سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش گفت: خائنان منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می دانیم.

کدخبر : 56
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش پیشنهاد ویژه به نقل از مهر، سرلشکر موسوی در جمع فرماندهان و مسئولان مرکز آموزش های پشتیبانی شهید سرلشکر فیض الله امانی نیروی زمینی، گفت: ما در تحقق وعده های الهی کوچکترین تردیدی نداریم و می دانیم که حق بر باطل و ظلم و ظالم پیروز خواهد شد و ظالم و باطل نابود خواهند شد.

وی ادامه داد: روزی که رهبر روشن ضمیر ما وعده دادند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، خیلی ها شاید رسیدن روزی مثل امروز را با این سرعت تصور نمی‌کردند. صهیونیست ها که زمانی رؤیای تسلط بر منطقه را در سر می پروراندند امروز در نبرد با نیروهای مقاومت، مستاصل و زمین گیر شده اند و رؤیای نیل تا فرات به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته است.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است. البته خائنان و سازشکاران منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می دانیم.

سرلشکر موسوی در ادامه مرکز آموزش پشتیبانی نیروی زمینی را یکی از مراکز مهم ارتش خواند و بر نقش این مرکز در تربیت و آموزش افسران، درجه داران و کارمندان در جهت تحکیم ارتش معنویت محور و سازمان یادگیرنده تاکید کرد.

وی همچنین در ادامه مبارزه با ناامیدسازی که از ترفندهای دشمنان است را از وظایف اصلی همگان برشمرد و با استناد به آیات شریفه قرآن کریم، امید به آینده بهتر را متکی به مبانی و آموزه های دینی و شواهد و قرائن موجود دانست.

فرمانده کل ارتش همچنین بر نقش فرماندهان و استادان در تربیت و آموزش جوانان آگاه و بصیر برای پیمودن موفق گام دوم انقلاب تاکید کرد.

سرلشکر موسوی در ادامه انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان را از ارزش های شناخته شده ارتش معرفی و بر حفظ و اشاعه آن تاکید کرد.

وی در پایان بر نقش بسیار مهم خانواده ها و ممتاز و شایسته بودن آنها و توجه بیش از پیش همگان به موضوع خانواده‌ ها سفارش کرد.

 

منبع: مهر
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه