ملکه الیزابت نامه ای پر از ستایش و تمجید به کادر فنی و بازیکنان انگلیس ارسال کرده است.

کدخبر : 1629
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 تیم ملی انگلیس بعد از 55 سال به فینال یک تورنمنت بزرگ راه یافته و در استانه کسل موفقیت تاریخی قرار گرفته است. جالب اینجاست نیم قرن پیش نیز ملکه الیزابت بعد از قهرمانی انگلیس در جام جهانی 1996 جام قهرمانی را به سر بابی مور اهدا کرد و حالا ممکن است او شاهد یک قهرمانی دیگر تیم ملی انگلیس باشد.

 

پیش از دیدار فینال مقابل ایتالیا، ملکه الیزابت نامه ای به گرت ساوت گیت و بازیکنان تیم ملی کشورش ارسال کرده و از عملکرد تیم ملی انگلیس به خاطر روحیه، تعهد و غرور این تیم تمجید کرده است. ملکه الیزایت همچنین پیش از دیدار تیم ملی انگلیس مقابل ایتالیا در فینال یورو 2020 برای بازیکنان این تیم آرزوی موفقیت کرده است.

 

در نامه ملکه الیزابت آمده است: "پنجاه و پنج سال پیش من خوش شانس بودم که کاپ جام جهانی را به بابی مور اهدا کرده و آنجا بود که متوجه شدم رسیدن و پیروزی در فینال یک تورنمنت بزرگ بین المللی فوتبال برای بازیکنان، مدیران و کادر فنی چه معنا و اهمیتی دارد. من می خواهم بابت رسیدن به فینال مسابقات جام ملت های اروپا از طرف خود و خانواده ام به همه شما تبریک بگویم و برای بازی یکشنبه بهترین ها را برای شما آرزو دارم. امیدوارم تاریخ نه تنها این موفقیت بلکه روحیه، تعهد و حس غرور شما را نیز در خاطر خود ثبت کند."

ملکه الیزابت

منبع: ورزش3
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه