما خواهد داشت.

نظرش را تغییر ندهید، روحیه‌اش را عوض کنید

وقتی صحبت از عشق می‌شود، مردم با ذهن خود واکنش نشان نمی‌دهند. آنها بر اساس روحیه شان وارد عمل می‌شوند. بنابراین، اساسا همسر سابق‌تان گوش شنوایی برای شنیدن تمام استدلال‌هایی که به او ارائه می‌دهید، ندارد. حتی اگر بتوانید درخشان ترین منطق را در مورد اینکه چرا باید به شما برگردد، ارائه دهید، تاثیری نخواهد داشت.

روحیه او را تغییر دهید. در مورد این صحبت کنید که اوضاع قبل از اینکه همه چیز خراب شود چطور بود. کارهای سرگرم کننده ای را که قبلاً با هم انجام می‌دادید به یاد او بیاورید و بکوشید با این کار به دل او بنشینید. کمی بعد ممکن است متوجه شوید که او نسبت به شما بی تفاوت نخواهند بود.

شاد به نظر برسید نه افسرده

جدایی شما را نابود نکرده است، بلکه شما را به مراتب قوی‌تر کرده است. یادتان باشد زمانی که شاد و بشاش هستید، ۹۵ درصد جذاب‌تر به نظر می‌رسید. از استوری‌های اینستاگرام برای نشان دادن این موضوع استفاده کنید و به این ترتیب حسادت عشق سابق‌تان را برانگیزید. حتی اگر از درون خوشحال نیستید، نقش بازی کنید و کم کم خلق و خوی‌تان هم تغییر خواهد کرد.

اگر عشق سابق‌تان زمانی که افسرده هستید، شما را ببیند، امکان ندارد که به سرعت به سمت شما بازگردد. آیا می‌خواهید با کسی که ابر سیاهی از غم و اندوه بالای سرش است وقت بگذرانید؟ عشق سابق‌تان هم نمی‌خواهد!!

بازی را عوض کنید طوری که انگار کسی که باخته، عشق سابق‌تان است!

روش کار این است که اگر عشق سابق شما سعی می‌کند با شما صحبت کند، به چیزهای دیگری مشغول شوید و طوری رفتار کنید که انگار اصلا وقت ندارید. اجازه ندهید آنچه می‌گوید شما را هول کند و ابدا نشان ندهید که به دلیل تماس او به شدت ذوق زده شده‌اید و امید در دل‌تان جوانه زده است. اجازه بدهید عشق سابق‌تان کسی باشد که دنبال‌تان می‌افتد و التماس‌تان را می‌کند! این روش بازگرداندن عشق سابق معجزه می‌کند.

داستان‌هایی برای گفتن و زندگی پرتکاپویی داشته باشید

به یاد داشته باشید که یکی از مهم ترین راه‌های بازگشت عشق  این است که اجازه ندهید او فکر کند که شما کنج عزلت گزیده‌اید و مدام غصه می‌خورید… حتی اگر در واقعیت اینطور باشد. بنابراین، وقتی همسر سابق‌تان را می‌بینید یا با او صحبت می‌کنید، داستان‌های زیادی از کارهای سرگرم کننده و هیجان انگیزی که از زمانی که او شما را ترک کرده انجام می‌دهید تعریف کنید. این یک راه عالی برای برانگیختن حسادت اوست بدون اینکه تلاش آشکاری به خرج داده باشید.

داشتن زندگی شاد تر

دقیقاً قبل از پایان رابطه، احتمالاً شما دو نفر خود را در یک چرخه عصبانیت و منفی‌نگری قرار داده بودید. نکته کلیدی این است که به یاد بیاورید رابطه بین شما در ابتدا چگونه بود و همان حالت را دوباره بسازید. اگر در نهایت متوجه شدید که کمی حس مالکیت نسبت به عشق‌تان داشتید، آن حسادت و حساسیت را کنار بگذارید.

اگر قبلاً بدون دلیل کارهای متفکرانه انجام می‌دادید، اکنون زمان آن رسیده که فکر شده عمل کنید و قبل از هر کار و حرفی فکر کنید. شما می‌خواهید که عشق سابقتان روزهای خوب را به یاد بیاورد، نه اینکه به یاد دوره بدی‌ها بیفتد. هرگز برای بازگشت عشق‌تان دیر نیست.

همیشه آرام و خونسرد بمانید

آخرین کاری که باید انجام دهید این است که وقتی می‌بینید همسر سابق‌تان کاری را انجام می‌دهد که نمی‌خواهید ببینید، عصبانی شوید! اگر او را با شخص دیگری می‌بینید، هیچ نوع عصبانیتی نشان ندهید. در صورتی که واکنش تند نشان بدهید، پشیمان خواهید شد.

دست و پا چلفتی باشید

اگر مدت زمان زیادی با هم در ارتباط بوده‌اید، احتمالاً با یکدیگر بسیار راحت هستید. احتمالاً عادت کرده‌اید که همدیگر را عزیزم صدا بزنید یا موقع خداحافظی همدیگر را در آغوش بگیرید. وقتی عشق سابق‌تان را می‌بینید، کمی حالت دست و پا چلفتی داشته باشید که انگار حواس‌تان نیست و همان کارها را انجام دهید. شما می‌خواهید همسر سابقتان احساس کند منطقی نیست که نتوانید باز هم این کارها را انجام دهید و انجام ندادن آنها اشتباه است.

از روانشناسی معکوس استفاده کنید

اگر همسر سابق خود را دیدید، صراحتاً به او بگویید که بله، شما برای همدیگر مناسب نبودید یا اینکه هیچ چیز را نمی‌توان درست کرد. عشق سابق‌تان این حرف را خواهد شنید و بلافاصله برعکس حرف شما فکر خواهد کرد. هیچ کس نمی‌خواهد بشنود که آدم درست و مناسبی در یک رابطه نبوده و شما می‌توانید این موضوع را به وضوح در او ببینید.

علایق خود را دنبال کنید و سپس آنها را به رخ او بکشید

حالا که مجرد هستید، باید تمام کارهایی را انجام دهید که در زمان رابطه در موردشان صحبت کرده بوید. این کارها را انجام دهید تا همسر سابقتان متوجه شود. این احتمال وجود دارد که احساس ناامیدی و یاس چنان بر وجود او مستولی شود که در تصمیم خود برای پایان دادن رابطه تجدید نظر کند.

کلام پایانی

این نکات را دنبال کنید و مطمئناً همسر سابقتان دلتنگ شما خواهد شد. احساس نکنید که دارید کلکی سوار می‌کنید. همه پیشنهادات فوق در اصل نکاتی هستند که به شما کمک می‌کنند روحیه خود را بالا ببرید و در نهایت به بازگشت عشق‌تان کمک می‌کنند. از آنجایی که این روش‌ها روی خودتان متمرکز هستند، کاملاً برای بازگرداندن عشق سابق‌تان اثرگذارند. با این کارها به او این احساس را می‌دهید که کنار گذاشته شده است. به این ترتیب عزم خود جزم کرده، به سمت شما خواهد آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه