وام فوری | وام بدون ضامن

دریافت وام فوری و آسان برای همه | خبر خوش برای متقاضیان وام فوری

بانک رسالت اخیراً از طرح جدید خود به نام «وام فوری بانک رسالت» رونمایی کرده است. این تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود.

دریافت وام فوری و آسان برای همه | خبر خوش برای متقاضیان وام فوری
کدخبر : 11193
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

وام فوری

 در شرایطی که نیاز به پول دارید و برای فراهم کردن آن در تکاپو هستید، دریافت یک وام فوری و آسان می‌تواند کار شما را راه بیندازد. مهم این است که این وام چه شرایطی دارد و طی چه فرآیندی اعطا می‌شود.

گفتنیست که شرایط درخواست و ثبت‌نام این وام بانکی به صورت اینترنتی و از طریق اینترنت بانک امکان‌پذیر است و شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری، به صورت آنلاین برای دریافت آن اقدام کنید.

فرآیند ثبت درخواست و شرایط لازم برای دریافت وام فوری بانک رسالت

برای ثبت درخواست تسهیلات فوری بانک رسالت، شما نمی‌توانید به صورت حضوری به شعب این بانک قرض‌الحسنه مراجعه کنید؛ بلکه باید با مراجعه به سامانه بانک رسالت، درخواست خود را ثبت کنید تا در فرآیند دریافت وام فوری بانک رسالت قرار بگیرید.

پیش‌نیاز دریافت تسهیلات فوری بانک رسالت، مثل سایر وام‌ها، افتتاح حساب در بانک است؛

نکته بعدی این است که باید حداقل سه ماه و حداکثر ۶ ماه از خواباندن سپرده قرض الحسنه شما در بانک، گذشته باشد؛

بعد از وارد شدن به سامانه بانک رسالت، باید فرآیند اعتبار سنجی را جهت دریافت این وام فوری انجام دهید؛

بعد از ۷ الی ۱۰ روز کاری، نتیجه اعتبار سنجی به شما ارائه می‌شود و در صورتی که شما در مرحله اعتبارسنجی، متقاضی ممتاز بانک محسوب شوید، می‌توانید سایر اقدامات را جهت دریافت وام فوری بانک رسالت انجام دهید؛\

بعد از وارد شدن به سامانه درخواست وام فوری بانک رسالت از طریق کد پیامک شده به شماره همراه شما، یک آموزش تصویری از مراحل ثبت درخواست وام خود را مشاهده خواهید کرد؛

بعد از آن، گزینه تسهیلات را انتخاب و به آن وارد شوید؛

در این بخش گزینه درخواست جدید را برای دریافت تسهیلات فوری بانک رسالت، انتخاب کنید؛

در نهایت هم با صفحه‌ای رو می‌شوید که لازم است مبلغ تسهیلات، مدت درخواست و شماره سپرده خود را وارد کنید؛ 

بعد از طی کردن این مراحل، چنانچه هیچ مشکلی در ثبت درخواست وام فوری بانک رسالت پیش نیامده باشد، پیامکی برای شما ارسال می‌شود تا برای امضای خود به بخش تسهیلات مراجعه و در نهایت تسهیلات خود را دریافت کنید؛

حالا که با شرایط لازم جهت دریافت تسهیلات فوری بانک رسالت آشنا شدید، نوبت به شناختن مدارک مورد نیاز می‌رسد. ما در بخش بعدی درباره مدارک مورد نیاز شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید در اسرع وقت برای دریافت وام اقدام کنید و کمبود بودجه خود را در راستای نیاز خود برطرف کنید.

مدارک هویتی مثل: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی؛

مدارک شغلی مثل: فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار و… 

میزان درآمد و گردش حساب شما؛

آدرس محل سکونت، کد پستی و…

داشتن ضامن رسمی و مدارک او

در این مرحله لازم است توجه شما را به یک نکته بسیار مهم جلب کنیم تا هم سطح اطلاعات شما در خصوص وام فوری بانک رسالت ارتقا پیدا کند و هم بدانید با سواد کامل و کافی برای دریافت تسهیلات اقدام کنید.

میزان سود و شرایط بازپرداخت تسهیلات فوری بانک رسالت

این وام با سود ۲ درصد و همچنین کارمزد ۲ درصد اعطا می‌شود که حداکثر زمان بازپرداخت این تسهیلات فوری بانک رسالت، ۶۰ ماه است.

در واقع شرایط سپرده‌گذاری و دریافت وام فوری بانک رسالت به این صورت است که شما حداقل ۳ ماه و حداکثر ۶ ماه، سپرده خود را در بانک می‌خوابانید و بعد از سپری شدن مدت زمان خواب سپرده، شما می‌توانید ۱۰۰ درصد میزان سپرده را از بانک وام بگیرید.

۵ نکته لازم در خصوص وام فوری بانک رسالت

اگر می‌خواهید برای دریافت وام فوری بانک رسالت اقدام کنید، حتما به این ۵ نکته توجه داشته باشید:

فردی که به عنوان ضامن به بانک معرفی می‌کنید، باید در بانک قرض‌الحسنه رسالت قبلا حساب باز کرده باشد؛

اگر مشکلی در روند ثبت درخواست تسهیلات فوری بانک رسالت در سامانه ایجاد شود، رنگ درخواست شما صورتی می‌شود که این رنگ مبنی بر رد شدن درخواست شما در سامانه است؛

حتما حواستان باشد که در صورت دیرکرد در بازپرداخت اقساط وام، جریمه دیرکرد به شما تعلق می‌گیرد؛ پس برای پرداخت اقساط در موعد مقرر اقدام کنید؛

ضامن شما باید مدارکی مثل کارت ملی هوشمند یا کد رهگیری آن، همچنین شماره حساب بانک رسالت و سفته الکترونیکی به بانک جهت دریافت وام فوری بانک رسالت ارائه دهد؛

نتیجه اعتبارسنجی شما در سامانه مرآت، به ۴ صورت ارائه می‌شود: ممتاز، کاملا متناسب، متناسب و نامتناسب؛ در صورتی که نتیجه اعتبارسنجی شما ممتاز باشد، بدون چک و ضامن می‌توانید وام را دریافت کنید؛

فرآیند اعتبارسنجی در سامانه مرآت به چه صورت است؟

ابتدا باید در سامانه مرآت ثبت‌نام و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. برای عضویت در این سامانه باید کد ملی، کد پست الکترونیکی و شماره همراه خود را وارد کنید و بعد از آن فرآیند اعتبارسنجی خود را انجام دهید.

آیا همه افراد می‌توانند برای دریافت وام فوری بانک رسالت اقدام کنند؟

بله تمام افراد بالای ۱۸ سال (چه کارمند رسمی و چه غیر کارمند)، می‌توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

آیا لازم است ۲ درصد کارمزد وام را در ابتدا بپردازیم؟

این موضوع کاملا به شعب ارائه‌دهنده وام بستگی دارد؛ برخی از شعب کارمزد را در ابتدا دریافت می‌‌کنند و برخی دیگر آن را روی اقساط پخش خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه