مارسلو کاپیتان اول رئال در فصل اینده شاید این باشگاه را به مقصد آ اس رم ترک کند….

کدخبر : 1525
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 از مارسلو مدافع برزیلی رئال به عنوان یکی از بازیکنانی که احتمالاً در تابستان این باشگاه را ترک خواهد کرد، نام برده شد اما او اخیرا برای گفت و گو در مورد وضعیت خود با مدیران باشگاه تماس گرفت و به وی اطمینان داده اند که فصل بعد نیز ماندنی خواهد بوئد.

مارسلو دو سال است که جایگاه ثابت خود در ترکیب رئال را از دست داده ولی با این وجود هیچ تمایلی به ترک باشگاه مادریدی ندارد ولی شاید یک تماس همه چیز را عوض کند.

طبق ادعای کوریره دلو اسپورت، مصدومیت لئوناردو اسپیناتزولا مدافع چپ رم و تیم ملی ایتالیا که او را شش ماه خانه نشین خواهد کرد، ژوزه مورینیو سرمربی جدید جالوروسی را بر این داشته تا به سران باشگاه توصیه کند که برای جذب مارسلو اقدام کنند. ستاره برزیلی یکی از گزینه های اصلی مورینیو برای جانشینی اسپیناتزولاست و با توجه به سابقه همکاری با یکدیگر در رئال(۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳)، مارسلو ممکن است به تماس آقای خاص پاسخ مثبت بدهد.

مارسلو در صورت ماندنی شدن، کاپیتان اول رئال خواهد بود و قطعا در صورت انتقال به رم دیگر نمی تواند دستمزد ۸ میلیون یورویی فعلی خود را دریافت کند. باید دید پاسخ مارسلو به پیشنهاد رم چه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه