تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها نو 5 ثانیه دزد ژاکت و پیدا میکنند | تست هوش

کدامیک از این دانش آموزان، ژاکت بافت همکلاسی خودش را برداشته است!؟

فقط نابغه ها نو 5 ثانیه دزد ژاکت و پیدا میکنند | تست هوش
کدخبر : 16054
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

 سوال آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت بسیار ساده و آسان است. شما باید با دقت، تیزبینی و ضریب هوشی بالای خودتان بفهمید که کدامیک از افراد تصویر، ژاکت بافت گوینده تصویر را برداشته است؟ شبکه های اجتماعی هر روز در حال انتشار جدیدترین تست ها، پازل ها، سوالات هوش و بازی های فکر مشابه هستند. این مطالب طرفدارن فراوانی در فضای اینترنت و شبکه های دارند. این مسئله از دو جهت قابل تأمل و اهمیت است. این بازی ها می توانند بسیار سرگرم کننده باشند و یک گزینه عالی برای اوقات فراغت و همچنین تمرین و ورزش مغز.

تحقیقات جدید نشان می دهد که بسیار از مشکلات و بیماری های مربوط به مغز بدلیل نبود یک زندگی سالم، تغذیه مناسب و در نهایت کاهش فعالیت های مغزی است. انجام منظم بازی های فکری، مغز خود را آماده و فعال نگه می دارد. مجله خبری چشمک آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت را با شما به اشتراک گذاشته است. برای ارائه پاسخ به آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت نیاز است که شما از تمام مهارت های شناختی خود استفاده کنید.

برخی معتقدند که سوالات هوش تصویری و آزمون هایی مشابه آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت، می تواند میزان هوش و قدرت دقت وتمرکز شما را به چالش بکشد. در تصویر آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت، چهار دانش آموز یک مدرسه دیده می شود که در حال بحث و جدل در مورد چیزی هستند. ظاهراً یکی از این دانش آموزان ژاکت بافت همکلاسی خود را برداشته است. به نظر شما چه کسی ژاکت بافت فرد تصویر را برداشته است؟

 

طبق تحلیل شما، چه کسی ژاکت بافت را برداشته است؟  نظر خود را واضح بیان کنید! چه کسی واقعا اینجا متهم است و تلاش می کند که خود را بی گناه جلوه دهد؟ به یاد داشته باشید که شما برای حل آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت تنها 7 ثانیه وقت دارید. به دقت تصویر آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت را مشاهده و بررسی کنید.

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت

اگرچه آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت، ساده به نظر می رسد،اما برای اینکه بتوانیم در آزمون، پاسخ درستی بدهیم، نیاز به تمرکز بالا و استفاده از تمام مهارتهای شناختی خود هستیم. اگر هنوز به پاسخ نرسیده اید می توانید جزئیات تصویر و توضیحات را بیشتر بررسی کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که کلمات کلیدی را در سوال داده شده پیدا کنید. در این مورد مشخص است که کلمه کلیدی ژاکت بافت است. بنابراین، سعی کنید چیزهای موجود در تصویر را با آن مرتبط کنید.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی دزد ژاکت بافت: اگر دقت کنید دانش آموز اول از سمت راست زیر پلیور خود یک ژاکت بافت یا پلیور قرمز رنگ نیز دارد. احتمالاً همان ژاکت بافت دانش آموز شاکی است. اگر دقت کنید این دانش آموز نگران نیز به نظر می رسد و احتمال می دهد که بزودی شناسایی شود.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    پسر سومی

روی خط رسانه