تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو کدوم ماه و دوست داری تا زیر و بم عاشقیتو رو کنم | تست شخصیت شناسی

میخوای بدونی قراره چطوری عاشق بشی؟

بگو کدوم ماه و دوست داری تا زیر و بم عاشقیتو رو کنم | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 16364
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

یکی از ماه های تصویر را انتخاب کنید تا بفهمید چطور عاشق می شوید. این تست شخصیت وجوهی از زندگیتان که نمی دانستید را روشن می کند. شما کدام ماه را دوست دارید؟ با بخش سرگرمی اهل فان همراه باشید.

در این تست شخصیت شما باید فقط یکی از تصاویر زیر را انتخاب کنید و اینکه کدام ماه را دوست دارید و انتخاب می کنید تا نتایج شگفت انگیزی را برای تان شرح دهیم.

 

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید

.

.

.

خب حالا که تصویرتان را انتخاب کرده اید، کافی است شماره تصویرتان را در ذهن داشته باشید و نتیجه مربوط به انتخاب تان را در زیر بخوانید.

توجه داشته باشید که اگر در انتخاب تان صداقت داشته باشید مطمئنا از نتایج شگفت زده خواهید شد!

ماه شماره 1

تست شخصیت ماه: شما خود را فردی پرانرژی، خوش بین و دارای اعتماد به نفس زیادی معرفی می کنید. احساس می کنید که باید دائماً در جستجوی امنیت و آرامش فعالیت و کار کنید و می خواهید برای زندگی خود پایه ای از رفاه مادی ایجاد کنید. چرا که فکر می کنید که رفاه مادی می تواند امنیت و آرامش دائمی را به زندگی تان هدیه دهد.

چالش اصلی شما این است که با خودتان کمی مدارا کنید، زیرا می توانید به یک قاضی بی امان و سخت گیر تبدیل شوید. به نحوه رفتار خود هنگام اشتباه توجه کنید (کلماتی که استفاده می کنید، کارهایی که انجام می دهید)، به خود احترام بگذارید، اشتباهات خود را بپذیرید و با عشق و اراده برای حل آنها تلاش کنید. رسیدن به آرزوها ممکن است. طول می کشد و نیاز نیست که جلاد خود باشی.

ماه شماره 2

تست شخصیت ماه: شما خود را فردی عملی، مهربان و عاطفی معرفی می کنید که از جزئی ترین چیزها در زندگی لذت می برد. شما بسیار به حسی بودن دنیای مادی معتقد هستید و دوست دارید محیط های زیبایی شناختی و احساسی بسازید. گاهی شما تمایل به افراط دارید: به طوری که تا ساعات اولیه مشغول تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی می شوید. در خوردن زیاده روی کرده و غذاهای ناسالم می خورید . این مسئله می تواند که در مجموع سطح انرژی شما را کاهش دهد.

اندکی اعتدال را در نظر بگیرید و کمی سازماندهی بیشتر وقت و انرژی به شما کمک می کند تا درخشندگی بیشتری به زندگی، کار و هر آنچه را که خلق می کنید، بدهید.

ماه شماره 3

تست شخصیت ماه: شما خود را فردی توصیف می کنید که مشتاق داشتن اعتماد به نفس، قدرت شخصیت و مهم بودن در جهان است. همیشه سعی می کنید شرایط خوبی را برای اطمینان از رفاه خود و عزیزانتان حفظ کنید. برای شما دوستی یک سرمایه گذاری است. شما دوستی را به عنوان یک پیمان حمایت متقابل در نظر می گیرید. همین مسئله سبب رشد ویژگی های مربوط به وفاداری شما می شود. از خیانت شدید می ترسید. همین مسئله، بزرگ ترین چالشی است که در شما نهفته است.

مشخصه شما این است که کارها و برنامه های خود را خیلی خوب انتخاب می کنید، بنابراین اعتماد خود را بدون ترس، با اطمینان، مهربانی و بدون قید و شرط به دیگران بدهید، زیرا هر چیزی که انجام می دهید همیشه به شما باز می گردد. به این ترتیب زندگی شما بسیار آرام تر، شادتر و رضایت بخش تر خواهد شد.

ماه شماره 4

تست شخصیت ماه: شما تمایل زیادی به انجام کارهای خوب و تایید شدن برای آنها دارید، بنابراین، تبدیل به فردی بسیار مهربان شده اید که عموماً بر رفع نیازهای دیگران تمرکز می کند. گاهی اوقات به اندازه کافی استراحت نمی کنید یا برای برآورده کردن نیازهای خود وقت نمی گذارید. خواسته ها و نیازهای که شما از دیگران دارید، می تواند نوعی وابستگی ایجاد کند، و دقیقاً همان جایی است که چالش بزرگ شما نهفته است. تشخیص اهمیت، استعدادها و ارزش خود بسیار مهم است.

شما فردی هستید که دارای استعدادها و احساسات فوق العاده ای هستید. به خود اجازه دهید تا آنها را کشف کنید، از آنها استفاده کنید و چیزهای شگفت انگیزی در زندگی خود با آنها بسازید. کمک به دیگران در ذات شماست، اما گاهی اوقات فقط باید به خودتان فکر کنید و به خودتان کمک کنید تا خوب، کامل، راضی و خوشحال شوید.

ماه شماره 5

تست شخصیت ماه: شما خود را فردی بافرهنگ، نجیب، کنجکاو و بسیار عینی معرفی می کنید. اگرچه می توانید دوستانه رفتار کنید و در گفتگو شرکت کنید، اما ترجیح می دهید در کنار عزیزان خود بمانید یا به سادگی زمان با کیفیتی را در تنهایی سپری کنید. در ذهن شما معمولا تعداد زیادی ایده وجود دارد و به همین دلیل گاهی اوقات دچار بی خوابی و استرس می شوید.

چالش اصلی شما این است که به شهود خود (صدای قلب خود که در ذهن خود می شنوید) بیشتر ایمان داشته باشید. ذهن خود را برای زندگی در هماهنگی مثبت آماده کنید، زیرا هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، سریعتر موانع را از بین خواهید برد. زیرا موانع شما را از رسیدن به خوشبختی واقعی در زندگی و تبدیل شدن به فردی صادق، کامل و راضی باز می دارد. به یاد داشته باشید که اگر به قلبتان اجازه دهید قطب نما، نقشه، روح و راهنمای شما باشد، هرگز گم نخواهید شد.

ماه شماره 6

تست شخصیت ماه: شما خود را فردی صبور توصیف می کنید که برای آرامش بسیار ارزش قائل هستید (در برخی موارد ترجیح می دهید آرامش خاطر داشته باشید تا اینکه حق با شما باشد) و از لذت های ساده زندگی لذت می برید. در خانه می مانید تا فیلم تماشا کنید، در یک مکان آرام با دوستان خود ملاقات می کنید. با خانواده یا دوستان به یک رستوران کوچک و نزدیک می روید. شما فردی بسیار فعال و ماهر هستید، اما می خواهید از درگیری های دنیا و سرعت پر هیجان فرار کنید.

شما زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آینده می کنید، که اضطراب زیادی ایجاد می کند و چالش بزرگ شما در اینجاست. چند بار با فکر کردن به چیزهایی که واقعاً اتفاق نیفتاده اند یک روز خوب را خراب کرده اید؟ ادامه اندیشیدن به آینده، شادی، اثربخشی و انرژی شما را کاهش می دهد، در حالی که ارتباط با زمان حال به شما کمک می کند تا مالک زندگی خود باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  وای جدا خودم بودم فک کردم الکیه اما دقیقا خودم در اومد

 • محمدحسن
  0

  عشقb>

 • ناشناس
  0

  بسیار دقیق

 • احمدولی
  0

  3کرگ

 • پربازدید
 • پربحث ها
روی خط رسانه