قیمت سکه و طلا امروز | سکه و طلا امروز در بازار

افزایش 1 میلیون تومانی قیمت سکه و طلا | لیست قیمت سکه و طلا در بازار

امروز یکشنبه ۲ بهمن ماه قیمت سکه امامی ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته با افزایش یک میلیون تومانی مواجه شد.

افزایش 1 میلیون تومانی قیمت سکه و طلا | لیست قیمت سکه و طلا در بازار
کدخبر : 13743
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز یکشنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ با افزایش  چشمگیر مواجه شد. به نظر می رسد همچنان بازار تحت تاثیر اخبار سیاسی قرار دارد. البته سه شنبه جاری عرضه سکه در بورس کالا از سر گرفته می شود. بانک مرکزی هفته گذشته نیز به مدت سه روز از طریق بورس کالا اقدام به فروش ربع سکه کرد. این اقدام بانک مرکزی همزمان بود با افزایش چشم گیر حباب ربع سکه در بازار. در آخرین روز فروش ربع سکه در بورس، قیمت ربع سکه در بورس ارزانتر از روزهای قبل عرضه شد ولی در بازار آزاد شاهد رشد قیمت‌ ها بودیم. باید منتظر باشیم و ببینیم آیا عرضه دوباره باعث کاهش قیمت ها خواهد شد یا نه؟

حاضر قیمت واقعی سکه امامی طرح جدید ۱۹ میلیون و ۸۷۸ هزار تومان است و هم اکنون حباب این سکه ۴ میلیون و ۵۱ هزار تومان تعیین شده است.

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت سکه امامی (طرح جدید) ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی (طرح قدیم) نیز ۲۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

قیمت نیم‌ سکه بهار آزادی امروز ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، قیمت ربع‌ سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت سکه یک‌ گرمی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌ رسد.

امروز قیمت هر مثقال طلا ۹ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم ۲ میلیون و ۸۲۵ تومان و قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم ۲ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان تعیین قیمت شد.

در بازار آزاد قیمت طلا دست دوم هر گرم ۲ میلیون و ۹۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. قیمت هر گرم نقره نیز ۳۲ هزار و ۶۵۰ تومان به فروش می رسد که نسبت به هفته گذشته بدون تغییر اعلام شد.

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 24/900 میلیون 24/500 میلیون

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 23/300 میلیون 22/800 میلیون

نیم سکه بهار آزادی 14/700 میلیون 14/300 میلیون

ربع سکه بهار آزادی 10/100 میلیون 9/700 میلیون

سکه یک گرمی 5/200 میلیون 4/800 میلیون

هر گرم طلای 18 عیار 2/196 میلیون *

هر گرم طلای 24 عیار 2/825 میلیون *

اونس طلا 1/926 دلار *

مثقال طلا 9/170 میلیون *

طلای دست دوم 2/090 میلیون *

گرم نقره 999 32/650 هزار

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه