تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

کدوم حیوان و دوست داری تا ویژگی تاریک شخصیتتو بگم | تست شخصیت شناسی

حیوانی که انتخاب می‌کنید ویژگی‌ تاریک شخصیت شما را آشکار می‌کند

کدوم حیوان و دوست داری تا ویژگی تاریک شخصیتتو بگم | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 16165
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.همه ما در زندگی کسی را داریم که به ما کمک می کند و وقتی کسانی که دوستشان داریم پیش ما نیستند، میدانیم که د زندگی همیشه به ما کمک خواهند کرد.شـما درخانواده خود فرزند چندم هستید؟ بگویید تا مـا هم بشما بگوییم کـه چـه خصوصیات شخصیتی در شـما نهفته اسـت.

این تست را انجام دهید تا ویژگی های شخصیتی تاریک خود را کشف کنید.

آیا می دانید که انتخاب حیوان از میان یک گروه می تواند جنبه تاریک شخصیت شما را آشکار کند؟ این تست را انجام دهید تا ویژگی های شخصیتی تاریک خود را کشف کنید.

همه افراد نسبت به حیوانات واکنش نشان می دهند. برخی آنها را تحقیر می کنند، برخی از آنها می ترسند و برخی دیگر آنها را می پرستند. پاسخ ذاتی شما به یک حیوان نیز به شخصیت شما و همچنین خود حیوان بستگی دارد.

 

اکنون ذهن خود را آرام کنید و یکی از حیوانات زیر را با دقت انتخاب کنید تا قسمت تاریک خود را کشف کنید.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

1. پلنگ

تصور کنید شب در جنگل گم شده اید و با یک جفت چشم زرد روشن روبرو می شوید که به شما خیره شده اند. پلنگ با بدن تاریک و چشمان روشن خود وحشت را در دل انسان ها می اندازد. اگر این انتخاب شماست، شخصیتی مرموز و در عین حال خشن دارید. شما فضایی مرموز در اطراف خود دارید که دائماً دیگران را مجذوب خود می کند. شما صبور هستید و با دقت منتظر حرکت خود هستید. شما ظاهر بیرونی سختی دارید اما از درون ملایم هستید. با این حال، کسانی که از شما عبور می کنند خشم شما را وحشیانه متحمل می شوند.

2. کرکس

اگر کرکس را انتخاب کنید، طبیعت فرصت طلبی دارید. شما تمایل دارید به دنبال نقاط ضعف باشید و اغلب افراد دیگر را دستکاری می کنید تا جلوتر بروید. شما همچنین صبور و بیش از حد محتاط هستید. شما به هر قیمتی از خطر جلوگیری می کنید و از جمعیت دور می مانید. شما از آن دسته افرادی هستید که در سکوت می اندیشید و از کسانی که به شما ظلم کرده اند نقشه انتقام بدی می کشد. کینه ها را به راحتی رها نمی کنید.

3. خرس

خرس یکی از بدفهم ترین حیوانات در طبیعت است، و اگر او انتخاب شما باشد، پس همین را می توان در مورد شما نیز گفت. مانند یک خرس، تمایل دارید از مشکلات دور بمانید و به کار خود فکر کنید. اما وقتی تحریک می‌شوید، با عصبانیت شدید پاسخ می‌دهید و به دیگران یادآوری می‌کنید که چرا نباید با شما درگیر شوند. شما همچنین در مواقعی که شرایط اقتضا می کند، روی موضع خود می ایستید و بدون جنگ تسلیم نمی شوید. شما ساکت، با اعتماد به نفس و نترس هستید، اما گاهی اوقات ممکن است از قدرت خود برای رسیدن به نتیجه سوء استفاده کنید.

4. عنکبوت بیوه سیاه

کسانی که عنکبوت بیوه سیاه را انتخاب می کنند، دستکاری های چیره دست هستند. شما می توانید دیگران را درگیر دروغ های خود کنید و مدام از نردبان بالا می روید. شما به احساسات دیگران اهمیت زیادی نمی دهید و خود را بالاتر از دیگران قرار می دهید. شما در برنامه ریزی ماهر هستید و همیشه در زندگی دو قدم جلوتر هستید.

5. کلاغ

کلاغ ها موجوداتی کاملا مرموز هستند که در زمان های قدیم با منفی گرایی همراه بوده اند. با این حال، آنها بسیار باهوش هستند، و شما نیز اگر یک کلاغ را انتخاب کرده باشید. شما فردی کسل کننده، عبوس و ساکت هستید. شما تاریکی را در درون خود پنهان کرده اید، اما فقط برای بدترین دشمنان شما محفوظ است. شما در زندگی با احتیاط پیش می روید و به راحتی به افراد اعتماد نمی کنید، چه در روابط، چه در کار و چه در دوستی. شما همچنین بیش از حد خصوصی هستید و به ندرت اجازه می دهید دیگران نگاهی اجمالی به ذهن شما داشته باشند.

6. گرگ

تسلط بزرگترین و تاریک ترین ویژگی شماست اگر گرگ انتخاب حیوان شما باشد. شما قوی، وفادار هستید و به شدت از عزیزان و دارایی های خود محافظت می کنید. شما تنهایی را ترجیح می دهید اما کاملاً دوستانه نیز هستید. شما دایره ای نزدیک از افرادی دارید که شما را به بهترین شکل درک می کنند. شما همچنین تمایل دارید کمی تعلل کنید و تا آخرین لحظه منتظر بمانید تا کار را انجام دهید. شما ذاتاً صلح آمیز هستید، اما وقتی تحریک می شوید یا زمانی که ذهن خود را به چیزی معطوف می کنید، هیچ مسیری وجود ندارد که از آن عبور نکنید.

7. خفاش

اگر خفاش را انتخاب کنید، شخصیت بسیار پیچیده ای دارید. شما با عزم و هدف زندگی می کنید. شما دیدگاه منحصر به فردی در مورد موضوعات دارید و به گونه ای به جهان نگاه می کنید که هیچ کس دیگری نمی بیند. شما زندگی تنهایی و در عین حال کاملی دارید. شما با هنجارهای اجتماعی مطابقت ندارید و به راحتی به مردم اعتماد نمی کنید.

8. گربه سیاه

گربه ها احتمالاً بیش از هر حیوان دیگری باعث ایجاد خرافات شده اند. اگر گربه سیاه انتخاب شماست، به احتمال زیاد درونگرا و تنها هستید. شما انزوا را ترجیح می دهید و دوست ندارید با دیگران درآمیخته باشید. شما از اجتماعات اجتماعی اجتناب می کنید زیرا برای زمان تنهایی خود بیش از همه ارزش قائل هستید. بزرگترین نقاط قوت شما صبر، تمرکز و مهارت های سازمانی شماست.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ایلین
    0

    وایی واقعی بو برای من

روی خط رسانه