تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

اگه خیلی نابغه ای تو 3 ثانیه بگو اشتباه تصویر چیه | تست هوش

فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه اشتباه تصویر آرایشگاه و آرایشگرها را پیدا کنند!؟

اگه خیلی نابغه ای تو 3 ثانیه بگو اشتباه تصویر چیه | تست هوش
کدخبر : 16152
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

طراح این آزمون معتقد است که تنها در صورتی شما می توانید خود را تیزبین و نکته سنج خطاب کنید که بتوانید اشتباه این تصویر را در یک نگاه یا 3 ثانیه شناسایی کنید. آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه، حتی باهوش ترین ذهن ها را نیز درگیر کرده است. تنها زمانی می توانید خود را باهوش بنامید که بتوانید در عرض 3 ثانیه اشتباه را در این تصویر تشخیص دهید. 

.

.

.

.

.

.

.

.

 

در تصویر آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه شما با یک تصویر جالب از یک آرایشگاه روبرو هستید. آرایشگرها مشغول اصلاح و پیرایش مشتری ها هستند. همه چیز نرمال و طبیعی است. اما اگر خوب دقت کنید، یک اشتباه کوچک در تصویر دیده می شود. البته این اشتباه می تواند حتی خطرناک و وحشتناک باشد. آیا می توانید این اشتباه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!؟

 

 

.

.

.

.

اگر می خواهید خود و یا اطرافیان خود را محک بزنید، توانایی ها و مهارت های شناختی آن ها را بسنجید در جای درستی قرار گرفته اید. ما اکنون تصویر آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه را برای شما به اشتراک می گذاریم. یادتان باشد برای رمزگشایی و حل آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه فقط 3 ثانیه فرصت دارید.  زمان شما شروع شد.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه

زمان شما به پایان رسیده است.آیا هنوز پازل مغزی که تحت عنوان آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه در مجله خبری چشمک منتشر شده است را حل کرده اید؟ اگر بله، پس تبریک می گویم. اگر نه، نگران نباشید؟ ما راه حل را در تصویر مشخص می کنیم. اما قبل از آن بهتر است بیشتر تصویر را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه: به انعکاس تصاویر در آینه ها دقت کنید. چه می بینید. اشتباه در انعکاس آینه است.ایا شما در نگاه اول متوجه این اشکال و اشتباه شدید!؟

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • یاسمین
    0

    خیلی خوبه سر گرم کنندست

روی خط رسانه