اخبار روز| اخبار هنرمندان| فریبا نادری

بیوگرافی فریبا نادری

فریبا نادری به تازگی عکس جدیدی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

بیوگرافی فریبا نادری
کدخبر : 1617
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فریبا نادری، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. فریبا نادری، همسر سابق مسعود رسام است. فریبا نادری یکی از هنرمندانی است که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج‌ها میان هنرمندان تبدیل شد. فریبا نادری به صورت اتفاقی به دنیای بازیگری راه یافت و در اولین تجربه بازیگری در سریال «مروارید سرخ» مسعود رسام مقابل دوربین رفت. یکی از ماندگارترین نقش‌های فریبا نادری در تلویزیون، بازی او در سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی است.

فریبا نادری

بیوگرافی جذاب فریبا نادری

نام: فریبا

نام خانوادگی: نادری

تاریخ تولد: 23 فروردین 1363

سالهای فعالیت: 1382 تاکنون

همسرها: مسعود رسام (فوت شده)، مهرداد طباطبایی

فرزندان: یک دختر به نام یارا

فریبا نادری

وضعیت ازدواج و همسر فریبا نادری 

فریبا نادری 19 سال بیشتر نداشت که به صورت اتفاقی با مسعود رسام کارگردان سینما آشنا شد و این آشنایی چند سال بعد منجر به ازدواج آنها شد. عمر زندگی مشترک فریبا نادری و همسرش چند سال بیشتر نبود و سال 88 مسعود رسام بعد از تحمل چند سال بیماری درگذشت.

فریبا نادری

فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای بار دوم زندگی مشترک تشکیل داد. بعد از درگذشت مسعود رسام فریبا نادری اعلام کرد که هرگز با اهالی سینما ازدواج نمی‌کند و همسر او هم شغلی خارج از حیطه هنر دارد.

فریبا نادری

فعالیت فریبا نادری در فضای مجازی

فریبا نادریدر فضای مجازی  عکسی بدون حجاب منتشر کرد.

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون عکس جدید را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

فریبا نادری

در ادامه می‌توانید عکسی که فریبا نادری در آغوش همسرش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است را ببینید.

فریبا نادری

 چندی پیش فریبا نادری در واکنش به رفتارهای صدف طاهریان بعد از مهاجرتش از ایران و انتشار تصاویر برهنه از خود صدف طاهریان را فاحشه خواند.

داستان از این قرار است که صدف طاهریان بعد از اینکه از ایران مهاجرت و بعد از آن صدف طاهریان اقدام به کشف حجاب کرد در یک مصاحبه جنجالی ادعا کرد که به دلیل پیشنهادهای نامشروعی که د رسینمای ایران وجود دارد اقدام به مهاجرت از ایران کرده است.

فریبا نادری هم می گوید دلیل اینکه به تو پیشنهاد داده اند این است که فاحشه هستی وگرنه چرا به بقیه بازیگران زن پیشنهاد نشده است.

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون که با حضور در سریال ستایش معروف شد از بازیگران فعال در اینستاگرام است.

فریبا نادری که همیشه نقش های خنثی و معمولی داشت تا اینکه در سریال پربیننده «ستایش» بازی کرد. او در این مجموعه نقشش آنقدر منفی بود که همین موضوع باعث شد تا مردم از این بازیگر بدشان بیاید و حتی به گفته خود وقتی او را در خیابان می دیدند فحش و ناسزا هم بارش می کردند!

 فریبا نادری بازیگری بی حاشیه بود تا اینکه در برنامه «شام ایرانی» از خونه لوکسش رونمایی کرد. وی تاکنون دو ازدواج داشته است و شوهر دومش بسیار ثروتمند نیز می باشد. خانم بازیگر علاقه زیادی به عکس گرفتن از نوع سلفی دارد و اکثر تصاویرش در اینستاگرام از نمای بسیار نزیک است.

فریبا نادری چندی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی ادعا داشت همسرش او را در خانه با نام کوچک صدا نمی کند و می گوید نادری جان!

ناگفته نماند فریبا نادری با همسرش مهرداد طباطبایی رابطه ای کاری دارند و به صورت شریکی دارنده یک رستوران نیز هستند. فریبا نادری مسئولیت برندینگ و تبلیغات و بازاریابی آن را بر عهده دارد که البته مدتی قبل نسبت به بد شدن وضع مالی مردم و نداشتن مشتری گله می‌کرد!

فریبا نادری چندی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی ادعا داشت همسرش او را در خانه با نام کوچک صدا نمی‌کند و می‌گوید نادری جان!

ناگفته نماند فریبا نادری با همسرش مهرداد طباطبایی رابطه ای کاری دارند و به صورت شریکی دارنده یک رستوران نیز هستند. فریبا نادری مسئولیت برندینگ و تبلیغات و بازاریابی آن را بر عهده دارد که البته مدتی قبل نسبت به بد شدن وضع مالی مردم و نداشتن مشتری گله می‌کرد.

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است . فریبا نادری اخیرا در فضای مجازی جنجالی شده است . فریبا نادری در یک مصاحبه گفت که مردم به او فحش می دهند اما عکس هم می گیرند. فریبا نادری بازیگر زن صدا و سیما ادعا می کند که همان مردمی که در فضای مجازی به فریبا نادری فحش می دهند در دنیای واقعی اگر او را ببینند با او عکس یادگاری می گیرند.

فریبا نادری می گوید رفتار مردم دوگانه است. در فضای مجازی به من فحش می دهند ولی در دنیای واقعی من را که می بینند اظهار محبت می کنند و با من عکس یادگاری می گیرند و من امیدوارم روزی فضای واقعی و مجازی مانند هم بشود و اینگونه نباشد که تا وارد فضای مجازی می شویم به بازیگران فحش دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

پرسش و پاسخ

 • آیا فریبا نادری متاهل است؟
  بله؛ نام همسر او مهرداد طباطبایی است
 • آیا فریبا نادری فرزند دارد؟
  بله، او یک فرزند دختر دارد
ارسال نظر:

 • طه
  0

  این ها خجالت نمی کشند بی حجاب خودشان را در معرض دید نامحرمان قرار می دهند؟

 • پربازدید
 • پربحث ها
روی خط رسانه