تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

انگشت کوچیکه عشقتو نگاه کن تا چیزایی ازش بهت بگم که نمیدونستی | تست شخصیت شناسی

طول انگشت کوچک شما می‌تواند چیزهای زیادی مانند، روابط، شخصیت، عادات و… شما را بیان کند.

انگشت کوچیکه عشقتو نگاه کن تا چیزایی ازش بهت بگم که نمیدونستی | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 16212
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

 همانطور که خطوط کف دست، شکل بینی و… بخش‌های مشخص بدن شما می‌تواند چیزهای زیادی در مورد زندگی و شخصیتتان بیان کند، انگشت صورتی شما نیز می‌تواند همین کار را انجام دهد. بنابراین، آیا می‌دانید انگشت کوچکتان در مورد شما چه می‌گوید؟

طول انگشت کوچک شما می‌تواند چیزهای زیادی مانند، روابط، شخصیت، عادات و… شما را بیان کند. برای اینکه بدانید انگشت کوچک شما در مورد شخصیت شما چه می‌گوید، باید انگشتان خود را کنار هم قرار دهید و طول آن را با انگشت حلقه خود مقایسه کنید.

نتایج بر اساس کوتاه یا بلندی انگشت کوچک شما در مقایسه با مفصل انگشت حلقه شما تعیین می‌شود.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

شماره ۱- A

شما از خواسته‌ها، نیازهایتان آگاه هستید. شما دوست دارید در جمع بدرخشید. شما درون و ذهن آرامی دارید و برای تصمیم گیری بسیار سنجیده عمل می‌کنید. به اهدافتان پایبند هستید. شما به‌راحتی می‌توانید ذهن، احساسات و افکارتان را کنترل کنید.

مکان‌های آرام را دوست دارید و از مکان‌ها یا افرادی که ذهن شما را آشفته می‌کنند فرار می‌کنید. شما دوست دارید در همه جنبه‌های زندگیتان تعادل داشته باشید. اگرچه جاه طلب نیستید، اما آماده‌اید تا خودتان را بسازید. ممکن است کمی درونگرا باشید، اما خودتان را فردی مستقل نشان می‌دهید. شما به نظر اطرافیانتان مغرور و متکبر هستید.

شماره ۲- B

شما هوش هیجانی بالایی دارید و شنونده خوبی برای حرف‌های دیگران هستید. برای منطق و احساس به یک اندازه ارزش قائل هستید. خودتان را در موقعیت‌ها یا روابطی که با ارزش‌های شما همخوانی ندارند یا به شما آسیب می‌رسانند، دور نگه می‌دارید. بخشیدن و فراموش کردن برایتان سخت است.

گاهی لجباز می‌شوید و دیگران را قضاوت می‌کنید. شما از کمک کردن به دیگران، غذا دادن به افراد نیازمند و تأمین نیازهای دیگران لذت می‌برید. با همه صمیمی هستید، اما دوست ندارید همه از زندگی شخصی شما مطلع باشند. ارزش‌ها و اصول زندگیتان را قبول دارید و هیچوقت خط قرمزتان را رد نمی‌کنید و به کسی هم اجازه نمی‌دهید این کار را انجام دهد. جاه طلب هستید و رویاهای بزرگی دارید.

شماره ۳- C

شما حساس و احساساتی هستید. عشقتان را بیش از حد می‌بخشید. افکارتان را به دیگران نمی‌گویید. گاهی منطقی و گاهی از روی احساس تصمیم می‌گیرید. بسیار رازدار و جسورید. محتاط و با درایت هستید و به راحتی تحت تأثیر حرف دیگران قرار نمی‌گیرید و برایتان مهم نیست.

استانداردهای بالایی در زندگیتان دارید. سادگی و ساده بودن را دوست دارید. به اهدافتان اهمیت می‌دهید و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید. زندگی عاشقانه برایتان خیلی با ارزش است و همیشه به شریک زندگی یا نیمه گمشده تان فکر می‌کنید.

وقتی اطرافیانتان شما را درک نمی‌کنند کاملاً تهاجمی رفتار می‌کنید و یا صدایتان را بلند می‌کنید. شما در زمینه‌های شغلی سیاسی، تجارت و هنر به موفقیت می‌رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه