اخبار روز| اخبار هنرمندان| مهناز افشار

میان بازیگران ایرانی که ازدواج کرده‌اند، مهریه عجیب و جنجالی برخی از آنها همیشه مورد توجه طرفداران بوده است.

کدخبر : 1109
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مهناز افشار پرسروصداترین مهریه را در میان بازیگران زن ایرانی داشت. مرضیه برومند در مصاحبه ای اعلام کرد که خانم بازیگر (مهناز افشار) دو برابر بودجه تئاتر کشور مهریه دارد.

مهناز افشار نیز در تماسی به او گفت که مهریه من 10 شاخه گل نرگس است که اگر شما را ناراحت می کند آن را هم تقدیم تئاترایران کنم. خانم برومند در پاسخ گفته بود که نیازی به گل ندارد اما می تواند بنز زیر پای خود را برای خانه تئاتربفروشد. این زوج جنجالی چند سال بعد از یکدیگر جدا شدند.

مهناز افشار و همسر سابقش

همسر جمشید مشایخی

زنده یاد جمشید مشایخی و همسرش گیتی افروز رئوفی نسبت فامیلی داشته و آقای بازیگر پسر دایی عروس خانم بودند. ایشان در سن 24 سالگی به خواستگاری رفته و مهریه همسرش را عدد یک و مقابل آن به اضافه 100هزار صفر نوشتند اما به نظر همسرشان یک شاخه گل  میخک  سفید برای مهریه کافی بود.

جمشید مشایخی و همسرش

نیوشا ضیغمی

نیوضا ضیغمی با آرش پولادخان یکی از تاجران نقره ازدواج کرده است. خانم بازیگر که تحمل بحث خانواده بر سر مهریه در مراسم خواستگاری را نداشت همان ابتدا مهریه خود را یک سکه عنوان کرد.

نیوشا ضیغمی و همسرش

یکتا ناصر

منوچهر هادی  کارگردان سینما و تلویزیون در مصاحبه ای اعلام کرد که مهریه همسرش تنها 5 سکه بهار آزادی است. آنها در سال 1394 با یکدیگر ازدواج کرده و دختری به صوفیا دارند.

یکتا ناصر و همسرش

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های عجیب در میان هنرمندان است.او در مصاحبه ای اعلام کرد که بدون هیچ مراسم، خرید حلقه و لباس عروسی به محضر رفته و به عقد همسرش محمدرضا آرین درآمده است. مهریه این بازیگر 14 سکه بهار آزادی می باشد.

بهنوش بختیاری

ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف رسوم ایرانی ها از ایلا تهرانی خواستگاری کرده و پاسخ مثبت دریافت نمود. در مراسم خواستگاری ایلا تهرانی به جای گل و شیرینی، کتاب سعدی و دو جلد از کتابهای هوشنگ حضور داشته و مهریه عجیب خانم بازیگر 7111 شاخه گل رز هلندی به رنگهای سفی، قرمز و زرد تعیین شد.

ویدا جوان و همسرش

بهاره رهنما

ازدواج اول بهاره رهنما با پیمان قاسمخا بود اما ازدواج دوم او با امیرخسرو عباسی بسیار خبرساز شد. او برای ازدواج دوم خود مراسم عروسی گرفته و عکسهایی از این مراسم به سرعت در شبکه های اجتماعی منتتشر شد.

بهاره رهنما مهریه خود را یک هدیه میان خود و همسرش اعلام کرد اما حق حضانت فرزند، مسکن و طلاق را از همسرش گرفت.

بهاره رهنما و همسرش

بهنوش طباطبایی

این بازیگر همسر سابق  مهدی پاکدل  است. بر اساس گفته برخی از نشریات، بهنوش طباطبایی علاوه بر مهریه سنگین، سند شش دانگ یک آپارتمان در شمال شهر، حق تحصیل، کار و حضانت فرزند در آینده را در سند ازدواج خود به ثبت رسانده بود. 

خانم بازیگر در زمان جدایی خود از تمام حقوق خود گذشته و تنها آپارتمان خود را دریافت کرد.

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون در مصاحبه ای از ارادت خود به  امام رضا (ع) گفت و مهریه خود را به نیابت از ایشان، 8 سکه بهار آزادی اعلام کرد.

این بازیگر چند سال قبل از همسر خود جدا شد.

نفیسه روشن

مائده طهماسبی

فرهاد آئیش  ساعت 5 صبح از خانم بازیگر خواستگاری کرده و مدتی بعد با یکدیگر ازدواج نمودند. مائده طهماسبی برای ازدواج خود، 5 سکه بهار آزادی را مهریه تعین کرد.

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

همسر  اکبر عبدی

توافق خانواده اکبر عبدی و خانواده همسرش به 110 سکه آزادی برای مهریه بود. اکبر عبدی سالها بعد در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که پدرش به محضردار پول داده و به جای عدد صد و ده، عدد 11 را ثبت کرده بودند.

اکبر عبدی و همسرش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه