تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها تو سیم ثانیه قاتل و پیدا می کنند | تست هوش

کدام خدمتکار خانم قاتل هست؟

فقط نابغه ها تو سیم ثانیه قاتل و پیدا می کنند | تست هوش
کدخبر : 16798
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

تست شناسایی قاتل فرد ثروتمند : معمای تصویری امروز از جمله معماهایی است که احتمالا ذهن شما را حسابی درگیر کند. بسیاری از سوالات هوش، به گونه ای طراحی می شوند که شما برای ارائه پاسخ به آنها، علاوه بر داشتن هوش بالا، باید از سایر ادراکات خود نیز به نحو احسن استفاده کنید. بواقع انجام یک معمای تصویری در زمان مشخص شده، ضریب هوشی بالا و همچنین دقت و تمرکز عالی نیاز دارد.

شما برای پاسخ گویی به تست شناسایی قاتل فرد ثروتمند، فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا بر این چالش جدید که به دلیل سطح سختی آن تبدیل به یک ترند در شبکه های اجتماعی شده است، غلبه کنید.

پس اگر به دنبال یک معمای چالشی هستید، تست شناسایی قاتل فرد ثروتمند را از دست ندهید. این چالش را حل کنید که تنها 2 درصد از مردم در زمان تعیین شده موفق به غلبه بر آن شدند، حتی تبدیل به یک ترند در شبکه های اجتماعی شد.

.

.

.

.

.

.

در تست شناسایی قاتل فرد ثروتمند، باید به پلیس کمک کنید تا  قاتل تاجر را شناسایی کند. پلیس سه مظنون پیشخدمت دارد که در صحنه بودند. شما باید از مهارت های خود به عنوان کارآگاه در این چالش استفاده کنید. یکی از مظنون ها مدعی است که رنگ قرمز لباسش، به خاطر بریدن دستش است. دیگری مدعی است که لباسش بخاطر رنگ آمیزی، قرمز شده است. مظنون سوم هم مدعی است لباسش بخاطر سس کچاپ قرمز شده است.

.

.

.

.

 

زنی که مدعی است در هنگام آشپزی انگشتان خود را بریده، قتل است. چرا که در هیچ یک از دستان او اثر زخم و یا جراحتی دیده نمی شود.

 

تست هوش

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه