به علت بیماری فراگیر کرونا بسیاری از سینماها کار خود را تعطیل کردند و بسیاری از کارگردانان هنوز راضی نشده‌اند فیلم خود را به اکران عمومی یا آنلاین درآورند. چرا که هنوز مشخص نیست باز شدن سینماها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. در چند وقت گذشته شاهد بودیم که سینماها چندین بار باز و بسته شده‌اند. حالا باز هم با بازگشایی سینماها روبه‌رو شده‌ایم. اما چه فیلم‌هایی را می‌توانید برای دیدن در سینما انتخاب کنید؟

کدخبر : 496
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

علت بیماری فراگیر کرونا بسیاری از سینماها کار خود را تعطیل کردند و بسیاری از کارگردانان هنوز راضی نشده‌اند فیلم خود را به اکران عمومی یا آنلاین درآورند. چرا که هنوز مشخص نیست باز شدن سینماها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. در چند وقت گذشته شاهد بودیم که سینماها چندین بار باز و بسته شده‌اند. حالا باز هم با بازگشایی سینماها روبه‌رو شده‌ایم. اما چه فیلم‌هایی را می‌توانید برای دیدن در سینما انتخاب کنید؟

هفته‌ای یک بار آدم باش

کدام فیلم‌ها را از پرده سینما می توانید ببینید

فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش به کارگردانی شهرام شاه حسینی و با بازی پژمان جمشیدی، پژمان بازغی، رعنا آزادی ور و ساغر قناعت در عید نوروز سال 1400 اکران شد. فیلم هفته ای یک بار آدم باش روایتگر زندگی دو برادر با سبک متفاوت است که به واسطه بیماری پدر، آینده آنها دچار تغییر و تحول می‌شود.

تک خال

کدام فیلم‌ها را از پرده سینما می توانید ببینید

فیلم سینمایی تک خال به کارگردانی مجید مافی و تهیه کنندگی محمدحسین فرحبخش با بازی پوریا پورسرخ، سحر قریشی، شبنم قلیخانی، یوسف تیموری و امیر کربلایی زاده در سال 1399 ساخته شده و از عید نوروز سال 1400 اکران خود را در سینماها آغاز کرده است.  «تکخال» یک کمدی موزیکال است درباره مردی گرفتار در میان بانوان متعدد؛ این مرد تلاش دارد با خویشتن‌داری، در مسیر راست قرار گیرد ولی درستکاری در روزگار غلبه ناراستی‌ها، کار ساده‌ای نیست.

خون شد

کدام فیلم‌ها را از پرده سینما می توانید ببینید

فیلم سینمایی خون شد به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی و با بازی سعید آقاخانی، نسرین مقانلو، سیامک انصاری، لیلا زارع و هومن برق نورد در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. این فیلم از اکران های نوروز 1400 است. داستان «خون شد» به مثابه خانه‌ای قدیمی است که همه چراغ هایش خاموش بوده و هیچکس نیز در اتاق هایش ساکن نیست. در این میان یکی از ساکنین این خانه می‌آید و همه چراغ‌ها را روشن می‌کند.

خورشید

کدام فیلم‌ها را از پرده سینما می توانید ببینید

فیلم سینمایی خورشید به کارگردانی مجید مجیدی و با بازی علی نصیریان، جواد عزتی، روح الله زمانی و طناز طباطبایی برای اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست در این جشنواره جایزه بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه را دریافت کند. روح الله زمانی بازیگر این فیلم توانست در جشنواره فیلم ونیز جایزه استعدادهای نوظهور این جشنواره را دریافت کند. همچنین فیلم خورشید به عنوان نماینده ایران در جشنواره اسکار 2021 معرفی شد و جزو ۱۵ فیلم برگزیده‌ی این مراسم قرار گرفت. این فیلم درباره علی کودک دوازده ساله ای است که همراه دوستانش با دزدی قطعات و کار در یک انبار لاستیک ، زندگیشان را می گذرانند تا اینکه با پیشنهاد جدیدی از سوی خلافکاران محل مواجه می شوند.

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه