تست هوش | ماهی را در تصویر زیر پیدا کنید

بسیاری از ما بدون توجه به اینکه ایجاد تصویری صحیح از جهان اطراف ما برای سیستم بینایی و مغز چه عملیات پیچیده‌ای به همراه دارد، دیدن را امری ساده و پیش پا افتاده تلقی می‌کنیم. اگر ادعای تیزبینی و دقت دارید در تست بینایی امروز ما شرکت کنید.

تست هوش | ماهی را در تصویر زیر پیدا کنید
کدخبر : 13640
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

خطای دید و تست بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. خطای بینایی ناشی از توهم نوری شگفت انگیز و جالبی است که جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند. تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. تست بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

این معما برای کسانی است که از بازی‌ها و تست بینایی سرگرم‌کننده لذت می‌برند. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاقتان استفاده کنید زیرا پاسخ درست در مقابل شما نیست.

تست بینایی امروز نسب به نمونه های مشابه روزهای قبل کمی سختتر است. در تست بینایی زیر تصویری از یک باغ سیب می بینید که بچه ها در آن مشغول چیدن میوه هستند، اما یک حیوان نیز در تصویر وجود که انتظار دیدن آن را در باغ سیب نداریم، یک ماهی! با دقت به تصویر نگاه کنید کنید و بگویید می توانید ماهی را در 8 ثانیه پیدا کنید؟

تست هوش

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه