تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط باهوش ها زودی دختر واقعی رو پیدا میکنن | تست هوش

دخترک واقعی رو میون عروسکا شناسایی کنید!

فقط باهوش ها زودی دختر واقعی رو پیدا میکنن | تست هوش
کدخبر : 16588
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

احتمالاً پیش آمده است که در فروشگاه پوشاک یا اسباب بازی فروشی، احساس کرده اید که کسی در حال دید زدن شماست. شما هم زیر چشمی به سمتی که نگاه به شما صورت می گیرد، نگاه کرده اید. اما با بلند کردن سرتان، متوجه شده اید که فرد دید زننده شما کسی نبوده جز مانکن همان فروشگاه. گاهی مانکن ها آنقدر طبیعی طراحی و ساخته می شوند، که از دور شناسایی آنها مشکل است و شما احساس می کنید که در گوشه فروشگاه فردی ایستاده است.

در آزمون شناخت دختر واقعی در میان عروسکها هم شما با چنین صحنه ای روبرو می شوید. باید دخنرک واقعی تصویر و به عبارت دیگر کسی که عروسک نیست را شناسایی کنید. بخش تفریح و سرگرمی چشمک اطمینان دارد که اگر شما یک کارآگاه واقعی باشید، بر آزمون شناخت دختر واقعی در میان عروسکها غلبه خواهید کرد. .

.

.

.

.

.

آیا می توانید این تست را که اکنون در فضای مجازی در حال داغ شدن است را حل کنید؟ خوب نگاه کنید،شما می توانید با کمک آزمون شناخت دختر واقعی در میان عروسکها، مهارت های تصویری خود را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای محک بزنید. در صورتی که نتوانید در زمان تعیین شده آزمون شناخت دختر واقعی در میان عروسکها را حل کنید، باید تلاش کنید تا مهارت های خود را افزایش دهید. اما افزایش دادن مهارت ها چگونه ممکن است؟ دانشمندان معتقدند که انجام مستمر و منظم بازی های فکری می تواند با افزایش فعالیت و عملکرد مغز در بلند در رشد و توسعه مهارت های شناختی شما موثر باشد.

.

.

.

آیا آماده اید تا توانایی های ذهنی و تصویری خود را به نمایش بگذارید؟ پس با آزمون شناخت دختر واقعی در میان عروسکها همراه باشید. دخترک واقعی میان عروسک ها را شناسایی کنید. شما باید زمان خود را خیلی خوب محاسبه کنید زیرا فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ صحیح را بدهید. آغاز فرصت شما: 1-2-3.

 

.

.

..

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت دختر واقعی در میان عروسکها

پاسخ آزمون شناخت دختر واقعی در میان عروسکها: به دستان دخترک سمت راست نخ وصل است. پس مشخص است که او یک عروسک است. دخترک سمت چپ نیز به گونه ای بر روی زمین است که مشخص است او یک عروسک است. اما دخترک وسطی یک دختر واقعی هست که تلاش می کند به گونه ای ژست بگیرد که کسی متوجه نشود او واقعی است. به هر روی چون دو دخترک قبلی غیر واقعی است این دخترک که در مرکز قرار دارد، واقعی است. اگر دقت کنید او دارای پلک و مژه نیز می باشد.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه