سه ماه تا شروع نمایشگاه جهانی اکسپوی ۲۰۲۰ دبی زمان باقی مانده و لیونل مسی، بازیکن مشهور فوتبال به پویش شمارش معکوس تا اکسپوی ۲۰۲۰ دبی پیوسته است. مسی به عنوان سفیر اکسپوی ۲۰۲۰ انتخاب شده است.

کدخبر : 1817
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

اکسپوی ۲۰۲۰ دبی، بزرگترین گردهمایی تاریخ خاورمیانه است و جهان عرب تاکنون چنین گردهمایی عظیمی را به خود ندیده است. از این رو، برای اینکه این گردهمایی به بهترین نحو ممکن به جهانیان معرفی شود، از لیونل مسی خواسته شد تا طی قراردادی به عنوان سفیر این نمایشگاه انتخاب شود. او در فاصله شروع نمایشگاه به کشورهای مختلف سفر می کند تا مزیت‌های حضور در این نمایشگاه را به گوش مردم جهان برساند.

اکسپوی ۲۰۲۰ دبی از کی شروع می‌شود؟

اکسپوی دبی ۲۰۲۱ نمایشگاه به تعویق افتاده سال گذشته است که شرایط کرونایی مانع برگزاری آن شد به همین دلیل با وجود آن که در سال ۲۰۲۱ هستیم، اکسپوی دبی امسال به همان تاریخ ۲۰۲۰ هم نامیده می‌شود. این نمایشگاه از ۲۸ مهرماه آغاز می‌شود که برابر با ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱ است. نکته جالب برای افرادی که با این نمایشگاه آشنایی ندارند، اینکه اکسپوی دبی ۲۰۲۱ یکی از طولانی‌ترین نمایشگاه‌های فناوری، صنعتی، تجاری، گردشگری دنیا به شمار می‌رود و تا ۲۱ فروردین سال ۱۴۰۱ – ۳۱ مارس ۲۰۲۲ – ادامه خواهد داشت.

لیونل مسی

منبع: گسترش‌نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه