سارا و نیکا، هر روز جنجالی‌تر از دیروز! + ویدئو

سارا و نیکا، دوقلوهای سریال پایتخت، هر چند وقت یکبار حواشی جنجالی زیادی در فضای مجازی به‌پا می‌کنند.

سارا و نیکا، هر روز جنجالی‌تر از دیروز! + ویدئو
کدخبر : 2192
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سارا و نیکا، خواهران دوقلویی هستند که با حضور در سریال «پایتخت» مشهور شدند اما متاسفانه جنبه شهرت و دیده شدن را نداشتند و خیلی زود وارد حاشیه شدند. سارا و نیکا در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند و در لایوهای جنجالی‌شان حواشی جدیدی ایجاد می‌کنند. طی یک سال گذشته عکس‌ها و فیلم‌های زیادی از سارا و نیکا لورفته است که برای این دوقلوها حاشیه‌هایی به وجود آورده است. ماجرای عکس سارا و نیکا در استخر، شروع این حواشی بود که باعث شد آنها از سریال پایتخت کنار گذاشته شوند اما حواشی سارا و نیکا تمامی نداشت و عکس آنها در پارتی شایعات جدیدی به وجود آورد. 

سارا و نیکا

سارا و نیکا در کافه و مهمانی‌های شبانه

سارا و نیکا از مدتی قبل با انتشار فیلم‌های جنجالی‌شان سر زبان‌ها بودند ولی تلاش می‌کنند که عکس و فیلم‌هایشان را بیشتر از این منتشر نکنند. چندی پیش ویدئویی از این بازیگران پخش شد که به همراه تعدادی از دوستانشان در کافه نشسته و در حال قلیان کشیدن هستند، که در این ویدئو کاملا چهره آنها مشخص است. اما ویدئوی جنجالی بعدی این چهره‌ها در یک مهمانی شبانه است که این دو با دوستانشان در حال رقصیدن هستند که در ادامه مشاهده می‌کنید. این در حالیست که این دو بازیگر در ایران نیستند و در سوئد زندگی می‌کنند.


فیلم لورفته از سارا و نیکا در ماشین

اولین ویدئویی که از این دو بازیگر پخش شد، در یک ماشین و به همراه چندین پسر بود که سه یا چهار ثانیه دوربین روی چهره سارا و نیکا می‌رود و مشخص است که خواهران فرقانی در آن ماشین هستند.

سارا و نیکا

سارا و نیکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه