تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

باهوش ها زودی بیان بگن عدد بعدی چیه | تست هوش

بعد 2، 5، 9، 19، 37، چه می آید؟

باهوش ها زودی بیان بگن عدد بعدی چیه | تست هوش
کدخبر : 17293
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

معمای ریاضی ویروسی: کسانی که در ریاضی مهارت دارند می توانند این معمای ریاضی را به راحتی حل کنند، اما هرکسی که ذهن تیزبین و تمایل به معادلات ریاضی و استدلال داشته باشد می تواند این بازی فکری را حل کند.

وب سایت Fresherslive ما را دنبال کنید تا به‌روزرسانی‌های منظم بازی‌های فکری جدید را دریافت کنید که همچنان منطق و مهارت‌های حل مسئله شما را به چالش می‌کشد.

بازی های فکری معماهایی هستند که با تفکر جانبی قابل حل هستند. افرادی که از حل پازل های پیچیده و راه حل های آنها لذت می برند، قطعا باید سعی کنند بازی های فکری را حل کنند. آیا خود را در حل این بازی های فکری چالش برانگیز متخصص می دانید؟

با حل بازی های فکری می توانید دانش و استعدادهای خود را محک بزنید. با این حال، ما راه حل زیر را برای مرجع شما ارائه کرده ایم. لذت پاسخ صحیح به معادله هم قابل مقایسه نیست، درست است؟ یکی از این معماها که در رسانه های اجتماعی پرطرفدار بوده است، در اینجا با پاسخ داده شده است.

فعال نگه داشتن ذهن خود از طریق این بازی های فکری به شما امکان می دهد سطح استرس و خستگی را کاهش دهید. هزاران توهم، بازی فکری و پازل وجود دارد. سعی کنید مواردی را که به منطقه مورد علاقه شما می آیند را حل کنید و به مغز خود تمرین دهید.

منطق را با هوش خود ترکیب کنید و پاسخ را بشکنید. دیگران را فریب دهید و ببینید چقدر سریع می‌توانند بازی‌های فکری را حل کنند. شما می توانید استرس و خستگی خود را با شفاف نگه داشتن افکار خود در طول این بازی های فکری کاهش دهید.

معماها، بازی های فکری و توهمات متعددی وجود دارد. سعی کنید مواردی را که در حوزه مورد علاقه شما هستند حل کنید تا مغز خود را تمرین دهید. برای یافتن راه حل از منطق و هوش استفاده کنید. سعی کنید دیگران را فریب دهید تا ببینید چقدر سریع می توانند بازی های فکری را بفهمند.

حل پازل های ریاضی لذت بخش است اما نیاز به کار ذهنی دارد. این بازی های فکری از ما می خواهند که از توانایی های شناختی خود و همچنین تفکر خلاق استفاده کنیم. در نتیجه این موضوعات در گفتگوهای سالم مطرح می شوند. حتماً از قانون ریاضی در کلاس برای حل طیفی از مسائل و عبارات ریاضی استفاده کرده اید. در این مورد نیز همین امر صادق است.

بازی های فکری خود حاوی محلول هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مغز خود را در حالت فعال قرار دهید. بازی های فکری مفاهیم ساده ای هستند. اگر با دقت در مورد آنها فکر کنید، راه حل ها را پیدا خواهید کرد. پازل ریاضی و پاسخ آن در اینجا ارائه شده است.

اگر می خواهید ضریب هوشی خود را افزایش دهید، باید آن را امتحان کنید. بازی های فکری شما را دیوانه می کند، اما از راه حل های آنها شگفت زده خواهید شد. افراد بیشتری به بازی های فکری علاقه مند می شوند.

مردم امروز آنها را جذاب می دانند. این کار ممکن است برای برخی افراد چالش برانگیز باشد، حتی اگر برای برخی دیگر لذت بخش باشد. خوانندگان با افزایش تعداد بازی های فکری خارق العاده و خلاق در اینترنت گیج می شوند.

کاربران اینترنت گهگاه پس از مشاهده چنین تصاویری سعی می کنند به چالشی پاسخ دهند. بنابراین می خواهید مهارت های ریاضی خود را آزمایش کنید؟ اکنون برای حل این چالش بازی فکری آماده شوید. به پازل زیر نگاهی بیندازید.

در زیر راه حلی برای این معمای ریاضی آزاردهنده وجود دارد که به طور موثر جنبه های مختلف عملکرد شناختی را بهبود می بخشد. اگر فعالانه سعی در حل این بازی فکری داشتید، باید خلاقیت شما را تقویت می کرد و استرس شما را کاهش می داد.

در واقع، شما شروع به ارائه روش های خلاقانه برای حل بازی های فکری خواهید کرد. با انجام این معماهای چالش برانگیز، می توانید مغز خود را آموزش دهید که خارج از چارچوب فکر کند و راه حل های خلاقانه ای برای مشکلات ارائه دهد.

برخی از پازل ها ممکن است چالش برانگیزتر از بقیه باشند، اما این در واقع می تواند چیز خوبی باشد. با دست و پنجه نرم کردن با مشکلات دشوار، می توانید پشتکار و انعطاف پذیری ایجاد کنید، ویژگی هایی که می توانند در بسیاری از زمینه های زندگی به شما کمک کنند. حالا که نگاهی به راه حل این بازی فکری انداخته اید، درست می گویید؟ اگر درست حدس زدید، مستحق یک دست زدن به پشت هستید.

2x2+1=5

5x2-1=9

9x2+1=19

19x2-1=37

37x2+1=75

پس جواب صحیح 75 است.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • علیرضا
    0

    75

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه