سبک زندگی | زیبایی

خانم ها با این کارهای آسون میتونن دل هر مردی و ببرن | راه های جذب مردان و روش های دلبری

راه های زیادی برای جذب اقایان وجود دارد که ما در این مقاله راه های اشتباه و درست را برای شما بیان کرده ایم شما میتوانید با مطالعه این مقاله راه های جذب مردان را بدانید .

خانم ها با این کارهای آسون میتونن دل هر مردی و ببرن | راه های جذب مردان و روش های دلبری
کدخبر : 16907
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

راه های جذب مردان زیاد است ولی کلید و راه اصلی ان احترام و تایید او از طرف خانم می باشد . زن ها برای جذب اقایان در روابط اشتباهات زیادی انجام میدهند .اقایان هنگامی عاشق خانمی میشود که به او اعتماد پیدا کند .پس اگرمیخو اهید مردی واقعی شما را دوست داشته باشدخود واقعی تان باشید و نگذارید رفتار دیگران روی شما تاثیر بگذارد ..

چرا خانمها هر اتفاق کوچکی در زندگی را به بهانه ای برای گرفتن هدیه تبدیل میکنند.ما آقایان بعد از یک روز کاری عادی و کاملا خسته با تصور فقط یک شام ساده به منزل میآییم.اما صحنه ای را که با آن مواجه میشویم ما را شوکه میکند.

۱.ساگرد گرفتن برای هر چیز کوچکی چرا خانمها هر اتفاق کوچکی در زندگی را به بهانه ای برای گرفتن هدیهتبدیل میکنند.ما آقایان بعد از یک روز کاری عادی و کاملا خسته با تصور فقط یک شام ساده به منزل میآییم.اما صحنه ای را که با آن مواجه میشویم ما را شوکه میکند.چه کار غلطی انجام دادهیم؟ آیا تولدش است؟ آیا تولد خودم است؟ نخیر، امروز سالگرد روزی است که برای اولین بار به یکدیگر نگاه کردیم.خانمهای عزیز لطفا دست بردارید.ما همینکه توانستیم روزهای قرارمان را به یاد داشته باشیم کلی هنر کرده ایم.

۲.پر کردن تخت از کوسن اگر فکر میکنید که تخت برای خوابیدن است اشتباه میکنید.ما به امید یک خواب راحت به سمت تخت میرویم اما با کوهی از کوسنها که به صورت کاملا استراتژیک جایسازی شده اند مواجه میشویم، به نحوی که هیچ جایی برای خود ما وجود ندارد.ما به هیچکدام از کوسنهای قلبی شکل یا پرزداری که فقط باعث عدسه کردنمان میشود احتیاجی نداریم. فقط یک بالش ساده برای خوابیدن می خواهیم.لطفا این بیماری “اختلال کوسن وسواسی ” را کنار بگذارید.

.

.

.

اگر میخواهید با مطالب بیشتری از سبک زندگی با خبر باشید این صفحه  را ببینید.

.

.

۳.پرسیدن مداوم جمله: به چی فکر میکنی؟ این یک روش کاملا کلاسیک زنانه است تا ما مردان را وادار بهاعتراف کنند که در آن لحظه خاص به آنها فکر نمی کردیم.این سوال دقییقا در زمانی که از کنار هم بودن لذت میبریم و درست لحظه ای که اصلا انتظارش رانداریم مطرح می شود.این اتفاق آنقدر سریع می افتد که هیج زمانی برای فکر کردن نداریم و قبل از آنکه متوجه شویم متهم به فکر کردن به نامزد قبلیمان می شویم! این سوال روشی بسیار ظریف است تا به ما این پیام رابرساند که ما حق داشتن افکار خصوصی را نداریم.

۴.گفتن جمله “خوبم” وقتی که ناراحت هستید.همسرم در حالیکه من در حال تماشای فوتبال بودم جلوی تلوزیون ایستاده بود و به همین دلیل کمی بحثمان شد.از آن پس هرگونه مشکلی را که فکرش را بکنید به یادش آمده است.پرسیدم: خوبی؟ اما او همان جمله منفعل تهاجمی که معمولا با یک سکوت همراه می شود را گفت: خوبم! اگراز چیزی ناراحت هستید آن را مستقیم بیان کنید تا ما هم بتوانیم آن را حل کنیم.البته راه بهتری هم وجود دارد: لطفا مشکلات را یکی یکی بازگو نکرده و بگذارید ما فوتبالمان را تماشا کنیم!

۵.بیش از حد احساساتی بودن شما در مراسم ختم، مراسم عروسی، به خاطر فیلمهای شاد و غمگین گریه می کنید.ما مردها نمیدانیم در زمانیکه شما تمام پیراهن زیبا و اطو شده ما را با اشکهای خود خیس می کنید،چه کاری می توانیم انجام دهیم.اصلا این همه اشک را از کجا می آورید؟ به عقیده ما مردها، خانم ها می توانند در سال یکروز مخصوص گریه کردن داشته باشند.آنها میتوانند در این روز دور هم جمع شده و تمام ۲۴ ساعت را گریه کنند تا برای ۳۶۴ روزباقیمانده نرمال رفتار کنند.

۶.مداوم صحبت کردن ما مردها شنیده ایم که خانمها روزانه حدود ۲۰.۰۰۰ کلمه صحبت می کنند.خوب برای ما قابل درک است که این وظیفه روزانه باید حتما انجام شود.اما چرا همیشه در بدترین زمان ممکن این کار را میکنید؟ مثلا همسر من، درتمام طول آن مهمانی خانوادگی کهواقعا باید صحبت می کرد و آن سکوت اذیت کننده را می شکست ساکت بود و درست زمانیکه من ودوستانم در میانه یک بازی بسیار هیجان انگیز بودیم شروع به تعریف کردن از نحوه نشستن گربه همسایه کنار بوته گل رز کرد! عذاب آورترین قسمت ماجرا اینجا بود که او داشت به طور مفصل راجع به صاحب گربه کهدر سو پرمارکت سر خیابان مشغول به کار بود صحبت می کرد.خانمهای عزیز، لطفا زمان مناسب برای صحبت کردن را تشخیص دهید و لطفا فقط اصل کلام را بیان کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه