فریبا نادری، بازیگر سینما و تلویزیون عکس خانه لاکچری اش را منتشر کرد.

کدخبر : 1621
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فریبا نادری متولد ۲۳ فروردین سال ۱۳۶۳ در تهران است . فریبا نادری در در فصل ششم سری جدید «شام ایرانی» با دیگر بازیگران کشورمان شرکت کرده بود تصویر خانه اش منتشر شد. فریبا نادری متأهل است و یک فرزند دختر دارد. فریبا نادری طرفداران بسیاری دارد و فریبا نادری در آثار ماندگاری به ایفای نقش پرداخته است.

فریبا نادری

مهرداد طباطبایی به تازگی در گفتگویی مدعی شده است که تا قبل از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود؛ درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درباره وی مطرح کرده بود.

مهرداد طباطبایی گفته است: واقعیت این است تا زمانی که ایشان را دیدم و حتی مدتی بعد از آشنایی هم فیلمهایشان را ندیده بودم و بعدا کارهایشان را پیگیری کردم و برایم جذاب آمد.

البته خیلی اهل فیلم دیدن هستم اما چون بیشتر فیلم های خارجی می بینم با ایشان آشنایی نداشتم. وی در ادامه به «خانواده سبز» گفته است: نه به عنوان همسر بلکه به عنوان بازیگر فریبا نادری یکی از بازیگران خوب ماست و در عین حال اگر بد بازی کند حتما به او میگویم همان طور که اگر بد آشپزی کند به او میگویم. البته آشپزی اش خیلی خوب است. قیمه و قورمه سبزی که عالی درست میکند.

فریبا نادری

منبع: دنیای اقتصاد

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه