کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال پس از انتصاب سرپرست کمیته فوتسال، به دفاع از مدیریت نادیده مهرداد سراجی پرداخت که به نظر می‌رسد این دفاعیات به جلسات دو طرف بی ارتباط نیست.

کدخبر : 239
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش پیشنهاد ویژه به نقل از مهر، وحید شمسایی روز چهارشنبه گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد تا درباره نایب قهرمانی اش با تیم فوتسال گیتی پسند در لیگ برتر صحبت کند. در میانه این گفتگو، از شمسایی درباره حضور مهرداد سراجی در کمیته فوتسال و انتصابش به عنوان سرپرست این کمیته که انتقادات اهالی فوتسال را در پی داشته است، سئوال شد.

شمسایی در واکنش به این انتخاب، به سراجی بابت حضورش در کمیته فوتسال «خیر مقدم» گفت و سپس به دفاع از این انتصاب در کمیته فوتسال در پی اعتراض به ذی نفع بودن سرپرست کمیته فوتسال پرداخت.

سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا است؛ باشگاهی که در لیگ برتر فوتسال بانوان تیم دارد و طبق اساسنامه نمی‌تواند همزمان در پستی باشد که مرتبط با منافع یکی از مجموعه‌های دیگر است.

شمسایی در این خصوص تاکید کرد کمیته فوتسال مجزا از سازمان لیگ فوتسال است تا به نوعی تاکید کند حضور سراجی در کمیته، در تضاد با اساسنامه فدراسیون فوتبال نیست.

وی سپس با بیان اینکه سراجی تنها ۱۰ روز است به فوتسال آمده و بعضی از فوتسالی‌ها او را نقد کرده‌اند، گفت: «سراجی در بحث مدیریتی بوده است. حتی یک چایی هم با این بزرگوار نخورده‌ام و حشر و نشری (نشست و برخاست) نداشته‌ام. امیدوارم سراجی با کارهایی که می‌کند و دیدگاهی که دارد فوتسال در رده‌های ملی را به جایگاه واقعی اش برسد. شنیده‌ام او در بحث مدیریتی در جاهایی که بوده، خوب عمل کرده است.»

 شمسایی بعد از انتصاب سراجی در این پست، با او حتی جلساتی به صورت حضوری برگزار کرده است و مشخص نیست چرا کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال معاشرت با سرپرست کمیته فوتسال را تکذیب کرده است.

یکی از همین جلسات اتفاقاً یکی، دو روز پیش از حضور شمسایی در مصاحبه تلویزیونی و خارج از باشگاه سایپا و فدراسیون فوتبال برگزار شده بود. این در حالی است که شمسایی ارتباط با سراجی را در مصاحبه خود رد کرده است.

گفته می‌شود سراجی حتی قصد دارد شمسایی را به مجموعه فنی تیم ملی فوتسال وارد کند و صحبت‌هایی به صورت شفاهی بین آنها صورت گرفته است. مدیریت فنی تیم ملی فوتسال از جمله پست‌های مدنظر سرپرست کمیته فوتسال برای شمسایی قرار دارد.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال البته به این پیشنهاد پاسخ منفی داده و تاکید کرده است کادر فنی تیم ملی به این انتخاب راضی نخواهد شد. با این حال سراجی عنوان کرده که تلاش خود را برای قانع کردن سرمربی تیم ملی و فراهم کردن زمینه حضور شمسایی در کادر فنی به کار بگیرد.

تیم ملی فوتسال ایران در شهریورماه باید در مسابقات جام جهانی لیتوانی به میدان برود و سپس در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند. مشخص نیست آیا ارتباط شمسایی با سرپرست کمیته فوتسال به مدیریت فنی در تیم ملی محدود می‌شود و یا ممکن است در بلندمدت و با حضور سراجی به عنوان «رئیس» در کمیته فوتسال، معادلات دیگر تیم ملی را هم تحت تاثیر خود قرار بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه