شهرام حقیقت دوست | حواشی بازیگران

عکس جدید از شهرام حقیقت دوست

عکسی از شهرام حقیقت دوست در فضای مجازی منتشر شده است که حواشی زیادی برای ان بازیگر داشته است.

عکس جدید از شهرام حقیقت دوست
کدخبر : 12244
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

شهرام حقیقت دوست یکی از بازیگران کم حاشیه ای است که علاقه ای به انتشار زندگی خصوصی خود نداشته و اطلاعاتی درباره خانواده و ازدواج او در دسترس نمی باشد.

شهرام حقیقت دوست

حیوان خانگی بد دهن شهرام حقیقت دوست همه رو شوکه کرد

شهرام حقیقت دوست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان 27 اسفند 1351 در شهر رشت متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست همزمان با تحصیل در رشته تئاتر، در کلاس های آزاد بازیگری استاد سمندریان شرکت کرده و بر تجربیات خود افزود. سپس فعالیت بازیگری خود را با تئاتری به نام چیزی شبیه زندگی به کارگردانی حسین پناهی در سال 1374 آغاز کرد و با سریال مهر خوبان به کارگردانی یوسف سیدمهدوی در سال 1374 وارد قاب تلویزیون شد.

او فعالیت سینمایی خود را با نقش کوتاهی در فیلم درخت گلابی آغاز کرد، با فیلم های عطش به چهره شناخته شده ای تبدیل شد و برای بازی در فیلم جنایت، نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش اول در جشن خانه سینمایی شد.

نقش ناصر در سریال خط قرمز به کارگردانی قاسم جعفری، نقطه عطفی در کارنامه هنری شهرام حقیقت دوست محسوب می شود که باعث شهرت و معروفیت بسیار او شد.

این هنرمند کشورمان تجربه حضور در آثار بسیار تئاتر، سینما و تلویزیون همچون مختارنامه، شاهگوش، شوق پرواز، خونسرد، آمستردام، خداحافظ بچه، زیر سقف دودی، زرد و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه