حمله مسلحانه به یک خانه در تهران + توضیحات پلیس

معاون اجتماعی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری 3 عامل حمله مسلحانه به ساکنان یک واحد مسکونی در حوالی خیابان پیروزی خبر داد و گفت: متهمان بر سر جای پارک خودرو از سلاح گرم استفاده کرده بودند.

کدخبر : 10129
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 سرگرد "محمد زیدی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اواخر تیرماه سال جاری خبری در خصوص تیراندازی راکب و 2 ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت   به اهالی یک واحد مسکونی در حوالی خیابان "پیروزی" دریافت کردیم و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی و پایش اطلاعات به دست آمده، مشخص شد متهم اصلی  پرونده یکی از ساکنان  مجتمع مسکونی بوده که در چند وقت اخیر بر سر جای پارک خودرو با یکی از همسایگان درگیر و متعاقب آن با اجیر کردن 2 تن از اراذل و اوباش سابقه دار با  عربده کشی و تیراندازی با سلاح گرم بلافاصله از محل متواری شده اند.

 معاون اجتماعی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در ادامه به  شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای حاشیه تهران  اشاره کرد و  افزود: سرانجام پس از  تلاش های شبانه روزی ماموران این پلیس،  هر سه متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد:  در پی جویی های انتظامی هر 3 متهم به جرم انتسابی اعتراف و برای  سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه